Jump to content

Νέο Μέλος


Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλους,

 

Εδώ και αρκετούς μήνες κοιτάω να πάρω ένα colt czc turbo και έχω βρεί ένα ιδανικό για εμένα..

Αναμένεται να προχωρήσει η αγορά του τις επόμενες 2 εβδομάδες..
Αν και είμαι σίγουρος πως θα βρώ πολλές χρήσιμες πληροφορίες, όσο ψάχνω στο forum, κάθε σχόλιο - πρόταση - γνώμη είναι καλοδεχούμενα..

 

Καλώς σας βρήκα, ευελπιστώ να γίνω και εγώ κάτοχος και να τα πούμε και από κοντά..

Κώστας

Link to comment
Share on other sites

καλως ηρθες στη παρεα μας!

προσωπικα δν θα αγοραζα τοcabrio!ισως το χειροτερο μοντελο της Mitsubishi!

εαν βγαλει προβλημα η κουκουλα το κοστος ειναι τεραστιο!ενα απλο παραδειγμα θα πω οτι η κλειδαρια τους πορτμπαγκαζ επειδη εχει κ το μηχανικο να σηκωνεται αυτοματα εχει 700 ευρω,για μενα ξανασκεψου το.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!
Το κριτήριο turbo/cabrio είναι must για εμένα και δεν το αλλάζω.. Αλλιώς θα πήγαινα σε τελείως διαφορετικό αυτοκίνητο..

Για να κοιτάξω τον ανταγωνισμό πχ peugeot 207cc δεν το σκέφτομαι καν..
Είναι ένα αμάξι και πόλης και ταξιδιού, γιαπωνέζικο (άρα θεωρώ αξιόπιστο) και στις τιμές που παίζουν πλέον, δε νομίζω οτι είναι απαγορευτικό το να κάνεις λίγο το κέφι σου πριν έρθει η ώρα ενός οικογενειακού αυτοκινήτου..
Αν είχα δώσει 25.000+ ευρώ για να το πάρω και μου χάλαγε η κλειδαριά, όπως λές, τότε ναι θα μετάνιωνα την ώρα και τη στιγμή.. Αλλά τώρα, η όποια κατανάλωση / προβλήματα (φυσιολογικής φθοράς) κλπ, χαλάλι μπροστά στην ευχαρίστηση που πιστεύω οτι δίνει όταν το οδηγείς..

Νομίζω πως είναι από τα κορυφαία value for money για μεταχειρισμένο πλέον.. Χαμηλό σήμα/τέλη κυκλοφορίας, υποφερτή κατανάλωση, ικανοποιητικές επιδόσεις και χώρος αποσκευών, σημαντικό για εμένα καθώς ταξιδεύω αρκετά..

Οπότε..?

Link to comment
Share on other sites

το czc ειναι made in Netherlands,αλλα οντως ειναι αξιοπιστο!το θεμα ειναι να σου αρεσει οδηγικα ,κανε μια βολτα μεγαλη (οχι ενα τετραγωνο) πριν το αγορασεις να δεις αν σου προσφερει αυτα που θες οδηγικα!εφοσον σε καλυπτει σε ολα τοτε προχωρας σε αγορα!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...