Jump to content

Βάση Μπαταρίας


Geo_x

Recommended Posts

Οπως γραφω και στον τιτλο, ψαχνω για "μαμα" βαση μπαταριας. Οποιος εχει κατι κατα νου ας ενημερωσει. Ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Οπως γραφω και στον τιτλο, ψαχνω για "μαμα" βαση μπαταριας. Οποιος εχει κατι κατα νου ας ενημερωσει. Ευχαριστω!

Γιωργο σε μαντρα αν πας θα βρεις,η μαντρα που ειναι στην τερψιθεα θα εχει σιγουρα απο εκει πειρα και εγω τον δυναμο.
Link to comment
Share on other sites

Και συ Γιώργο ψάχνεις για βάση;;και εγώ μια από τα ίδια εδώ και καιρό!!άντε να δούμε ποιος θα βρει πρώτος!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Εχω εγω μαμα βαση μπαταριας. Θελω να κανω αλουμινενια για να βγαλω τη χοανη μπροστα. Πωλειται και ανταλλασεται με αλουμινενια + διαφορα απο μενα.

Link to comment
Share on other sites

Μια απο τα ιδια.αν μου δωσει καποιος βαση για να φερω τη χοανη μπροστα του δινω τη δικη μου.αληθεια πως βρισκεις βαση για να φερεις τη χοανη μπροστα?

Link to comment
Share on other sites

ποσο την δινεις παυλο σκετη την βαση την μαμα χωρις ανταλλαγη;;

Link to comment
Share on other sites

Μιχαλη πρεπει να κανεις αλουμινενια με κοστος 100-120€. Εγω θα κανω σε δυο μηνες που θα κατεβω αθηνα για προγραμμα. Τη μαμα τη δινω 50€.τουλαχιστον να βγαλω τη μιση αλουμινενια!

Link to comment
Share on other sites

Οντως φιλε. Το αλουμινιο γενικα ειναι ακριβο για κατασκευες και λιγοι ειναι οι μαστορες που το δουλευουν. Εγω ειχα παρει πατρον απο ενα φιλο κ εφτιαξα σιδερενια αλλα ζυγιζε 8 κιλα!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

οποιος πουλαει βαση αλουμινιου για μεταφορα μπαταριας μπροστα ενδιαφερομαι

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...