Jump to content

kloph colt cz3 (2006)


ANNI

Recommended Posts

Kalhspera, allh mia kloph gia mitsubishi colt cz3 1.3lt stis 14 noembriou kshmerwmata sthn perioxh tou iliou. H kloph egine se kentriko dromo kai duo stena pio katw apo to astunomiko tmhma. Dustuxws den eixa asfaleia klophs sto amaksi k to xrwstaw akoma ..! Stis 18 tou mhna phre thl sto stathero enas "kurios" kai mou eipe oti kapoioi tupoi tou phgan t amaksi na t kanei bides h na t ksanapoulhsei alla panta leei kanei ena thl stous idiokthtes k zhtaei xartziliki gia tous kleftes.... Mou zhthse loipon 1000 eyro ta opoia tha evaza se arithmo logariasmou sthn trapeza. Molis tha ekana thn katathesh mou eipe tha m afhne t amaksi se ena meros plhmmeno kiolas gt opws m eipe htan k vrwmiko .... (thrasos) . Gia "kalh" mou isws tuxh ekana katathesh alla oxi olo to poso k apo tote perimenw thl tou "kuriou" adika vevaia. Prosoxh loipon gt tha sas pw xaraktiristika oti duo vdomades prin ginei h kloph epsaxna sto car.gr gia metaxeirismena adalaktika gia t amaksi m kai eixe sxedon 20 aggelies apo olh thn ellada k twra oi aggelies exoun ftasei stis 100 k vale ..... !

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες στο logava4ev.jpg !!!

 

Τα πραγματα ειναι πολυ ασχημα εξω..δεν ξερω που θα παει αυτο το πραγμα..! Ειχα την εντυπωση οτι με την απλη ασφαλεια που κανεις εμπεριεχει και κλοπη..!!

 

Τεσπα υπομονη και κουραγιο..!!

 

Κακως εβαλες λεφτα...επρεπε να πας αστυνομια απευθιας...!! Τεσπα

 

Δεν ξερω τι να πω.....!!

 

ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΣΤΟΥΣ ΑΛΗΤΕΣ ΠΟΥ ΚΛΕΒΟΥΝ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ...ΜΗΝ ΠΩ ΚΑΜΙΑ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΠΙΟ ΒΑΡΙΑ... :growl: :growl:

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες!Τι να πω,έχουν ξεφύγει απειλητικά τελευταία οι κλοπές...

Κρίμα διπλά γιατί το χρωστάς ακόμα...Κουράγιο...

Link to comment
Share on other sites

Πάρα πολλά τέτοια περιστατικά! Πολύ κρίμα.. :sad: Μακάρι να το βρεις αλλά όσο περνά ο καιρός είναι και πιο δύσκολο δυστηχώς...

Link to comment
Share on other sites

H kloph egine se kentriko dromo kai duo stena pio katw apo to astunomiko tmhma.

το περιεργο ειναι να το περνανε χαμπαρι το οτι δεν ακουσαν τιποτα ειναι το φυσιολογικο δυστυχως.

 

ρε αννι σε καλο σου με εβαλες σε φωτιές γιατι μενω κοντα στο ιλιον :shok:

Link to comment
Share on other sites

Αφου σε πηρε τηλ γιατι δεν πας στον ΟΤΕ να δεις απο που προηλθε το τηλ. μηπως βγαλεις καμια ακρη .

Και τον λογαριασμο που λες γιατι δεν πας να δεις σε ποιον ανηκει η μπορεις με αστυνομικη αποφαση να σπασεις το απορρητο αν προκειτε για τετοια περιπτωση.

Περαστικα και απο μενα το κακο εχει παραγινει μου φαινετε

Link to comment
Share on other sites

πολλα κρουσματα στις περιοχες ιλιον,μενιδι,λιοσια κτλ.κατι γινεται,εγω προσωπικα την τεταρτη που γυριζω θα σκεφτω πολυ τι θα κανω!κ επειδη ειχα το ιδιο προβλημα με τα προηγουμενα αυτοκινητα μου(106,saxο) τα πουλησα κ ηρεμησα.μαλλον το ιδιο θα κανω κ τωρα κ ας εχω ριξει ενα σκασμο λεφτα!

Link to comment
Share on other sites

πολλα κρουσματα στις περιοχες ιλιον,μενιδι,λιοσια κτλ.κατι γινεται,εγω προσωπικα την τεταρτη που γυριζω θα σκεφτω πολυ τι θα κανω!κ επειδη ειχα το ιδιο προβλημα με τα προηγουμενα αυτοκινητα μου(106,saxο) τα πουλησα κ ηρεμησα.μαλλον το ιδιο θα κανω κ τωρα κ ας εχω ριξει ενα σκασμο λεφτα!

 

αντι να το πουλησεις βρες ενα γκαραζ, εγω παντως αυτο σκευτομαι να κανω να νοικιασω ενα

Link to comment
Share on other sites

στο μενιδι που μενω κ στην περιοχη δεν υπαρχει κλειστο γκαραζ να ενοικιαζεται ή να πωλειται!ψαχνω 2 χρονια τωρα.αμα ειναι να βρω στα 5 χλμ απο το σπιτι μου τοτε δεν αξιζει.

Link to comment
Share on other sites

Toτε δωσε για πιο προηγμενο συστημα συναγερμου...δεν θα κανω καμια αλλη αναφορα δημοσια...θα σου πω πριβε καποιες λυσεις !!

Link to comment
Share on other sites

στο μενιδι που μενω κ στην περιοχη δεν υπαρχει κλειστο γκαραζ να ενοικιαζεται ή να πωλειται!ψαχνω 2 χρονια τωρα.αμα ειναι να βρω στα 5 χλμ απο το σπιτι μου τοτε δεν αξιζει.

 

αλλαξε περιοχη.....για το coltaki ρε γ@μωτο χαχαχχαααααα :thumbsu:

Link to comment
Share on other sites

βαγγελη αυτοι που περνουν τα κολτ εχουν βρει την ακρη κ τα περνουν,εξηγω.το αυτοκινητο ανοιγει μεν αλλα δυσκολο να παρει μπροστα.δηλαδη πρεπει να εχουν μηχανημα οπως το τεστερ της mitsu μαζι,εγκεφαλο ξεκλειδωτο χωρις immο ή αγραφο ή καποια αλλη παντεντα για να το βαζουν μπροστα ή τα παραβιαζουν μπαινουν μεσα,σπανε την κλειδαρια κ το σπρωχουν κ το φορτωνουν.ξερω λυσεις αλλα κ παλι αμα θελουν το περνουν.

Link to comment
Share on other sites

Κριμα :sad:.

παίδες να φύγετε από την Αθήνα όσοι μπορείτε...εγώ έζησα 3 χρονιά κ την σιχάθηκα

Εσυ παλικαρι μου μενεις και σε ωραια περιοχη! Μην ξεχνας οτι ολη η Αθηνα παιρνει σβαρνα ολες τις περιοχες απο χαλκιδα-αλιβερι! off :vava:

 

Kαλως ορισες και απο μενα! Ελπιζω να βρεθει το αυτοκινητο σου...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...