Jump to content

Μετα απο πολυ σκεψη και ψαξιμο......colt cz3 invite sr


Recommended Posts

Γεια σας και σαν καινουργιο μελος και εγω σας χαιρετω και σας ευχομαι καλα tuning!!μετρο τις μερες της επιστροφησ στην αθηνα για να το παραγγειλω!(λογο δουλειας καθηστερω!!)25 και σημερα!!ελπιζω μετο καιρο να εμφανιστουν βελτιωτικα προιοντα για τα cz!και κανα καλο body kit!σιγουρα αν πιεσουμε αντιπροσωπους και εταιρειες βελτιωσης το colt cz3 θα γραψει ιστορια!!να μαστε καλα και παντα αγρατζουνιστοι!!

Link to comment
Share on other sites

Καλώς τονα !!!

Α, και για να μην υπάρχουν παρεξηγήσεις καθώς το nickname σου υποδηλώνει ότι αγαπάς τα γιαπωνέζικα αυτοκίνητα, τα Colt κατασκευάζονται στην Ολλανδία...

Αυτά, και καλά χιλίομετρα !!

Link to comment
Share on other sites

καλώς ήρθες japan boυ. Πιστεύω πάντως to nickname σου όπως είπε και ο axoloti να αναφέρεται μόνο στην εταιρία και όχι στο ίδιο το αυτοκίνητο που επιλέξαμε !!!!!

 

υγ. μήπως είσαι εσύ ο τυχερός που θα κερδίσει μαζί με το car και την μικρή ολλανδέζα ? 8) 8)

Link to comment
Share on other sites

Καλωσηρθες στο club!

Εκανες τη σωστη επιλογη!

Τι χρωμα??

μαυρο !!ολλανδια ε?να και κατι που εμαθα!και ηδη εχω σχεδια γιατο coltaki 3m φιμε eibach ελατηρια και μαλλον σκουπα αποczt!!βλεπετε σας διαβασα και ψαχτηκα καλα γιαταπρωτα μου βηματα...ελπιζω να ενσωματωθω μαζι σας...hail to all colt owners καλη δουλεια το forum!
Link to comment
Share on other sites

ακουω πρωτιμησεις!!!!ειναι ενασ φιλος αναμεσα στα δυο και ενδιαφερεται αμεσα!!!

 

Αντε καλοριζικο πες του φιλου σου!

Καλως ηρθες στο Colt//////Club και απο μενα! Τουλαχιστον εδω δεν παιζουν κολληματα που ανθιζουν στα αλλα forum.... :lol: Ελπιζω να το πηρες κοκκινο!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...