Jump to content

Το Colt//Club εκδράμει εις τα εξοχάς -=#=- Κυριακή 28 Μαΐου


Recommended Posts

Απάντηση στο quiz..τίποτα από όλα αυτά πάνε τα λεφτάκια σας :lol: Απλά ζήλεψε λίγο από το χάιδεμά μου και ο stam :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 112
  • Created
  • Last Reply

Είμαι καθαρός... Δεν θα μου κολλήσει κανένας ρετσινιά... Αλλωστε δεν θυμάμαι να χαιδεύτικα με κανέναν την Κυριακή. Εδώ κύριε Controla έχεουμε και ντοκουμέντα... :D :D

Link to comment
Share on other sites

θέλω να δηλώσω απερίφραστα ότι από εδώ και πέρα ότι φωτογραφία

ανέβει θα είναι αποτέλεσμα ψηφιακής επεξεργασίας...

δεν δικαιολογείτε η μη δημοσιοποίηση των ντοκουμέντων τόσο καιρό

 

ποιοι είναι αυτοί που θέλουν να σπείρουν έριδες?!

τι θέλουν να πετύχουν?

σε τι αποσκοπούν?

 

πάντως η επάλοιψη με το ορυκτέλαιο έλαβε χώρα δίπλα μου... :p

Link to comment
Share on other sites

Είμαι καθαρός... Δεν θα μου κολλήσει κανένας ρετσινιά... Αλλωστε δεν θυμάμαι να χαιδεύτικα με κανέναν την Κυριακή. Εδώ κύριε Controla έχεουμε και ντοκουμέντα... :D :D

Δεν υπέστεις αλλά ήθελες όμως :lol: (και άντε τώρα απόδειξε το αντίθετο :lol: )

Link to comment
Share on other sites

Να σε αλείψω λίγο Castrol v300 10w-40?

dsc02714edited5vt.th.jpg

Μετα ξεκινησαν αλλου ειδους αλειματα και πασαλειματα...!!!!

Γιαυτο Αρη στο γυρισμο ανεβασες...θερμοκρασια?Δεν ειχες τον Controla να σε ...λαδωσει???? :wink: :wink: :wink:

Link to comment
Share on other sites

Εαν και αργησα να πω και εγω για την εκδρομη ηταν οντως καταπληκτικη και σαν οργανωση και σαν μερος και σαν διαδρομη.

Οντως ο τρελλος ο Gigi εστριβε σαν τρενο με αποτελεσμα να προσπαθω να τον ακουληθησω (..τα καταφερα φιλε gigi και ας εχω μαμα CZT!!!) εμενα να γονατιζει αρκετα στις στροφες και το παλικαρι που ηταν πισω μου με το CZ3 να πηγαινει με την ταυτοτητα στο στομα και τον γυναικειο κοφτη να τραβα τα ξανθα μαλλια της απο την οδηγηση.Απο εκει και περα το μπανακι καταπληκτικο με το Φραγκισκο να μας εχει καταπληξει με τις υπεροχες απλωτες του και του ελειπε το στρωμα θαλλασσης και θα ηταν σαν την Βουγιουκλακι και να τραγουδει"...ειναι το στρωμα μου μονο!!!!".

Αφου ο Controlas και ο Αρης μπαλαμουτιαστηκαν στο λαδι και αφου τους ξεκολησαμε απο τα χειροτερα (...!!!!) η αφεντια μου εβαλε φελο στο ΜΕΓΑΛΟ ΣΤΩΜΑ TOY CONTROLA στο θεμα του ταβλιου (...ναι κλεινετε το ταβλι, του ταβλιου!!!) μιας και σε ολη την διαρκεια μου ειχε πρηξει τα συκωτια.Ευχαριστω που κερασες τον καφε Χιχιχιχι....!!Μετα ηρθε και η σειρα του νεου μελους του Skoy21 εαν θυμαμαι καλα που εχασε και αυτος.

Το φαγητο αργοτερα ηταν ολα τα λεφτα.Ο Δημητρης ακομα να φυγει απο εκει γιατι τρωει ακομα!

Οσο για το πηγαινε και ελα καποιοι φυγανε μπροστα (και εγω σε αυτους διοτι απο το Ναυπλιο που πηγαινα σαν κοτα με κοκορα τον controla το φυλαγα και ειχα σκασει τοτε!!!) και δεν πηγαιναμε και επικοινδυνα που ειπαν καποιοι.Απλα ποιο γρηγορα απο τους αλλους.

Τελος Αρη πετα το πανηγυρι σου και παρε ενα CZT να δεις την υγεια σου.

Αδικαιολογητα αποντες οι GIANMAN, NATASSA25 (...μπορουσες να ερθεις με καποιον συνοδηγο απο το να χασεις το κεφι), πρων ANATOLIKOS και νυν MIVEC-CZT, και μια κοπελια που ηρθε για πρωτη φορα στο club αλλα τελικα αποφασισε να παει να κοιμηθει.

Αυτα για τωρα και αντε μιας και νοιξε ο καιρος να κανουμε ποιο συχνα τετοιες εκδρομες....!!!!1 8) 8) 8)

Link to comment
Share on other sites

Πύραυλε το ότι έχασα στο τάβλι (και πλήρωσα γιατί κρατάω τα στοιχήματα!) δε λέει πολλά...ένα καφέ έχασα..όμως όταν θα βάλουμε κάτι παραπάνω τα λέμε μετά! :lol:

 

Όσο για το Ναύπλιο..έπρεπε να σε αφήσω πίσω και να πάω..όχι με πάρα πολλά...μόνο 120 έφταναν...γιατί με τα 90 που πήγαινες μέχρι και τα παπάκια σε προσπέρναγαν!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Εδω να προσθεσω οτι οντως, περα απο κατι κολοφαρδα που εκανα, τελικα ο πυραυλος αποδειχτεικε μεγας ταυλαδορος και με εφαγε και εμενα μετα τον Controla... Και να προσθεσω οτι (ναι, εγω ειμουνα και απο πισω σου :D , την ταυτοτητα κανονικα στην τσεπη την ειχα!!! ) δεν ηταν κοφτης με τα ξανθα μαλια(καταφερα και τον απενεργοποιησα :wink: ), μαλλον γκαζια μου εδινε κατι σαν βελτιωτικο οκτανιων :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Πύραυλε το ότι έχασα στο τάβλι (και πλήρωσα γιατί κρατάω τα στοιχήματα!) δε λέει πολλά...ένα καφέ έχασα..όμως όταν θα βάλουμε κάτι παραπάνω τα λέμε μετά! :lol:

 

Όσο για το Ναύπλιο..έπρεπε να σε αφήσω πίσω και να πάω..όχι με πάρα πολλά...μόνο 120 έφταναν...γιατί με τα 90 που πήγαινες μέχρι και τα παπάκια σε προσπέρναγαν!! :lol:

Το λες αυτο επειδη το κοντερ μου τοτε εγραφε μον 80χλμ και το ειχα καμια βδομαδα μου φαινετε.Εαν ειναι τωρα μπορουμε να τα πουμε λιγο ποιο ανετα...!!!

Οσο για το στοιχημα στο ταβλι κανονιζουμε ειτε παιχνιδι ιδιατερος ειτε με κοινο οπου θα εχει και ποιο πολυ πλακα.Οσο για το στοιχημα οτι θες βαζουμε!!! Δεν εχω κανενα προβλημα...

Link to comment
Share on other sites

Εδω να προσθεσω οτι οντως, περα απο κατι κολοφαρδα που εκανα, τελικα ο πυραυλος αποδειχτεικε μεγας ταυλαδορος και με εφαγε και εμενα μετα τον Controla... Και να προσθεσω οτι (ναι, εγω ειμουνα και απο πισω σου :D , την ταυτοτητα κανονικα στην τσεπη την ειχα!!! ) δεν ηταν κοφτης με τα ξανθα μαλια(καταφερα και τον απενεργοποιησα :wink: ), μαλλον γκαζια μου εδινε κατι σαν βελτιωτικο οκτανιων :D :D :D

Μια χαρα επαιζες.Δεν εκανες τιποτα κωλοφαρδα.Απλα σταθηκα λιγο ποιο τυχερος.Οσο για τον ξανθο κοφτη που μπορεσες να τον απενεργοποιησεις αλλα και να το καταφερεις να σε ενθαρυνει κιολας ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ!!!!

:wink: :wink: :wink:

Link to comment
Share on other sites

Πύραυλε το ότι έχασα στο τάβλι (και πλήρωσα γιατί κρατάω τα στοιχήματα!) δε λέει πολλά...ένα καφέ έχασα..όμως όταν θα βάλουμε κάτι παραπάνω τα λέμε μετά! :lol:

 

Όσο για το Ναύπλιο..έπρεπε να σε αφήσω πίσω και να πάω..όχι με πάρα πολλά...μόνο 120 έφταναν...γιατί με τα 90 που πήγαινες μέχρι και τα παπάκια σε προσπέρναγαν!! :lol:

Το λες αυτο επειδη το κοντερ μου τοτε εγραφε μον 80χλμ και το ειχα καμια βδομαδα μου φαινετε.Εαν ειναι τωρα μπορουμε να τα πουμε λιγο ποιο ανετα...!!!

Οσο για το στοιχημα στο ταβλι κανονιζουμε ειτε παιχνιδι ιδιατερος ειτε με κοινο οπου θα εχει και ποιο πολυ πλακα.Οσο για το στοιχημα οτι θες βαζουμε!!! Δεν εχω κανενα προβλημα...

 

Πύραυλε ένα controlάμαξο ποτέ δε ξέρεις τι κρύβει μέσα του...οπότε μη πολυκοιμάσε ήσυχος :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...