Jump to content

Συνάντηση Colt//Club.gr - 16 Ιουνίου 2013


Recommended Posts

Πολύ καλή συνάντηση παιδιά! Αλλά έπρεπε να το συνδιάσουμε και με κανένα μπανάκι! Είχε καλό οφθαλμόλουτρο στους Πόρους που πήγα μετά. :shok: :D

Ειχα δικιο τελικα για τους πορους :shok:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 88
  • Created
  • Last Reply

Οντως περασαμε πολυ ωραια! Πολυ καλη παρεα οπως παντα, αρκετος κοσμος, ολα καλα!

 

Mπραβο ρε παιδες παντα τετοια.... Πολυ θα το ηθελα να βρεθω κοντα σας!!!  

 Σακη πηγα απο Αρτα καρφι Λαρισα...3 ωρες στροφοδιαδρομη....ζαλιστηκα!!! :bad: χαχαχαχα
 

 

Συνχαρητηρια στους διοργανοτες για την συνάντηση και μπράβο που περάσετε όλοι ομορφα!μπορειτε να βάλετε και φωτο εδω γιατί κάποιοι δεν έχουμε fb.

Τις φωτο της εχει ο geo και φωτογραφος ηταν ο Thanos! γι'αυτο ολες ειναι λες και πανε τα αμαξια για αγγελια στο car.gr ....χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

teodor ασε τισ παραλιεσ κ τα γκομενακια γτ σε βλεπω με γδαρμενο κολτακι!κ πεσ μασ κ γ το πατημα π ολοι ειδαμε!dreikos αυτα εχει αν εισαι ωρεσ στο car.gr!χαχαχαχαχ

Link to comment
Share on other sites

μπορειτε να βάλετε και φωτο εδω γιατί κάποιοι δεν έχουμε fb.

 

Οπως εχω ξανα επισημανει στο παρελθον ΔΕΝ χρειαζεται να εχει καποιος λογαριασμο στο facebook για να δει τις φωτογραφιες του club! Ενα απλο κλικ πανω στο link αρκει...

Link to comment
Share on other sites

teodor ασε τισ παραλιεσ κ τα γκομενακια γτ σε βλεπω με γδαρμενο κολτακι!κ πεσ μασ κ γ το πατημα π ολοι ειδαμε!dreikos αυτα εχει αν εισαι ωρεσ στο car.gr!χαχαχαχαχ

Πιο πατημα ρε θανο?

Link to comment
Share on other sites

teodor ιαπωνα εχεισ μην κανεισ τον κινεζο!δν πατησεσ στο φαναρι με τν παλταλιδη με το facelift?

οχι φιλε δεν πατησα,και οπως γνωριζεις εγω ανοιγω μονο απο δευτερες.

Link to comment
Share on other sites

Θάνο αναξιόπιστε πληροφοριοδότη.......πατήματα βλέπεις και στον ξύπνιο σου αγόρι μου? μήπως σε βάρεσε από τώρα η ζέστη της Λάρισας στο κεφάλι?

Link to comment
Share on other sites

εγω αλλα εμαθα,αλλα μ ειπαν κ αλλα ειδαμε!αλλα η προσκληση μου ισχυει ακομα!ανοιγω σταση,1εσ,2εσ κ οτι θεσ οπου θεσ οποτε θεσ!θελω να δω ποσο πισω θα ειμαι!θα μ κανεισ τν χαρη?!

Link to comment
Share on other sites

Θανο με καγκουρες δεν τρεχω, αλλωστε με τον palta πειγαμε βολτα με το 3αρι μου και σου ειπε την γνωμη του μπροστα σε ολα τα παιδια.

Link to comment
Share on other sites

theodor είχες δίκιο για το βενους!! Για να μην γίνει παρεξήγηση ξεκινήσαμε από το Φανάρι ρολ 1ες άλλα το πάτημα δεν ήταν σωστό. ξεκίνησα λίγο πιο μπροστά ίσως και νωρίτερα και απόστασή γύρω στα 250 μέτρα και αν! όταν θα γέμιζε η Τρίτη σχέση του theodor θα επεψτε κλάμα από μέρους μου. στην βόλτα με άρεσε πολύ το αμάξι του!!! τέλειος ήχος!!! πολύ νεύρο!!! πρέπει την επομένη φόρα να γίνει σωστά για να δούμε ποσό πιο μπροστά είναι από μαμα 3αρι

Link to comment
Share on other sites

φιλε palta δεν πιστευω να τα ακουσα απο την γυναικα σου που σου ειπα να πας στο venus, οσο αναφορα για αυτα που λεει ο θανος εγω ξεκινησα σχεδον νορμαλ την πρωτη δηλαδη στις 4000 στροφες εκανα αλλαγη αλλα πατησα την δευτερα στο κοφτη και οταν εβαλα τριτη μετα απο λιγα μετρα φρεναραμε γιατι ειχε κινηση,αλλωστε οπως σου ειπα και στον καφε εγω ανοιγω παντα απο τα 60 χλμ με δευτερες,παντως δεν με ενδιαφερει να αποδειξω σε κανεναν αν το 3αρι μου ειναι γρηγορο η οχι αυτο το ξερω εγω και τα παιδια απο το club που το εχουν οδηγηση οπως και εσυ που πηγαμε βολτα μαζι.

Link to comment
Share on other sites

η επομενη συναντηση θα ειναι σε παραλιακοτατο μεροσ.παρακαλειται οποιοσ ενδιαφερεται να προμηθευτει αμεσα βατραχοπεδια,μασκα,μπρατσακια κ φουσκωτη βαρκα! :-P χαχαχαχαχαχαχαχ geo εσυ παρε μπολικο αντιλιακο με δεικτη 80και ανω γτ δν βλεπω καλα την ηλιοροφη σου!χαχαχαχαχαχαχ

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...