Jump to content

Ποιοί είμαστε από Β. Ελλάδα?


Recommended Posts

  • Replies 339
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

γεια σας παιδεια...σήμερα γίναμε νέα μέλη με τον άντρα μου που έχουμε ένα κολτάκι limited edition atlanic blue. είμαστε από λαγκαδά θεσσαλονίκησ...και θα σασ επισκευτούμε σίγουρα στισ συναντήσεισ...

ρια-βαγγέλης

Link to comment
Share on other sites

αν σας ενδιαφερει να ανεβειτε κομοτηνη θα σας περιμενω και θα μιλησω και με τον αντιπροσωπο να σας υποδεχθουμαι μαζι

Link to comment
Share on other sites

είμαι απο καστοριά αλλα μένω και δουλεύω θεσσαλονίκη

υπάρχουν πολλά colt εδώ γύρω και σιγά σιγά θα γίνουμε περισσότεροι

Link to comment
Share on other sites

remos, κομοτινη θα περασω συντομα, θα σου στειλω pm να τα πουμε απο κει...

εχει και αλλους απο Κομοτινηι στο κλαμπ?

Θα ρωτησω και τον HeWhoJumps αν ειναι για κανα meeting

Link to comment
Share on other sites

είμαι απο καστοριά αλλα μένω και δουλεύω θεσσαλονίκη

υπάρχουν πολλά colt εδώ γύρω και σιγά σιγά θα γίνουμε περισσότεροι

 

Κόκκινο είναι το δικό σου? Με αυτοκολλητάκι Power? Λέω εγώ μήπως είσαι αυτός που του έχω αφήσει χαρτάκι στην γειτονιά μου!!!

 

Εγώ από Φλώρινα είμαι αλλά φοιτητής Θεσσαλονίκη!

 

Από που έμαθες για το Club?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Διάβασε τους κανόνες λειτουργίας, γράψε στα νέα μέλη και ΣΤΑΜΑΤΑ ΝΑ ΦΩΝΑΖΕΙΣ!!!

 

Κάθε μέλος θα πρέπει να ακολουθεί τους εξής κανόνες:

 

1. Εφ""όσον γράφουμε στην ελληνική γλώσσα, χρησιμοποιούμε μόνο ελληνικούς χαρακτήρες με πεζά γράμματα. Τα κεφαλαία γράμματα και τα Greeklish δεν επιτρέπονται.

2. Απαγορεύεται η χρήση υβριστικού, ειρωνικού, κακεντρεχούς και εν γένει προσβλητικού περιεχομένου, είτε με την μορφή κειμένου (με λίγα λόγια ΔΕΝ προσβάλουμε), είτε με οποιαδήποτε άλλη μορφή (άσεμνες, προκλητικές φωτογραφίες, links κ.τ.λ)

3. Η θεματολογία του κάθε thread, πρέπει να τηρείται απαρέκκλιτα. Δεν βγαίνουμε εκτός θέματος.

4. Όταν θέλουμε να αντλήσουμε την οποιαδήποτε πληροφορία , ελέγχουμε πρώτα το forum πριν ανοίξουμε καινούργιο θέμα. Πολύ πιθανόν να έχει υπάρξει αντίστοιχη δημοσίευση που να απαντά σε όλα τα ερωτήματα μας.

5. Δεν δημοσιεύουμε ολόκληρες φωτογραφίες αλλά μόνο thumbnails. Πατήστε εδώ για οδηγίες.

 

Οποιαδήποτε δημοσίευση δεν πληρεί τους παραπάνω κανόνες μπορεί να διαγράφεται χωρίς προειδοποίηση. Εάν οποιοδήποτε μέλος συνεχίζει κατ""επανάληψη να μην πληρεί τους παραπάνω κανόνες δεν θα παραμένει ως μέλος του forum.

 

Οι συντονιστές αυτού του forum ουδεμία ευθύνη φέρουν για το περιεχόμενο των δημοσιεύσεων των μελών του, καθώς και για το περιεχόμενο του δικτυακού τόπου στο οποίο παραπέμπουν τυχόν σύνδεσμοι (links) εντός των δημοσιεύσεων.

Link to comment
Share on other sites

οκ συγνώμη δεν το ήξερα.θέλω να κάνω κάποιες ερώτησεις,πώς μπορώ να μάθω τα προβλήματα που εχουν παρουσειάσει τα colt και αν γνωρίει καποιος πότε θα κυκλοφορίσουν aftermarket φανάρια τύπου lexus.

Link to comment
Share on other sites

Χρήστο , εδώ δεν μπορείς να κάνεις τετοιες ερωτήσεις.

Διάβασε εδώ και σιγα σιγά όλα θα πάρουν τον δρόμο τους.

 

Μην είσαι βιαστικός. Να τηρείς τους κανόνες του club που σου είπε ο Γιαννης, και σιγά σιγά θα αποκτήσεις πρόσβαση στις τεχνικές ενότητες. Εκεί μπορείς να λύσεις όλες τις απορίες σου. :wink:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Παλλήκαρε ακολούθησε σε παρακαλώ τους κανόνες του φόρουμ και πριν κάνεις οτιδήποτε άλλο πέρνα μια βόλτα απ τα νέα μέλη να μας συστηθείς και να διαβάσεις και τους κανόνες λειτουργίας....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ποιοι ειστε απο Β.Ελλαδα;

 

Θεσσαλονικη-Καβαλα-Σερρες-Χαλκηδικη-Κοζανη-Καστορια......; :?:

Και τι αμαξι εχετε; :wink:

 

Hi there..Λαμπρος απο Δραμα..Colt CJ0 ""02..

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Χα!Μου θύμησες την ημέρα που περάσαμε απο Καστοριά για καφέ σαν

Colt//Club μα λόγο κακοκαιρίας(χιόνια) οι μισοί είχαν έρθει με άλλης μάρκας

αυτοκίνητα!!!

 

ΥΓ.Σε αυτό το Forum γράφουμε όλοι Ελληνικά!Colt//Club rules!

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου Καστοριανέ!

 

Κάνε ένα νέο θέμα στα Εδώ . μπορείς να παρακολουθείς τις συναντήσεις που κάνουμε στην Θεσσαλονίκη ώστε να τα πούμε και από κοντά καμιά φορά!

 

Αν δεν το έχεις ήδη κάνει διάβασε τους κανόνες λειτουργίας, π.χ. γράφουμε με ελληνικούς χαρακτήρες!

 

Και επίσης φρόντισε να ακολουθήσεις την παρακάτω διαδικασία για να ενεργοποιηθείς σαν νέο μέλος!

 

Αυτά τα λίγα!!!

Link to comment
Share on other sites

Νεκτάριος από Ορεστιάδα. Αν και είμαι αρκετό καιρό γραμμένος εδώ νομίζω ότι είναι το πρώτο μου post.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...