Jump to content

αγορα


coltczt

Recommended Posts

Καληπερα στην παρεα!μια ερωτηση να κανω...πουλαει κανεις colt czt ειτε μαμα ειτε πρψτο σταδιο???μεχρι 6.000 6300€ το πολυ!

Link to comment
Share on other sites

κοιτα λιγο στη σελιδα τ κλαμπ στο fb εχουν βαλει κανα 2....

 

Εχω κοιταξει και το ενα πουληθικε σημερα

Link to comment
Share on other sites

γραφει 6500 ο αποστολης βεβαια αλλα δν νομιζω αμα σου αρεσει το αμαξι να τα χαλασετε για 200-300 ευρω.

http://www.car.gr/classifieds/cars/view/5885051/

Link to comment
Share on other sites

Εχω κοιταξει και το ενα πουληθικε σημερα

γραφει 6500 ο αποστολης βεβαια αλλα δν νομιζω αμα σου αρεσει το αμαξι να τα χαλασετε για 200-300 ευρω.

http://www.car.gr/classifieds/cars/view/5885051/

 

 

 

Ειναι πολυ καλο αμαξι....κ δυνατο....υπαρχει και τιποτα αλλο να συγκρινω???

Link to comment
Share on other sites

εγω θα σου ελεγα να μην συγκρινεις απο φωτογραφιες αλλα απο κοντα!μπες στο car δες ποια σου αρεσουν και πηγαινε να τα δεις απο κοντα και θα καταλαβεις απο μονος σου ποιο αξιζει και ποιο οχι!!

Link to comment
Share on other sites

μα και απο το club να ειναι αμα δεν το δεις απο κοντα να εκτιμησεις εσυ την κατασταση του ακρη δεν βγαζεις!

Link to comment
Share on other sites

Δικιο εχεις αλλα απο το κλαμπ θα ξερετε κ εσεις το αμαξι να μου πειτε τι παιζει κςι θς μπορεσω να φτιαξω δικια μου εικονα μετα για το αμαξι ενω απο το car.gr δεν φενονται κ πολυ σωστα με 130 κ 150.000χλμ

Link to comment
Share on other sites

Πουλάω κι εγώ το δικό μου αν σ ενδιαφέρουν τα specs του μπες στο garage μου να τα δεις......κι αν θες κανονίζουμε και συνάντηση να το δεις απο κοντά, μένω Βόλο βέβαια!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Λεώ και εγώ να το αποχωριστω το μικρο μου άλλα βεβαία δεν είμαι και Σιγούρος ακόμα. Πάντως αν θέλεις και σε ενδιαφέρει ακόμα η αγορά συναντιομαστε να το δεις και η τιμή θα είναι λίγο πιο κάτω απο αυτά που δίνεις για λόγους που θα δεις απο κοντά.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...