Jump to content

Νεος απο Χιο


Recommended Posts

Χιο λιγα πραγματα 15 20 Colt ολα και ολα..

Link to comment
Share on other sites

Kαλώς ήρθες στο Colt//Club.gr !!

 

  • Διάβασε σε παρακαλώ τις Οδηγίες Χρήσης & Κανόνες Λειτουργίας.
  • Κάνε και μία βόλτα απο το Garage (γκαράζ) του CLUB όπου μπορείς να βρείς πληροφορίες και φωτογραφίες για τα αυτοκίνητα των μελών μας, αλλά και να δημιουργήσεις και το δικό σου προσωπικό Garage όπου θα μπορείς να μοιραστείς στοιχεία και βελτιώσεις του δικού σου αυτοκινήτου!! smile.gif

 

Καλή διαμονή! biggrin.gif

 

πες μας λιγα λογια για σενα κ το αμαξι σου!

Link to comment
Share on other sites

Kαλώς ήρθες στο Colt//Club.gr !!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια σας ευχαριστω πολυ,αυριο που θα εχω χρονο θα σας πω 2 λογια για το Colt μου.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια εχω το Colt το facelift μοντελο του 2010 καινουργιο το ειχα παρει το 1,3 με τα 95αλογακια καποια περιοδικα βεβαια το βγαζουν και 106,δεν ξερω αν ειναι αληθεια...εχω την εκδοση με τις 16αρες ζαντες και τα μπιχλιμπιδια που δινει.εχω βαλει τα toyo proxes 205/45,προσθηκες 20mm της Pilot ελατηρια της eibach 3 εκατοστα κατω,k&n φιλτρο εξατμιση με 88αρα εξοδο,ζελατινα αντιλιακη xenon και στα προβολακια και στα πανω φωτα,λεντακια μεσα και στην πινακιδα και σημερα βαλαμε και την βαση απο evo για την πινακιδα στο πλαι.εχω 42,000Kmh και προβλημα κανενα.επομενο βημα φυσικα ειναι μοτερ του ραλιαρτ.φωτογραφια θελω να ανεβασω,αλλα δεν μπορω για κανενα λογο..

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...