Jump to content

αντικατάσταση εργοστσιακού r/cd


lab

Recommended Posts

Γεια σας,

 

Είμαι στην διαδκασία ν'άγοράσω ένα colt 2008 το οποίο έχει ρ/cd. Εγώ θέλω να το αντικαταστήσω με το Pioneer του παλιού μου αμάξι.

Γίνεται? Και με ποιον τρόπο?

Χρειάζομαι βοήθεια άμεση. 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες στο logava4ev.jpg !!!

 

  • Διάβασε σε παρακαλώ τις Οδηγίες Χρήσης & Κανόνες Λειτουργίας.
  • Κάνε και μία βόλτα απο το Garage (γκαράζ) του CLUB όπου μπορείς να βρείς πληροφορίες και φωτογραφίες για τα αυτοκίνητα των μελών μας, αλλά και να δημιουργήσεις και το δικό σου προσωπικό Garage όπου θα μπορείς να μοιραστείς στοιχεία και βελτιώσεις του δικού σου αυτοκινήτου!! smile.gif

Καλή διαμονή! biggrin.gif

 

πλεον εχεις προσβαση σε ολες τις ενοτητες.  thumbsu.gif

για αυτο που ρωτας θα κοιταξεις εδω http://www.coltclub.gr/index.php?showtopic=97

πλεον εφοσον εχεις προσβαση σε ολες τις ενοτητες πριν ανοιξεις ενα νεο θεμα θα κανεις αναζητηση!μεσα στο forum Θα βρεις παααααρα πολλα πραγματα για το colt!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ!

Βέβαια δεν το έχω ακόμα αγοράσει λόγω του θέματος με το ρ/cd.

όπως και να έχει, colt θ'αγοράσω  :good:

Link to comment
Share on other sites

Είμαι στην ίδια διαδικασία στο αμάξι της κοπελας μου colt 2004. Αφού πήραμε το καινούργιο ράδιο ανακαλύψαμε οτι θέλει αντάπτορα και τον περιμένουμε, καθώς και ένα έξτρα πλαίσιο για να καλύψει το κενό στα πλάγια του ταμπλό. Μόλις διάβασα σε παλιό θέμα οτι χάνεις τις ενδείξεις του ταμπλό. αν γίνει αυτο θα το βαλουμε απο κάτω στη 2η θήκη και θα αφήσουμε στο παλιό ράδιο το ένα καλώδιο που λογικά είναι για τις ενδείξεις. (το εργοστασιακό ράδιο έχει 2 καλώδια συνδεμένα)

Συμβουλή, μην τραβήξεις το ταμπλό κάτω απτο ράδιο, ακόμα παλεύω να το βάλω...Το παλιό βγαίνει με ένα πλακέ σιδεράκι στις πλαϊνές τρύπες που έχει 

Link to comment
Share on other sites

Τελικά δεν αγόρασα το COLT CZ3 2008 γιατί τελικά οι γονείς μου (αυτοί βάζουν τα χρήματα) αποφάσισαν ότι θα ήταν καλύτερα να αγοράσω το COLT INTENSE 2010 που είναι και 5θυρο. Με την απόφαση αυτή συμφωνώ και εγώ. Δυστυχώς το 5θυρο πουλήθηκε......Έχω μέχρι τέλος του έτος να βρω COLT.........και 5θυρο

Link to comment
Share on other sites

ειναι off-topic ολο αυτο αλλα μπορεις να κανεις γυρα σε μαντραδες και ενα απο εδω (ειδικα αν εχεις τα χρηματα μετρητα και πιεσεις λιγο πιστευω το παιρνεις και 6000)   http://www.car.gr/classifieds/cars/view/4076822/

Link to comment
Share on other sites

(off topic) το 3θυρο ήταν σε άριστη κατάσταση απο ιδιώτη ελεγμένο από μηχανικό χτες. Κοιτάω κάθε μέρα αγγελίες οι μαντράδες με ανησυχούν λιγο.....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...