Jump to content

Recommended Posts

πήρα ενα colt cz3  μοντέλο 07και γραφτηκα στο κλαμπ για να εχω πληροφορηση για το αυτοκινητο,μες στη βδομαδα που το εχω ειδα οτι υπάρχει προβλημα με τυφλο σημειο μπροστα και αριστερα απο τον οδηγο πουσχηματιζει η δεξια κολωνα και το τριγωνικο παραθυρακι ,με αποτελεσμα οταν στριβεις δεξιες κλειστες δεν βλεπεις παρα την μπροστινη κολώνα  μπροστά σου...κατα τα αλλα το αμάξι μια χαρα το βρισκω προς το παρον,Επίσης απο χθες μετα την αποβιβαση συνοδηγου κολησε ο αισθητηρας βαρους του καθησματος και ζηταει ζωνη ασφαλειας με αποτελεσμα να βαζω την ζωνη στο αδειο καθισμα για να ησυχασω,μπορει κανεις να βοηθησει στο προβλημα;Αυτά ...,,,...χαρηκα που υπαρχει κλαμπ ελληνικο για το αυτοκίνητο και ελπ'ι ζω  να εχω πλήρη προσβαση στο σάιτ

Link to comment
Share on other sites

καλως ηρθες

 

το θεμα με την κολωνα οντως ειναι προβλημα που ακομα κ μενα μετα απο 7 χρονια με ταλιπωρει αλλα ανγκαστικα σκυβεις λιγο για να εχεις πληρη οραση

Οσο για τον αισθητηρα δεν εχει ξανακουστει .μηπως να εβγαζες την φισα απο κατω κ να την ξανακουμπωνες?Καλο θα ηταν να το πας στην αντιπροσωπεια να το δουν 

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...