Jump to content

νεο μελος


iveco

Recommended Posts

Καλησπέρα κ. iveco. Προτού ξεκινήσεις τις ερωτήσεις, πέρνα μια βόλτα από τις κατάλληλες ενότητες του forum (κινητήρας, γεν. τεχνικά) και θα βρεις όλες τις πληροφορίες που ζητάς. Η γνώση υπάρχει και είναι ανοιχτή προς όλους αρκεί να ξοδέψουν 10 λεπτά για να ψάξουν.

Link to comment
Share on other sites

Πρεπει να σε ενεργοποιησουν πρωτα,κανε λιγο υπομονη και θα εχεις προσβαση παντου!!

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες στο logava4ev.jpg !!!


 


  • Διάβασε σε παρακαλώ τις Οδηγίες Χρήσης & Κανόνες Λειτουργίας.
  • Η Eνεργοποίηση του λογαρισμού σου θα γίνει σύντομα και θα αποκτήσεις πρόσβαση σε όλες τις θεματικές ενότητες του CLUB !!
  • Κάνε και μία βόλτα απο το Garage (γκαράζ) του CLUB όπου μπορείς να βρείς πληροφορίες και φωτογραφίες για τα αυτοκίνητα των μελών μας, αλλά και να δημιουργήσεις και το δικό σου προσωπικό Garage όπου θα μπορείς να μοιραστείς στοιχεία και βελτιώσεις του δικού σου αυτοκινήτου!! smile.gif

Καλή διαμονή! biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Κατά 99% πρέπει να ελευθερώσεις την εισαγωγή με κάποια φιλτροχοάνη ή με αυτό http://www.coltclub.gr/index.php?showtopic=4309&page=1

Link to comment
Share on other sites

Γιασου φιλε μου και εγω το ειδιο εχω κανι και φοραο φιλτρο και μισι εξατμισι απο κταλιτι και πισο 63.50. και διναμομετρο μου εβγαλε 177 αλογα. και σκοτονι το coltaki μεχρι 200 αλογα τα εχουμε χαλαρα.μι μασα.

Link to comment
Share on other sites

σοφοκλη ειχα ενα προβλημα με τον υπολογιστης και δεν σου απαντησα.οσο για τα czt ραβουν τα ατιμα. εχεις σηκωσει τον afm;

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...