Jump to content

Νεος για Colt Τα φωτα σας :)


Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλους, ενδιαφέρομαι να αγοράσω αμάξι έως 1300 κυβικά, 4000-5000 euro max... Η χρήση αυτοκινητου δεν θα είναι καθημερινή, βόλτες εντός πόλεως αλλα και ταξιδάκια καμια φορα (αθηνα-ιωάννινα)..

 

Η αλήθεια είναι ότι έχω ερωτευτεί ένα Colt που είδα σε μια αγγελία, είμαι σχεδόν έτοιμος να προβώ στην αγορά του, αλλα σκέφτηκα πως καλο θα ήταν να πάρω και τι γνώμη σας μιας που είστε είδη κάτοχοι και ξέρετε πολύ καλύτερα..

 

Στα δυο αμάξια που με ενδιάφεραν πιο πολύ ήταν το Colt και το suzuki swift..
Θα ήθελα για αρχή να μου πείτε την γνώμη σας, στη συνεχεια αν και ποσο έχετε μείνει ικανοποιημένη από το colt, και αν τα service- ανταλλακτικά είναι σε κανονικά επίπεδα τιμής  διότι κάπου έχει πάρει το μάτι m ότι μονο ο σαρακάκης φερνή και ότι τα χτυπάει αρκετά..

 

Όλες οι άποψης δεκτες και συμβουλές.
Ευχαριστώ πολύ εκ τον προτερων.

 

Link to comment
Share on other sites

Kαλώς ήρθες στο Colt//Club.gr !!

 

  • Διάβασε σε παρακαλώ τις Οδηγίες Χρήσης & Κανόνες Λειτουργίας.
  • Κάνε και μία βόλτα απο το Garage (γκαράζ) του CLUB όπου μπορείς να βρείς πληροφορίες και φωτογραφίες για τα αυτοκίνητα των μελών μας, αλλά και να δημιουργήσεις και το δικό σου προσωπικό Garage όπου θα μπορείς να μοιραστείς στοιχεία και βελτιώσεις του δικού σου αυτοκινήτου!! smile.gif

 

Καλή διαμονή! biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Να το παρεις ,ειναι ενα αμαξι αξιοπιστο χωρις προβληματα.η μαμα αναρτηση ειναι για πεταμα αλλα οκ αυτο διορθωνεται.

Πριν το παρεις να πας για ελεγχο σε ενα μαγαζι που ξερει απο κολτ ωστε να το δουν κ να σου πουν τι χρειαζεται κτλ.

Εαν εχεις βρει καποιο σε καποια αγγελια μπορεις να την βαλεις εδω να το δουμε

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες φιλος .Δεν σπανε δεν χαλανε ..Αλλα κ τα suzukακια ειναι της ιδιας συνομοταξιας ,με την μονη διαφορα οτι στριβουν καλυτερα ,(εκτος αν αλλαξεις αναρτηση σε colt,oποτε το αντισταθμιζεις καπως) αλλα δεν πανε τοσο γρηογρα οσο τα colt ..τα colt βεβαια εχουν πολλα χρονια εγγυηση 6-10  (πχ το δικο μου εχει 10 χρονια) με οτι αυτο συνεπαγεται  ,ενω τα swift 2..κ επισης η suzuki γδερνει πιο πολυ απο οτι  ο ΣΑΡΑΚΑΚΗΣ στα service

Αν σκεφτεσαι να παρεις 5πορτο ,εγω προσωπικα θα επαιρνα swift ,καθαρα λογω εξωτερικης εμαφανισης -Αν θες 3πορτο με κλειστα ματια colt

Ελπιζω να σε βοηθησα

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ πολύ παιδιά, σήμερα έκλεισα ραντεβού να το κοιτάξουμε σε μια αντιπροσωπεία εγκέφαλο και από κάτω το αμάξι και αν είναι ok θα το αγοράσω :)

Link to comment
Share on other sites

Pedia simera phra to colt, twra eimai coltakias :)

 

Καλως ηρθες φιλος .Δεν σπανε δεν χαλανε ..Αλλα κ τα suzukακια ειναι της ιδιας συνομοταξιας ,με την μονη διαφορα οτι στριβουν καλυτερα ,(εκτος αν αλλαξεις αναρτηση σε colt,oποτε το αντισταθμιζεις καπως) αλλα δεν πανε τοσο γρηογρα οσο τα colt ..τα colt βεβαια εχουν πολλα χρονια εγγυηση 6-10  (πχ το δικο μου εχει 10 χρονια) με οτι αυτο συνεπαγεται  ,ενω τα swift 2..κ επισης η suzuki γδερνει πιο πολυ απο οτι  ο ΣΑΡΑΚΑΚΗΣ στα service

Αν σκεφτεσαι να παρεις 5πορτο ,εγω προσωπικα θα επαιρνα swift ,καθαρα λογω εξωτερικης εμαφανισης -Αν θες 3πορτο με κλειστα ματια colt

Ελπιζω να σε βοηθησα

 

 

Να το παρεις ,ειναι ενα αμαξι αξιοπιστο χωρις προβληματα.η μαμα αναρτηση ειναι για πεταμα αλλα οκ αυτο διορθωνεται.
Πριν το παρεις να πας για ελεγχο σε ενα μαγαζι που ξερει απο κολτ ωστε να το δουν κ να σου πουν τι χρειαζεται κτλ.
Εαν εχεις βρει καποιο σε καποια αγγελια μπορεις να την βαλεις εδω να το δουμε

 
Euxaristw gia ti vohthia :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...