Jump to content

νεο μελος


Recommended Posts

καλως ηρθες στην παρεα μας.

θα σε παρακαλεσω να γραφεις με μικρους Ελληνικους χαρακτηρες.

πλεον εχεις προσβαση σε ολες τις ενοτητες.

Link to comment
Share on other sites

καλως σας βρηκα και ευχομαι να μεινω! ;)

http://www.car.gr/classifieds/cars/view/6211162/

 

θα μου πει καποιος αν το εχει το συγκεκριμενο μοντελο και τη γνωμη του;; 

 

ευχαριστω πολυ για την αποδοχη στην ομαδα, ειδα στο fb φωτογραφιες απο συναντησεις σας κ τρελαθηκα με τα coltakia!

Link to comment
Share on other sites

το cz3 ειναι ενα αυτοκινητο "σκυλι",δεν βγαζει τιποτα τρομερα προβληματα εκτος απο τις αναρτησεις που ειναι χαλια απο το εργοστασιο!

το συγκεκριμενο που ειναι στην αγγελια  δεν βοηθανε οι φωτος να καταλαβουμε και πολλα εκτος του οτι λειπουν τα τασια! !αλλα απο οτι ειδα ειναι σε νησι οποτε για να το δεις πρεπει ή να ερθει αθηνα αυτο ή να πας εσυ! πραγμα που σημαινει εξοδα κτλ!προσοχη επισης στα αυτοκινητα απο νησια μηπως ειναι επηρεασμενα απο το αλατι τις θαλασσας!

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω για την αμεση απαντηση!

 

το οτι ειναι Χιο δεν ειναι θεμα γιατι και εγω εδω μενω!

 

το ειδα απο κοντα και το μοναδικο "ελαττωμα" που εντοπισα ειναι μερικες γραντζουνιες σε διαφορα σημεια.

 

η τιμη του ειναι καλη για τα χαρακτηριστικα του (και χιλιομετρα) ; 

 

μου ειπε ενας οικογενειακος φιλος οτι η mitsubishi εχει ακριβα ανταλλακτικα κ πως ειναι δυσευρετα στην αγορα (τόσο τα αυθεντικα οσο και οι κοπιες). ισχυει κατι τετοιο;

Link to comment
Share on other sites

εαν μενεις εκει και το ειδες τοτε οκ!

καλο θα ηταν να το πας και ενα συνεργειο να το δουν εαν ειναι χτυπημενο,το μπροστινο συστημα αν ειναι οκ  κτλ! τα τασια σου ειπε γιατι τα εχει βγαλει απο τις ζαντες?

9 χρονων αυτοκινητο λογικο ειναι να εχει καποιες γρατζουνιες! οσον αφορα τα ανταλλακτικα ,μερικα γνησια ανταλλακτικα ειναι ακριβα αλλα βρισκεις εμποριου πραγματα με  πολυ καλες τιμες!δεν ισχυει οτι ειναι δυσευρετα παντως,ο οικογενειακος φιλος σιγουρα δν εχει colt.

Link to comment
Share on other sites

χαχ ναι δεν εχει! αλλα επειδη δουλευει σε καταστημα με ανταλλακτικα, μου κινησε την περιεργεια.

 

οπωσδηποτε πρεπει να το παω σε εναν μηχανικο ναι.

 

οσο για τα τασια μου ειπε οτι το οδηγουσε η γυναικα του κ ακουμπησε σε πεζοδρομιο η κατι τετοιο και εφυγε το ενα. μετα για να μην του λειπει ενα, εβγαλε και τα υπολοιπα αλλα τα εχει κρατησει.

 

να το αγορασω λες; ειμαι καινουργια οδηγος και θελω ενα αυτοκινητο οικονομικο κ οσο γινεται να μην μου βγαζει ζημιες.  

Link to comment
Share on other sites

να το πας πρωτα σε ενα μηχανικο να  δει οτι ειναι οκ και αμα σου αρεσει να το παρεις!! :good:

Link to comment
Share on other sites

εχει φθαρμενο τιμονι ,esp δεν εχουν τα cz3 (αρα ειναι ψεμα),την ταπετσαρια αυτη στα καθισματα δεν θυμαμαι αν την ειχαν κ αλλα colt(δεν παιρνω κ ορκο-μπορει να κανω λαθος) ,κ οπως ειπε ο Δημητρης ειναι περιεργο που λειπουν τα τασια(μυριζει στουκα καλη).εΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΑ ΝΑ ΕΧΩ ΠΕΣΕΙ ΕΞΩ Κ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΚΑΛΟ

Πραγματικα ειναι σκυλια κ δεν καταλαβαινουν τπτ κ απο ανταλλακτικα απειρα πλεον αφου εχουν πληθυνει τα κλεμμενα

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...