Jump to content

Σφαιρική Βελτίωση για colt czt


Recommended Posts

Καλησπέρα!Είμαι νέο μέλος στο club.Είμαι κάτοχος ενός colt czt μοντέλο 2006 (μαμά) εδώ και 3 χρόνια λίγο μετά την αγορά του εχασά την εργασία μου και έτσι το σκέπτικο της βελτίωσης έμεινε στην άκρη και σαν πρώτη προτεραιότητα είχα το να κρατήσω το αμάξι στην κατοχή μου.Εδώ και λίγους μήνες που έπιασα μια δούλεια το ''project'' ξανά ήρθε στο προσκύνιο.Επείδη δεν μπορώ να βρώ τις συζητήσεις που έχετε κανει για το αντίστοιχο θέμα αν μπορείτε στείλτε μου το αντίστοιχο link (μάλλον είμαι λίγο ασχετός γι αύτο).Αν έχει καποιός διάθεση να του πώ τις σκέψεις και να μου πεί τη γνώμη του

θα μου ήταν πολύ ευχάριστο!

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες στο logava4ev.jpg !!!
 

  • Διάβασε σε παρακαλώ τις Οδηγίες Χρήσης & Κανόνες Λειτουργίας.
  • Κάνε και μία βόλτα απο το Garage (γκαράζ) του CLUB όπου μπορείς να βρείς πληροφορίες και φωτογραφίες για τα αυτοκίνητα των μελών μας, αλλά και να δημιουργήσεις και το δικό σου προσωπικό Garage όπου θα μπορείς να μοιραστείς στοιχεία και βελτιώσεις του δικού σου αυτοκινήτου!! smile.gif

Καλή διαμονή! biggrin.gif

 

πλεον εχεις προσβαση σε ολες τις ενοτητες!

ριξε μια ματια στις τεχνικες ενοτητες και θα βρεις ολα οσα ψαχνεις!

Link to comment
Share on other sites

εφυγε από πανω μου η ετικετα του πιο νεου μελους δηλαδή? χαχαχα καλωςηρθες φιλε!

Link to comment
Share on other sites

Chris150czt καλώς ήρθες.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα επειδή και εγω ειμαι νέος για αυτο δε μπορώ να δω τις ενότητες?

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ όλους!Επειδή δεν βλέπω να αναλύουμε τις ανησυχίες μου εδώ αν είναι θα τα πούμε σε καμία συνάντηση απο κοντά! :sad: :sad:

Link to comment
Share on other sites

Chris ριξε μια ματια σε ολες τις ενοτητες..υπαρχουν παρα πολλα πραγματα για το colt γραμμενα.

Αφιερωσε λιγο χρονο και διαβασε μερικα θεματα

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...