Jump to content

Νέα colter ;) νέο μέλος


Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλους τους colters(πολύ μου άρεσε :p ) Λοιπόν κ εγώ μέσα στις επόεμνες μέρες θα αποκτήσω ενα Coltάκι.έχω δει ήδη κάποια και στο 1 ειμαι πολύ κοντά, 1.300, 95hp, cz3 98.000χλμ. Το θέλω κυρίως για Αθήνα, άντε ίσως κ κανα ταξίδι. Άρα κοιτώ και 1.100 και 1.300. Τί λέτε;; Επιδιώκω επίσης ιδανιακά να είναι εως 100.000χλμ. Διαθέτω εως 4.000ευρω. Γράφετε για τη μαμά ανάρτηση..;; κ εγω έχω ακούσει για θόρυβο δυνατό σε μεγάλες ταχύτητες.θενξ

Link to comment
Share on other sites

welcome to c//c

ορεξη να εχεις να διαβαζεις - η αναρτηση ειναι μαπα ντως κ θελει αλλαγη ..Εγω με το 1,3 βγαζω 700 χλμ μεσα στην πολη

Link to comment
Share on other sites

οταν λες κατι αλλο τι εννοεις? αυτοκινητο ?

κοιτα ενα αυτοκινητο μεταχειρισμενο σιγουρα θα σου ζητησει αναρτηση .τωρα μπορει ο κατοχος του αυτοκινητου που εχεις δει να τις εχει αλλαξει κ να μην χρειατει

Οι ΟΕΜ αναρτησεις ξερνανε λαδια ,αλλα με κοστος 250 ευρω μπορεις να τις αλλαξεις με osrav που σιγουρα ειναι καλυτερες απο τις ΟΕΜ η με αναρτησεις απο το ralliart 2009  k μετα

αν θες να βαλεις το χερι πιο βαθια πας σε bilstein coilover Κ αναλογως οσο πιο βαθια το βαζεις εχεις κ πιο πολλες επιλογες (bc/kv ) κλπ

Γνωμη μου αν σου αρεσει το colt ,μην κολλησεις στην αναρτηση .Στο φιναλε αν το τσεκαρει καποιος μηχανικος κ δεν εχει αλλαξει αναρτηση ,σιγουρα θα βρει ξερασμενα λαδια οποτε θα παζαρεψεις κ την τιμη Εμενα ειχαν ξερασει στο πρωτο εξαμηνο ,κ τις αλλαξ μεσα στην εγγυηση αλλα οπως μπηκαν οι καινουριες ετσι βγηκαν

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες στο coltclub, και εγω το cz3 το 1.3 εχω με 170.000 χλμ και δεν εχω κανενα προβλημα αγορασετο με κλειστα ματια.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...