Jump to content

Χαιρετισματα απο Θεσσαλονικη, καφες?


Recommended Posts

Γεια σας μιτσουμπισακιδες, Καλομηνα καλη πρωτομαγια και καλο πασχα!

 

Με λενε Παυλο και πηρα την προτοβουλια μονος να κανω μια προταση στο φορουμ για επερχομενη κοινη συνατηση.

Ειμαι κατοχος λανσερ σπορτμπακ και εγγεγραμενος στο φορουμ του λανσερ κλαπμ.

Ηρθα στην Θεσσαλονικη για τις γιορτινες μερες και καθως ειδα ενα Μαυρο Κολτ στο αεροδρομιο την προηγουμενη Βδομαδα με αυτοκολλητα απο το Κλαμπ σας,

και επιδη παλιοτερα καποιος απο εσας ειχε γραψει στην σελιδα του Λανσερ κλαπμ στο Facebook για κοινη συναντηση στην Θεσσαλονικη.

Πηρα την αποφαση να το ανακοινωσω σχεδον επισημα και στο φορουμ του κολτ κλαμπ.

 

Αρκετοι απο μας θα βρεθουμε

την Tριτη, 07-05-2013 και ωρα 19:00 το απογευμα ,στο Mistral στην Κρηνη

εχει και χωρο για παρκινγκ και ειναι και ευκολο να το βρουμε ολοι μιας και το μονο που πρεπει να θυμαστε ειναι να πατε παντα παραλιακα

 

http://wikimapia.org...ng=el&lat=40.56 ... 6&z=17&m=w

http://wikimapia.org...ng=el&lat=40.56 ... 6&z=17&m=b

https://maps.google....?ll=40.568067,2 ... 7&t=h&z=17

 

Ελπιζω να τα πουμε απο κοντα !! :good:

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου Παύλο και καλώς ήρθες στο μεγαλύτερο Club για το Mitsubishi Colt. Η σειρά λειτουργίας σε αυτό το forum έχει ως εξής:

 

1.) συστήνεσαι στα υπόλοιπα μέλη (όπως σωστά έκανες),

2.) φτιάχνεις ένα γκαράζ σαν των υπολοίπων μελών,

3.) σε ενεργοποιούν τα παιδιά της διαχειριστικής ομάδας,

4.) και μετά αρχίζουν οι προτάσεις για συναντήσεις κτλ

 

Καταλαβαίνω την φούρια σου (1ο post και μάλιστα δυναμικό) για συναντήσεις λόγω της χαλαρότητας των ημερών, κατάλαβε και εσύ ότι εδώ λειτουργούμε με κάποιους κανόνες. Ελπίζω να καταλαβαίνεις τον τόνο γραφής μου.

 

Φιλικά,

Ηλίας

Link to comment
Share on other sites

Καλως Ηρθες φιλε !!

 

Σωστα τα ειπε ο Ηλιας (αν και η δημιουργια γκαράζ ειναι προαιρετικη).

 

Ο λογαριασμος σου ειναι ενεργός.

 

Οσον αφορα για Συνάντηση θα δημιουργηθει ενα θέμα στις συναντησεις ωστε οποιος θελει να συμμετασχει αφου πρωτα ολα τα μελη της διαχειρισης συμφωνησουν.

Ειχαμε κανει στην Αθηνα μια κοινη συναντηση πριν περιπου 1.5 χρονο με το LANCERCLUB.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια χαρηκα πολυ... Εχετε απολυτο δικαιο..Εγω δεν ηθελα να δημιουργισω καμια αναστατωση..Προς θεου..Δεν ηθελα να οργανωσω μια τυπικη συναντηση των δυο κλαμπ και ουτε καν ειμαι Μοντερατορ (διαχειρηστης)..

Απλα επιδη θα συναντηθουμε καποιοι γνωστοι απο το Λανσερκλαμπ στην Θεσσαλονικη και επιδη τυχαια ειχε αναφερθει καποιος απο σας σε μια κοινη συναντηση στην Θεσσαλονικη θεωρησα καθικον και απο ενδιαφερον να ανακοινωσω ατυπα την ημερομηνια και στο δικο σας φορουμ..Θα χαιρομασταν πολυ να γνωριστουμε με καποιους απο εσας που τυχαινει να εχουν χρονο για καφε στην Θεσσαλονικη...

post-6344-0-60861200-1367567809_thumb.jpg

post-6344-0-96921600-1367567934_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...