Jump to content

Σας Αποχαιρετω αλλα θα τα λεμε


Recommended Posts

Σε 20 μερες θα ειμαι κατοχος ενος Ζ4Μ με τον straight six κινητηρα.

Το coltaki θα αναλαβει καθηκοντα After sales service στην εταιρεια.Βεβαια θα του ριχνω βλεφαρο αν το καλομεταχειριζονται!

Link to comment
Share on other sites

Δηλώνω απροκάλυπτα την ζήλεια μου σε βαθμό μίσους και υπέρμετρης απέχθειας για το νεοαποκτηθέν αντικείμενο ονειρώξεων και έκκρισης τεστοστερόνης (ειδικά τώρα που πλακώνει καλοκαίρι...)

 

Να το χαίρεσαι φίλε, καλορίζικο...καλές βόλτες - chill-outs - kamaking...προσοχή στον κωλαράκο του, είναι αρκετά άτακτος... :wink:

Link to comment
Share on other sites

Σε 20 μερες θα ειμαι κατοχος ενος Ζ4Μ με τον straight six κινητηρα.

Το coltaki θα αναλαβει καθηκοντα After sales service στην εταιρεια.Βεβαια θα του ριχνω βλεφαρο αν το καλομεταχειριζονται!

 

επειδή δεν μπορώ να πιω 343 σφηνάκια στην σειρά (όσα τα άλογα της)

θα πιω 6 σφηνάκια (όσοι οι κύλινδροί της) στην σειρά για να έχει καλά

πλαγιασμένα κμ 8)

 

καλότάξιδο να είναι john :wink:

Link to comment
Share on other sites

""Αντε με το καλό να το παραλάβεις.

Τι, δηλαδή πάει και με το πλάι :?: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

:wink:

 

Ναι ρε αυτό έχει απενεργοποιούμενο ESP :lol: :lol: :lol:

 

Με το καλό ρε John και περιμένουμε να το δούμε και απο κοντά το τέρας :twisted:

Link to comment
Share on other sites

Σε 20 μερες θα ειμαι κατοχος ενος Ζ4Μ με τον straight six κινητηρα.

Το coltaki θα αναλαβει καθηκοντα After sales service στην εταιρεια.Βεβαια θα του ριχνω βλεφαρο αν το καλομεταχειριζονται!

 

John όχημα που θα κουβαλάει κατσαβίδια...βίδες..κασέλες με εργαλεία γενικότερα και ακούει στο όνομα czt πρώτη φορά στα χρονικά!! :lol: Καλορίζικο το μη "ισιάδικο" όχημα! :wink:

Link to comment
Share on other sites

THANKS παιδια!!!!!!!! :p !Με την πρωτη ευκαιρια θα το φερω.

:wink:

Toutoune πολλα τα σφηνακια ρε φιλε .......

Controla το κολτ δεν θα το κανω κινητο συνεργειο,πωλητης θα το εχει,,,

ακου εργαλεια!!!!!χαχαχαχαχαχ!!!!!Ιεροσυλια ρε! :wink:

Link to comment
Share on other sites

THANKS παιδια!!!!!!!! :p !Με την πρωτη ευκαιρια θα το φερω.

:wink:

Να το φέρεις να δούμε λίγη κίνηση (ζωγραφιστή) με τους πίσω τροχούς :wink:

Link to comment
Share on other sites

Να το φέρεις να δούμε λίγη κίνηση (ζωγραφιστή) με τους πίσω τροχούς :wink:

 

Αν και εχει πολυ καλυτερο κρατημα απο την Μ3 ο πωλητης μου ειπε οτι ετσι και το βαλω πιστα με 3-4 γυρους θα καψει λαστιχα με το esp off!

Λες να παιζει τετοιο σκηνικο? :roll: :shock:

Link to comment
Share on other sites

Ναι στη πίστα..σίγουρα θα κάνεις πιο έντονα τα μαύρα σημεία στην άσφαλτο..θα κολλήσεις πολύ λαστιχούρα εκεί!! :lol:

 

Υ.Γ. Πωλητής θα το έχει?ετοιμάσου να πληρώνεις συνέχεια τιμολόγια βενζίνης :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ναι στη πίστα..σίγουρα θα κάνεις πιο έντονα τα μαύρα σημεία στην άσφαλτο..θα κολλήσεις πολύ λαστιχούρα εκεί!! :lol:

 

Υ.Γ. Πωλητής θα το έχει?ετοιμάσου να πληρώνεις συνέχεια τιμολόγια βενζίνης :lol:

 

 

Θα στον στειλω να του κανεις σεμιναρια καταναλωσης!!!!!!χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

χ

Γεια σου ρε contro! :wink:

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο ρε John εξαιρετικη επιλογη!!!Το χαμογελλο και την απολαυση που θα σου προσφερει ενα τετοιο αυτοκινητο, θα ειναι πολυ μεγαλυτερο απ"" οσο φανταζεσαι :D :D :D

Πολλα πλαγια και χαρουμενα χιλιομετρα κι απο μενα.... :wink:

Link to comment
Share on other sites

Χαχα!! Στείλτον αν και θα μείνει μεταξεταστέος!!χααχα...νέο ρεκόρ κατανάλωσης...5.5 lt/100 km !!Αυτό το όχημα έχει περιθώρια χαχα!!

 

Υ.Γ.2. μήπως ανταλλάζεις το colt με 2 citroen enterprise της εταιρίας μας? :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Χαχα!! Στείλτον αν και θα μείνει μεταξεταστέος!!χααχα...νέο ρεκόρ κατανάλωσης...5.5 lt/100 km !!Αυτό το όχημα έχει περιθώρια χαχα!!

 

Υ.Γ.2. μήπως ανταλλάζεις το colt με 2 citroen enterprise της εταιρίας μας? :lol: :lol:

 

E αν ειναι enterpise θα στο ανταλλαξω!ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Δεν το δινω ρε contro,αλλωστε θα το χρησιμοποιω καιγω καθημερινες μεσα στην πολη γιατι το αλλο παιζει να εχει και 30l/100χλμ :wink:

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πως με την επιλογή σου απαιτούνται εντατικά μαθήματα ζωγραφικής και σχεδίου. Και όταν θα είσαι έτοιμος καλεσέ μας να δούμε πως ζωγραφίζει η πισωκούνα σου :wink:

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πως με την επιλογή σου απαιτούνται εντατικά μαθήματα ζωγραφικής και σχεδίου. Και όταν θα είσαι έτοιμος καλεσέ μας να δούμε πως ζωγραφίζει η πισωκούνα σου :wink:

 

Eκανα με ενα S2000 που ειχα γυρω στα 2 χρονια!

Οποτε οταν το παραλαβω θα δωσω και το master μου!

Link to comment
Share on other sites

Μην ψάχνεις για master τότε, βλέπε διδακτορικό και έχει ο θεός. Ποιος ξέρει, στο μεσοδιάστημα που θα οδηγείς αυτό το "κτήνος" :!: , ίσως η εταιρία σου γεννήσει και πιο δυνατή ..μπέμπα!! :roll:

Θα σε παρακαλούσα όμως μην ξεχάσεις ποτέ το πέρασμά σου από το colt. Και προς θεού μην τα βάλεις μαζί τους :oops: :(

Link to comment
Share on other sites

Μην ψάχνεις για master τότε, βλέπε διδακτορικό και έχει ο θεός. Ποιος ξέρει, στο μεσοδιάστημα που θα οδηγείς αυτό το "κτήνος" :!: , ίσως η εταιρία σου γεννήσει και πιο δυνατή ..μπέμπα!! :roll:

Θα σε παρακαλούσα όμως μην ξεχάσεις ποτέ το πέρασμά σου από το colt. Και προς θεού μην τα βάλεις μαζί τους :oops: :(

 

Θα γινω το safety car toy colt :twisted: οποιος τα πειραζει την εκατσε! :evil: :evil:

Link to comment
Share on other sites

John..έχω ένα βενζινοκίνητο τηλεκατευθυνόμενο..λες να ξεκινάει πιο γρήγορα από σένα? :lol:

Link to comment
Share on other sites

John..έχω ένα βενζινοκίνητο τηλεκατευθυνόμενο..λες να ξεκινάει πιο γρήγορα από σένα? :lol:

Κοιτα το καλυτερο 0-100 που εχω δει ψαχνοντας ειναι 4,7 και το χειροτερο 5,1.Τωρα τι να σου πω?Δεν ξερω,θα βαλω νιτροκαστορελαιο και θαρθω!ιχιχιχιχιχιιχ

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...