Jump to content

καλησπερα


Recommended Posts

Καλησπέρα παιδια Καλώς σας βρήκα κ εγώ με την σειρά μου στο Είμαι από Δράμα και έχω το Mitsubishi Colt Intense 1.3 95hp σε κόκκινο χρώμα.Το πήρα ολοκαίνουργιο απ την αντιπροσωπία της Mitsubishi,(συγκεκριμένα απ την Καβάλα Βαρύτης) Το αυτοκίνητο το έχω κοντά στα 2 χρόνια 3-01-12 και το μόνο που έχω κάνει πάνω σ αυτό είναι φώτα ξένον & φιμέ τζάμια.Service το εχω κάνει 2 φορές,το πρώτο στα 20.000 και το δεύτερο στα 40000.Στην αρχή η αντιπροσωπία με είπε για το πρώτο service να το κάνω στα 20.000 όπως και το 2ο επίσης..Απ το 2ο και μετά με είπαν να το φτιάχνω στα 10.000.Το αυτοκίνητο σε γενικές γράμμες είναι άψωγο και πατάει πολύ καλά στον δρόμο.Από μικρό παιδί μ άρεζαν τα Mitsubishi και γ αυτο το λόγο σαν πρώτο μου αυτοκίνητο επέλεξα το Colt και είμαι αρκετά ικανοποιημένος.Επιτα στην συνέχεια το μεγάλο μου όνειρο είναι το ΕVO αλλά μέχρι τότε έχουμε αρκετό καιρό.....

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες στο logava4ev.jpg !!!


 


  • Διάβασε σε παρακαλώ τις Οδηγίες Χρήσης & Κανόνες Λειτουργίας.

  • Κάνε και μία βόλτα απο το Garage (γκαράζ) του CLUB όπου μπορείς να βρείς πληροφορίες και φωτογραφίες για τα αυτοκίνητα των μελών μας, αλλά και να δημιουργήσεις και το δικό σου προσωπικό Garage όπου θα μπορείς να μοιραστείς στοιχεία και βελτιώσεις του δικού σου αυτοκινήτου!! smile.gif

Καλή διαμονή! biggrin.gif


 


πλεον εχεις προσβαση σε ολες τις ενοτητες!

Link to comment
Share on other sites

Αρης colt καλώς ήρθες.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες και από εμένα στο Colt//Club Άρη. Το μόνο που αξίζει να πειράξεις στο ατμοσφαιρικό Colt σου είναι η ανάρτηση όταν μαζέψεις το απαιτούμενο χρηματικό ποσό. Διάβασε τις τεχνικές ενότητες και θα βρεις αρκετή πληροφορία για 'σκάψιμο' στο Internet.

Link to comment
Share on other sites

Mevsem πολύ καλή η ιδέα που μ δωσες.Αυτό θέλω να κάνω εδώ και καιρό για να πάρει το αμάξι μια άλλη όψη και εμφανισιακά αλλά και οδιγηκά. :) Σαν αρχή είναι ένα πολύ καλό ξεκίνημα ανανέωσης του Colt  :good:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...