Jump to content

νεος


Recommended Posts

καλησπερα παιδια. εδω και μερικες μερες μου εχει αναψει το λαμπακι μηχανης. πηγα στο συνεργειο(οχι εξουσιοδοτημενο mitsubishi) και μου βγαζει 2 προβληματα. το ενα ειναι ο ασθητηρας λαμδα και το αλλο ειναι αυτο:Ανεπαρκής θερμοκρασίας ψυκτικού για έλεγχο καυσίμου κλειστού βρόχου. μου σβηνει τα λαθη απο το λαπτοπ ο μηχανικος και μετα απο λιγο ξανα αναβει. αυτος μου ειπε οτι θα μου αλλαξει μονο την φουσκα για την θερμοκρασια ψυκτικου γιατι να μην ειναι ο αισθητηρας λαμδα που εχει το προβλημα γιατι επιρεαζεται απο την θερμοκρασια. το colt ειναι 09 μοντελο και εχει 98000 χμ. ξερει καποιος κατι επι του θεματος; μηπως να το παω σε εξουσιοδοτημενο συνεργειο;

Link to comment
Share on other sites

Kαλώς ήρθες στο Colt//Club.gr !!

 

  • Διάβασε σε παρακαλώ τις Οδηγίες Χρήσης & Κανόνες Λειτουργίας.
  • Κάνε και μία βόλτα απο το Garage (γκαράζ) του CLUB όπου μπορείς να βρείς πληροφορίες και φωτογραφίες για τα αυτοκίνητα των μελών μας, αλλά και να δημιουργήσεις και το δικό σου προσωπικό Garage όπου θα μπορείς να μοιραστείς στοιχεία και βελτιώσεις του δικού σου αυτοκινήτου!! smile.gif

 

Καλή διαμονή! biggrin.gif

 

 

εδω ειναι η ενοτητα με τα νεα μελη!!

για το λαμπακι θα μεταφερεις το προβλημα σου εδω http://www.coltclub.gr/index.php?showtopic=1029&page=47&do=findComment&comment=196567

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...