Jump to content

Εκδρομή Colt//Club.gr στη λίμνη Πλαστήρα


Recommended Posts

Οπως τα ειπε ο φιλτατος borbos!

 

Για ακομα μια φορα περασαμε γαματα! Δεν ειναι υπερβολη οτι πολλους τους αισθανομαι σαν οικογενεια πλεον, σαν ανθρωπους δικους μου και αυτο λεει πολλα! 8 χρονια τωρα σε καθε συναντηση, σε καθε track day, σε καθε εκδρομη ξερω οτι θα περασω τελεια! :D

 

Οι καιροι ειναι δυσκολοι, αλλα ελπιζω να υπαρξει επαναληψη συντομα οπου και να ειναι αυτη και με πιο πολλες συμμετοχες! ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Οσο κριση και να υπαρχει αν εχουμε καλη θεληση τρελα υγεια τοτε ολα γινονται. Ευχαριστω για το ομορφο Σ/Κ και ευχομαι το club να παει οοοσο μακρια και μεγαλο σε ηλικια γινεται...!!!

Link to comment
Share on other sites

μπραβο σε ολα τα παιδια που πηγαν στην εκδρομη παρα την οικονομικη κριση και απο τις φωτο που ειδα πρεπει να παιρασεται τελεια, Geo θα περασω αυριο να τα πουμε απο κοντα, Geo ο θανος ειρθε?

Link to comment
Share on other sites

Εδω να πω με τη σειρά μου πως πέρασα πολυ όμορφα με την παρέα και επιφυλάσσομαι για την επόμενη εκδρομή, ολόκληρη! Βέβαια ως τοτε κάποιους απο εσάς θα σας δω και σε συναντήσεις στην Αθηνα! Χάρηκα πολυ που σας γνώρισα και ελπιζω να τα πούμε σύντομα και για καφεδακι!

Link to comment
Share on other sites

Επιπροσθέτως....έγινε φιλικό άνοιγμα με μαμά S4 (του Borbos) vs N4 μαμά επίσης (του Makis38) στην γνωστή ευθεία "Καρεκλοπόδαρα". Μισό καπώ μπροστά το N4. Μετά όμως με ρουταρισμένο S4 (δεν εξηγείτε αλλιώς) το N4 έμεινε μία καρότσα πίσω στο youtube :)

 

Επίσης...ανεβασμένη η Καρδίτσα  στη νύχτα, εάν εξαιρέσουμε το Crystal που είμασταν μόνο εμείς μέσα. Στο Baracca (κανενός Μπαράτσα φαντάζομαι) κάναμε καλούτσικη φάση με αρκετές καρδιτσιώτισσες νύφες παρατεταγμένες :)

Τα κορίτσια στην Καρδίτσα ανταποκρίνονται στα καλέσματα 50%. 2 ξανθυνοπλατινέ μας φτύσανε μάλλον λόγω αυτοκινήτου, τους φάνηκε φτηνιάρικο καθότι είχανε RAV4, αλλά δύο άλλες ανταποκριθήκανε μάλλον λόγω ξαφνιάσματος...αλλά έστω και έτσι...είχε πλάκα....

 

Στην επιστροφή τα Eagle F1 αποδείξανε και πάλι την αξία τους, αφού σε σβέλτη ανάβαση Κατάρας με πολύ βροχή πατάγανε αρκετά καλά. Συνεχίζουνε την πρόοδό τους στη Δευτέρα Δημοτικού πλέον. Πως περνάνε τα χρόνια  :)

 

Θα ανεβάσω φώτος αργότερα...εδώ...

 

Ευχαριστώ όλους για την παρέα, γιατί αυτό μετράει τελικά.

Link to comment
Share on other sites

 

Επίσης...ανεβασμένη η Καρδίτσα  στη νύχτα, εάν εξαιρέσουμε το Crystal που είμασταν μόνο εμείς μέσα. Στο Baracca (κανενός Μπαράτσα φαντάζομαι) κάναμε καλούτσικη φάση με αρκετές καρδιτσιώτισσες νύφες παρατεταγμένες :)

Τα κορίτσια στην Καρδίτσα ανταποκρίνονται στα καλέσματα 50%. 2 ξανθυνοπλατινέ μας φτύσανε μάλλον λόγω αυτοκινήτου, τους φάνηκε φτηνιάρικο καθότι είχανε RAV4, αλλά δύο άλλες ανταποκριθήκανε μάλλον λόγω ξαφνιάσματος...αλλά έστω και έτσι...είχε πλάκα....

 

 

Εύγε! Τέτοιες ιστορίες κ περιγραφές χρειάζονται. Γι' αυτό στείλαμε κ τον μπρούταλ μαζί, να ξεκαθαρίσει το τοπίο. :wub:

Link to comment
Share on other sites

Έχω να σου λέω αρκετά τέτοια γιατί οι πιτσιρικάδες μιλούσανε για αυτοκίνητα και φρένα, πολύ καυσαέριο έφαγα  :p

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητηρια σε όλους οσους το οργανώσανε και το φεραν εις πέρας μακαρι στην επομενη να μπορεσουμε και εμεις..!

Link to comment
Share on other sites

7s9t.jpg
 
Τρεις και ο κούκος....
 
 
 
 
t8ok.jpg
 
Στου Πλαστήρα την ταβέρνα....
 
 
 
 
49yj.jpg
 
Επιτέλους απαρτία πάνω στο φράγμα....
 
 
 
 
c3rd.jpg

 

Για Καφέ....
 
 
 
 
 
iv6w.jpg
 
....Cult Club.....
 
 
 
 
 
zlv0.jpg
 
Κοπή πίτας
 
 
 
gd5b.jpg
 
Χάλια φώτο, αλλά όταν χρησιμοποιείς την αεροτομή του Polo για τρίποδο, τι περίμενες.... :)
 
 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχα κλαιω με το σχολιο για την αεροτομη του polo! Μια χαρα μας εκατσε η φωτο!
 

 

Μετά όμως με ρουταρισμένο S4 (δεν εξηγείτε αλλιώς) το N4 έμεινε μία καρότσα πίσω στο youtube  :)

 

Ειχα κανει ποντικιες με σφυριλατο Nova Launcher στο S4 (δεν το εχω rooted), γιαυτο εφαγες κολονα! χαχαχαχα! 

Τελεια η εκδρομη παιδια..Οποιος δεν ηρθε απλα εχασε και να μην ξαναγινει! Τρελο γελιο και για μια ακομη φορα ειδα ποσο δεμενο club ημαστε, μια μεγαλη παρεα που ξερει να περναει παντα καλα! Μπορει να μου μην εχω πλεον την Coltαρα μου ομως δεν ειχε μεγαλη σημασια μιας και δεν μπηκε εμποδιο στο να περασω ομορφα το ΣΚ αυτο! Δεν πειραζει, στην επομενη εκδρομη ελπιζω να ερθω με καινουριο Colt! Μπραβο στα παιδια που το οργανωσαν αλλα και σε οσους ηρθαν!

Happy Birthday Colt//Club! Αντε και του χρονου!  :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...