Jump to content

Zητείται Σαλόνι απο EVO 6-7-8-9 σε καλη κατασταση


*Kezar*

Recommended Posts

Zητείται Σαλόνι απο EVO 6-7-8-9 σε καλη κατασταση για αμεση αγορα.

Link to comment
Share on other sites

Στο car.gr εψαξες καθόλου μήνα μπας και έχει τίποτα σε καλή κατασταση;;

Link to comment
Share on other sites

Γιωργο αυτα δεν τα ρωτανε!! χχαχαχαχαχαχα!!!εχει παρει ολο το car.gr ο Μηνας!! :p :p :p

Link to comment
Share on other sites

Μηνα για μένα είναι απλά λάθος που δεν παίρνεις αυτό που δίνει ο γνωστός του Γιώργου..

Καλύτερο ΔΕΝ θα βρεις και σε αυτή την τιμή...

Link to comment
Share on other sites

mika εσυ θα εδινες 400 ευρω για ενα σαλονι που δεν ειναι γνησιο evo 6 ,οταν με τα ιδια λεφτα μπορεις να βρεις γνησιο?

Link to comment
Share on other sites

mika εσυ θα εδινες 400 ευρω για ενα σαλονι που δεν ειναι γνησιο evo 6 ,οταν με τα ιδια λεφτα μπορεις να βρεις γνησιο?

 

παιδια το σαλονι βγηκε απο εβο 6 ΓΝΗΣΙΟ ΟΧΙ ΜΕΤΑΤΡΟΠΗ

αρα παρακαλω να μην λεμε οτι θελουμε ;)

Link to comment
Share on other sites

hill τα καθισματα δεν ειναι γνησια και οσο στοιχημα θελεις!το οτι βγηκαν απο 6αρι δεν μου λεει κατι!!

Link to comment
Share on other sites

:unknw: :unknw: :unknw:

 

δημητρη αμα ερθεις απο το σπιτι και τα δεις απο κοντα

θα δεις οτι ειναι ΓΝΗΣΙΟΤΑΤΑ ;)

Link to comment
Share on other sites

γιωργο ψαξε οοοοοοοοσο θελεις και ρωτα και οποιον εχει σχεση με εβο και θα δεις οτι εχω δικιο!κανε μια ερωτηση στο evoclub να δουμε ή στο lanceregister που ειναι ψαγμενοι

 

και για να μιλαμε με στοιχεια

 

καθισμα evo 6 http://indigo-gt.com/images/mlrlinks/DSCF1348.JPG

 

καθισμα evo 6 μακινεν http://i6.photobucket.com/albums/y220/dingz18/seat_evo652.jpg

 

καθισμα evo 5 http://2.bp.blogspot.com/_AzAprrUueRU/TPYfvIV5owI/AAAAAAAABho/3Sakw0nwepE/s1600/evo5.JPG

 

καθισμα evo 4 http://img.photobucket.com/albums/v663/txhatch/recaro%20seat/evo-4-part-2-028.jpg http://img.photobucket.com/albums/v663/txhatch/recaro%20seat/evo-4-part-2-002.jpg

 

καθισμα evo 3 http://1.bp.blogspot.com/-w13h9itoSlY/TZCqexqf8MI/AAAAAAAABDY/RQntqy1-ad0/s1600/3_ev3sdnblg_2.jpg

Link to comment
Share on other sites

Δημήτρη ρε φίλε, δυστυχώς μετά τις ανακρίβειες που αναφερθηκαν στο topic με την τρομπα και μετά έγιναν γαργαρα, χωρίς καμία απάντηση, δυσκολεύομαι να πιστέψω κάτι άλλο...

 

Μια χαρά βρέθηκαν γρήγορα πληροφορίες για τα καθίσματα, ενώ για τα μπεκ που το θεώρησες τραγικό και κατέρριψες τα λεγόμενα του Narmel ακόμα αναμένουμε...

 

Οπως και να εχει, μετά απο μια ανακρίβεια που δεν την αποδέχεσαι πως μπορούμε να δεχθούμε κάτι άλλο?

 

Μηπως παλευεις να πουλήσεις στο Μηνα κάνα άλλο σαλόνι και σου χαλάει ο Γιώργος την δουλειά?

 

Link to comment
Share on other sites

οχι Μιχαλη δεν εχω κανενα σαλονι για πουλημα,δεν εχω πουλησει ποτε κατι κρυφα εδω μεσα και το ξερουν ολοι!

τα καθισματα δεν ειναι του Γιωργου αλλα ενος φιλου του εχει πει!μηπως ειναι δικα σου?εκτος και εαν δεν πρεπει να λεμε τις αποψεις μας εδω μεσα!

για τα μπεκ ειναι αλλο θεμα αλλα τοσο μαλλον εχεις αγωνια να μαθεις ποσο δουλευει το αμαξι μου!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εγω πιστευω οτι ειναι γνησιο σαλονι απλα εχει ντυθει με "costum" ταπετσαρια.

 

Απο EVO 6 δεν πρεπει να ειναι καθως οσα εχω δει Recaro ΕVO 6 και EVO 5 εχουν διαφορετικες τρυπες στα προσκεφαλα για τις ζωνες. Πρεπει να ειναι σιγουρα απο Recaro ΕVO 4 (ή 3)

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω είναι λίγο άκομψο και έχει καταντήσει κουραστικό να επιτίθεσαι προς κάθε πλευρά λέγοντας κάθε είδους ανακρίβεια όταν δεν έχεις κάτι να υποστηρίξεις τα ίδια σου λεγόμενα, απλά για να αποπροσανατολίζεις την συζήτηση.

 

Επίσης πως μπορεί να με ενδιαφέρει τι μείγματα δουλεύεις?

Να σου θυμίσω ότι η γη δεν γυρνά γύρω σου, μην ζεις στον μεσαίωνα, έχει ήδη ανακαλυφθεί η Αμερική…

 

Σου το ζήτησα για απλά ήθελα να υπολογίσουμε, όπως αναλυτικά ανέφερα τις απαιτήσεις της τρόμπας.

Μπορείς απλά εάν θέλεις να μην απαντήσεις και να αναφέρεις πόσο γενικά δουλεύουν τα καλά πρώτοσταδιατα , αλλά ούτε αυτό γιατί μετά πάλι θα φανεί ότι ίσως (!) έκανες λάθος που αυτό δεν συμβαίνει ποτέ, σωστά?

 

Όσο αφορά το σαλόνι, προσωπικά θα το αγόραζα με κλειστά τα μάτια..

Στα χρήματα αυτά, τέτοια ποιότητα ΔΕΝ βρίσκεται στην αγορά…

Αλλά επειδή δεν με αφορά ούτε έμμεσα ούτε άμεσα, απλά όπως λες δεν μπορώ να ακούω χαζά σχόλια, ας αποφασίσει ο ενδιαφερόμενος τι θέλει να έχει , σε ποιότητα και σχέδιο και τελικά πόσα θέλει να δώσει…

Link to comment
Share on other sites

μιχαλη εαν δεν σου αρεσουν τα σχολια μου μπορεις απλα να μην τα διαβαζεις ή εαν θες να διαγραφτεις απο το φορουμ!απλο!το φορουμ εχει φτιαχτει για να βοηθαμε ο ενας τον αλλον!και να γλιτωνουμε τα μελη μας απο διαφορα οπως απατεωνες,ασχετους προγραμματιστες κτλ!φυσικα τα μελη μας να εχουν γραψει τις εμπειριες τους και οχι να τις κρυβουν για να πουλησουν ενα ανταλλακτικο για να το ξεφορτωθουν ! :spiteful:

εσενα θα σου αρεσε να σου πουλησει καποιος μοτερ εβο 7 και να πας στο μηχανικο σου ή στην παρεα σου και να σου πουν οτι ειναι εβο 3?τυχαιο παραδειγμα!μαλλον οχι!

παντα υποστηριζω τα λεγομενα μου (εκτος με το θεμα με τα μπεκ) ,αλλα μαλλον οταν λεμε την αληθεια ποναει μερικους!

 

εγω εβαλα καποια λινκ με τα καθισματα και ολα δειχνουν οτι τα καθισματα δεν ειναι evo 6 ralliart edition μιας και δεν υπαρχει τετοια εκδοση!

μπορει να ειναι αυτο που λεει ο Βαγγελης!αυτο το ξερει μονο ο ιδιοκτητης!

βεβαια για να επιμενεις μαλλον ειναι φιλος σου αυτος που τα πουλαει και καιγεσαι!!δεν υπαρχει προβλημα!!

εαν θες καθισματα αλλα εγω παντως ΔΕΝ πουλαω κρυφα ουτε βαζω αλλους να πουλανε για μενα!

 

μαλλον εχεις απωθημένα μαζι μου οταν στην ειχα πει για το μπλοκε!! :p

στο θεμα για το boost δεν ειδα να γραφεις,γιατι?μηπως δεν εχεις? :p :p

Υ.Γ εγω σε πηρα τηλ αλλα εσυ δεν το σηκωσες!

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως μπηκα και EVONet και διαβασα το σχολιο καποιου εβακια...!!

 

Και μετα κοιταξα αρκετες φωτογραφιες google.....και δεν βρηκα κανενα 5αρη - 6αρη με τετοιο σχημα στα προσκεφαλα !! Και οτι το Makinen δεν φορα τετοια ταπετσαρια ειναι 10000% πουθενα στον κοσμο.

 

υγ. Το θεμα της τρομπας ειναι offtopic και ολα τα σχετικα με αυτο....

υγ.2 Ειναι κλασσικο φαινομενο ΟΛΟΙ μας σχεδον να μην παραδεχομαστε οταν εχουμε λαθος...και να υποστηριζουμε μεχρι "θανατου" αυτα που φορα μονο το αμαξι μας...(δικαιολογουμε και τα λεφτα μας)

υγ.3 borbo δεν εισαι και συ Αγιος...ουτε και γω...ουτε και ο Mika. Cool down λιγο γιατι πολλα σχολια αλλες εποχες θα ηταν για BAN μερικων λεπτων. Τελευταια ακομα και γω τοτε με τον kezar στο chat ειχα ξεφυγει....μην γινει το ιδιο και τωρα εδω με εσας.

υγ. 4 Borbo αμα δλδ εσενα δεν σου αρεσουν τα σχολια του Mika πρεπει να διαγραφτεις απο το forum η να μην τα διαβαζεις ? :p δεν στεκει λιγο ετσι οπως το εγραψες ειναι αδικο δειχνει "εξουσια"...λαθος διατυπωση

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια μην τσακονεστε χωρις λογο!!!!!!!!!!!!!

και κακος καθεστε και τσακονεστε για ξενο σαλονι :p

 

ο μικα εχει δει το σαλονι και ξερει για τι πραγμα μιλαμε.....

αν θελεις δημητρη ελα απο το σπιτι να κερασω καφεδακι να μου πεις

και εσυ την γνωμη σου απο κοντα ;)

Link to comment
Share on other sites

Πω πω χαμος..χιχιχ

Λοιπον ενα ενα γιατι με επιασε ζαλαδα..

Στο car.gr εχω παρει τηλεφωνο απο αρκετους αλλα μερικοι θελουνε λεφτα μπροστα να τους δωσω γιατι λεει ειναι απο νησι τα καθισματα η απο θεσσαλονικη ο αλλος κλπ να του δωσω λεφτα να μου τα φερει και εαν δεν μου αρεσει να τα παρω πισω καινα φυγω..

(μλκς ειμαι? αστο.)

αυτη την εβδομαδα εχω "κλεισει" ραντεβου με 2 να δω τα σαλονια τους οι οποιοι με πηρανε τηλ απλα δεν εχουνε γυρισει ακομα πεμπτη γυρνανε..και τα 2 ειναι απο 8αρι evo.

 

τωρα για τα καθισματα του Γιωργου επειδη το εχω ψαξει το θεμα υπερ αρκετα και εχω ρωτησει και σε ξενα φορουμ σε πμς σε ατομα που θελανε να βοηθησουνε..

1ον τα καθισματα δεν ειναι απο evo 6 δεν ειναι ετσι το στυλ του.

2ον τετοια καθισματα δεν βγαινανε απο οτι μου ειπανε.

3ον οι λειτουργιες που εχει μεχρι και ο κωλος του καθισματος να ανεβαινει πανω κατω το RECARO δεν το εχει απο οτι μου ειπανε.

4ον τα καθισματα του Hill ειναι πραγματικα στην ΠΕΝΑ ποιο πενα δεν γινεται.. εαν δεν ειχα κολλημα με τα αφεντικα θα τα επαιρνα.

5ον με τα καθισματα γινονται καπως χαμος δλδ επειδη μιλησα με τον Κωστα Κοτ περι καθισματων κλπ εκεινος εβγαλε απο evo 5 εαν δεν κανω λαθος τα καθισματα που εχει τωρα στο colt. και ειναι σαν αυτα του hill αλλα τα αυθεντικα με recaro κλπ WTF? sto internet και ολοι λενε οτι το evo 5 εχει τα ιδια καθισματα με το 6αρι απλα αλλο χρωμα ταπετσαρια.. Καπως οι ιαπωνες τα εχουνε μπερδεψει λιγο με της εκδοσεις EU και αμερικανικα και ιαπωνικα αστα να πανε..παντως και στο ΜLR φορουμ λενε οτι δεν ειχανε βγει ποτε με τετοια..τι να πω

 

Τωρα επειδη ακουσα κατι περι προσπαθει ο Borbos να πουλησει κλπ Πραγματικα δεν υπηρχε καμμια περιπτωση να γινει κατι τετοιο Ισα ισα ο borbos με εχει βοηθησει αφανταστα πολυ περι καθισματων και μου εχει δωσει πολλες πληροφοριες πως που ποτε και γιατι και με την συνεργασια του ιντερνετ μου ανοιξαν τα ματια και τον ευχαριστω πολυ.

 

τωρα στο θεμα με τα καθισματα τι θα παρω και τι οχι δεν γνωριζω ακομα ειμαι σε αναμονη και περιμενω να δω τα 2 σαλονια οπως ειπα παραπανω εχω λιωσει ολο το car.gr αλλα υπαρχουν και πολυ που ζητανε 9 κατοσταρικα?wtf απο εξω με 550 τα φερνω..σε καλο site.

 

Τωρα περι αντιπαραθεσεων κλπ Δεν χρειαζονται ρε σεις μην τα περνεται ολα της μετρητης ο καθενας λεει την γνωμη του λιγο ποιο εντονα ο ενας λιγο ποιο χαλαρα ο αλλος.δεν υπαρχει λογος να χαλιομαστε..

 

Παντως πραγματικα τα καθισματα του Hill τα ειδα πολυ στην πενα πρεπει να εχει αλλαχθει και η ταπετσαρια εαν δεν κανω λαθος αλλα πραγματικα μετα απο αυτα που εχω διαβασει και μου ειπανε δεν πιστευω προσωπικα εγω οτι ειναι αφεντικα..

παντως ειναι δεν ειναι αυθεντικα μοιαζουνε παρα μα παρα πολυ με τα αυθεντικα.

 

αυτααααααααααα

Link to comment
Share on other sites

αφεντικά <> αυθεντικά...θα ξεχάσουμε και τα λίγα ελληνικά που ξέρουμε...off και την έκανα...

 

Εγώ απορώ γιατί άνοιξε αυτή η αντιπαράθεση σε μια αγγελία ζήτησης. Κοιτάχτε να πιείτε κάνα ποτήρι κρασί γιατί άλλαξε ο χρόνος, γιορτάζει κόσμος....

Link to comment
Share on other sites

cool χρονιαρες μερες-οι αποψεις υποθηκαν αφηστε το ΜΗνα να αποφασισει-κ εγω απο τα λεγομενα δεν τα βλεπω για σαλονι 6,καποιας αλλης εκδοσης ισως,χωρις βεβαια να ειμαι γνωστης

Μητσο σε αυτο που ανφερε ο βαγγος ,ο θεος ,ο μεγιστος,ο υψιστος εχει απολυτα δικιο

Δεν χρειαζεται να κανουμε χρηση της εξουσιας που εχουμε-αποψεις εκφραζονται κ οχι μπινελικια

Link to comment
Share on other sites

αφεντικά <> αυθεντικά...θα ξεχάσουμε και τα λίγα ελληνικά που ξέρουμε...off και την έκανα...

 

Εγώ απορώ γιατί άνοιξε αυτή η αντιπαράθεση σε μια αγγελία ζήτησης. Κοιτάχτε να πιείτε κάνα ποτήρι κρασί γιατί άλλαξε ο χρόνος, γιορτάζει κόσμος....

ωχ ναι πωπω οτι να ναι.. εμα με αυτους τους αγγλικους χαρακτηρες σε ξενα φορουμ μια στα ελληνικα φορουμ εχω τρελαθει το διορθωνω αμεσως ρεζιλι γιναμε.,.

 

 

btw τωρα που εχουν δυσκολεψει οι καιροι κανονιστε σε κανενα σπιτι με αυλη καμμια μαζωξη να για φαγητο κλπ..

σε 2 εβδομαδες βγαζω το κρασακι μου εγω θα ειναι ετοιμο.. ;) αιντε 50l ειναι αυτα..

Link to comment
Share on other sites

Παιδια υμαρτον....ψυχραιμια!!!! Ειμαστε ολοι μια πολυ ωραια παρεα μην την χαλασουμε.... Σορρυ κιολας αν επεμβαινω αλλα θελω να διατηρησουμε μερες που ειναι και οχι μονο ενα κλιμα ειρηνικο!!! Στο κατω - κατω δεν εχουμε να χωρισουμε και τιποτε...

Ας'ειμαστε λοιπον πιο συγκρατημενοι... φιλικα μιλαω παντα χωρις να ξεχωριζω ατομα και καταστασεις!!!!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θέλω να πλακωθειτε με αποτέλεσμα να παρέμβει ο Βαγγέλης,να σας στα χώσει,

να τσαντηστητε μαζί του,να τον πλακωσετε στο ξυλο,να μισήσει το cc,να αναγκαστεί

να πουλήσει το αμάξι σε κομμάτια και να πάρω το καπό!!χαχαχαχαχα!!

Αυτό είναι σενάριο για ταινία,με τιτλο "θα έκανα τα πάντα για το καπό"!!!χαχαχαχα!!

Τι φώσκολος και μ@λ@κιες!!berettas84 movies!!!

Και πέρα από την πλάκα έχει δίκιο ο σάκης και όλα τα παιδιά που λένε να ηρεμήσετε!!

Link to comment
Share on other sites

επι του θεματος κανενα σαλονι θα βρουμε? χαχααχ :p

Link to comment
Share on other sites

Ποιο ειναι το συμπερασμα?

 

Οτι μαλλον το σαλονακι ειναι απο evo, αλλα θα παει ο borbos να πιει και ενα καφεδακι να τα δει απο κοντα και να κανει και μια ποντικοκουβεντα με τον hill.

 

Και απο την άλλη μαλλον ο borbos φαραει άλλα μπεκ μεγαλυτερα αλλα δεν πειραζει οταν τελειωσει το projectaki του θα μας το παρουσιασει..!

Link to comment
Share on other sites

μιχαλη εαν δεν σου αρεσουν τα σχολια μου μπορεις απλα να μην τα διαβαζεις ή εαν θες να διαγραφτεις απο το φορουμ!απλο!

 

Αυτό το σχόλιο είναι όλα τα λεφτά… Δείχνει πόσο εκτιμάς αυτούς που απλά έχουν αντίθετη άποψη…

Πάλι καλά που δεν ζούμε σε άλλες εποχές γιατί θα τους στέλναμε στην σπιναλόγκα…

Εάν δεν σε είχε προλάβει ο Βαγγέλης να το σχολιάσει θα το είχες αφαιρέσει με edit, όπως το 90% των γραπτών σου. Όπως αφαίρεσες και σε αυτό, το σχόλιο ότι είναι δικά μου!!! Αν είναι δυνατόν.

Όπως είχες αφαιρέσει και στο άλλο ποστ τα κακεντρεχή σχόλια που έκανες, μιας και ήταν πολύ “χοντρά” και μετά τα “εξομάλυνες”

 

εσενα θα σου αρεσε να σου πουλησει καποιος μοτερ εβο 7 και να πας στο μηχανικο σου ή στην παρεα σου και να σου πουν οτι ειναι εβο 3?

 

Όσο για αυτό για το έχεις δίκιο (βλέπεις εγώ δεν φοβάμαι να το πώ) αλλά νομίζω (!) ότι δεν είναι το ίδιο ακριβώς.. και η σύγκριση ακροβατεί στα όρια του άτοπου..

 

εαν θες καθισματα αλλα εγω παντως ΔΕΝ πουλαω κρυφα ουτε βαζω αλλους να πουλανε για μενα!

 

Τα καθίσματα για το ξεκαθαρίσω ΔΕΝ τα πουλάω εγώ.

Μάλιστα τα είδα για θέλω τρελά να τα βάλω αλλά με τα έξοδα που έχω τώρα λόγο του τέκνου δεν μπορώ να διαθέσω το budget, αν και για εμένα η τιμή ΔΕΝ παίζεται… και μάλιστα καλύτερα δεν έχω δει.

 

 

μαλλον εχεις απωθημένα μαζι μου οταν στην ειχα πει για το μπλοκε!! :p

στο θεμα για το boost δεν ειδα να γραφεις,γιατι?μηπως δεν εχεις? :p :p

Υ.Γ εγω σε πηρα τηλ αλλα εσυ δεν το σηκωσες!

 

 

 

Απωθημένα δεν έχω, μάλλον δεν διαβάζεις αυτά που γράφω. Στο παραπάνω ποστ…

Μήπως έχεις εσύ με εμένα γιατί όπως δείχνει κάθε φορά που γράφω κάτι απαντάς με περίεργο τόνο.

Ή απλά είσαι γενικά αγενής και το παρεξηγώ εγώ. Οπότε πάλι απολογούμαι.

Σχετικά με το Boost (μάλλον το controller) εννοείς να γράψω τι? Δυστυχώς ίσως να μην είχα το απαιτούμενο χρόνο να εμβαθύνω, στο θέμα, ρώτα τον Ηλία και τον Βαγγέλη να σου εξηγήσουν το γιατί. Θα καταλάβεις… Αλλά εφόσον έχεις το τηλ μου ποτέ δεν με πήρες να με ρωτήσεις απυθείας.

Όσο για το ότι με κάλεσες σήμερα και δεν το σήκωσα, συγνώμη, αλλά δεν το έχω το κινητό σκουλαρίκι.

Συνήθως όταν δεν προλάβω μια κλήση ΠΑΝΤΑ καλώ και πάλι.

 

Αλλά γιατί παρεξηγήσε? Εδώ στην γιορτή σου σε πήρα 2 φορές και δεν σε βρήκα, σου έστειλα και SMS και δεν έλαβα καμία απάντηση οπότε γιατί κάνεις σαν γκόμενα ότι δεν το σηκώνω? Είναι δυνατόν?

 

Anyways,

για να το λήξουμε γενικά, εάν πάς απο Γιώργο, και με καλέσει και εμένα θα περάσω για αυτό τον καφε να τα πούμε απο κοντά...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...