Jump to content

Εκδρομή στα Χάνια Πηλίου


Recommended Posts

  • Replies 135
  • Created
  • Last Reply

Αν δεν είχαμε και τους μ@λ@κες με το μπλόκο που μας κάνανε σωματικό έλεγχο θα ήταν ακόμα καλύτερα......με το που μας αφηνουν παω να ξεκινησω κι απ την υπερενταση μου σβηνει το αμαξι χαχαχ....εντωμεταξύ στα 100 μέτρα πιο κάτω απ το μπλοκο μας πιάνει φανάρι,με το που ανάβει σπάω την πρωτη και τη στιγμή που κοφταριζα να βαλω 2α είδα φευγαλέα στα δεξια μου περιπολικό ...λέω τωρα την κάτσαμε τη βάρκα θα μας πάνε μέσα δεμενους χειροπόδαρα αλλά ευτυχώς όλα καλά!

Κατα΄τ άλλα ήταν μια πολύ ωραία εκδρομή, είχε τα πάντα, από κρύο να φάνε κι οι κότες, από γλυστρίματα με το αμάξι με τον Nikoro να εχει κρεμαστει ολόκληρος απ το χερουλάκι της οροφής, από μασαμπούκα στα goody's (ουστ βρωμιάρηδες :p ) από χαλαρή μπυρίτσα στο Novel σε σημείο που κοζάραμε όλα τα μωρά που ανεβαινανε τις σκάλες για τουαλέτα, κι από ξεκωλέ καταστάσεις στο Krystal......Βάγγο έπρεπε να ήσουν τπτ άλλο δεν λέω

Link to comment
Share on other sites

Αν και λίγο,μπράβο στα παιδιά που ήρθαν και περάσαμε πολύ καλά με πολύ γέλιο.

Ο καιρός μας έκανε τη χάρη,λιακάδα χωρίς βροχή και χιόνι αλλά χαμηλές θερμοκρασίες -4 βαθμούς το βράδυ.

Η διαδρομή Βόλος - Χάνια πρέπει να είχε πάνω απο 2.000 στροφές :lol: και μερικά κομμάτια της διαδρομής άξιζαν για πολλές τρεχάλες.

 

Φήμες θέλουν κάποια δωμάτια να έχουν οχυρωθεί με κόντρα καρέκλες στο πόμολο της πόρτας και ντουλάπες για ενίσχυση. :lol:

Link to comment
Share on other sites

οντως ηταν ωραια εστω και αυθημερον για εμας..βεβαια ημασταν οι μονοι που καθισαμε με ωραια κοριτσια..χαχα!! οντως τα Χανια ειναι μαγευτικα

Link to comment
Share on other sites

Φήμες θέλουν κάποια δωμάτια να έχουν οχυρωθεί με κόντρα καρέκλες στο πόμολο της πόρτας και ντουλάπες για ενίσχυση. :lol:

 

XAXAXAXAXAXAXAXAXAXA!!!!! Μην τα γραφεις αυτα Δημητρη.....μπορει να μας διαβαζει η Ειρηνη! :lolu:

Link to comment
Share on other sites

αντε και καμμια εκδρομουλα τον ιουνιο-ιουλιο(αναλογα με τη μεταθεση μου) στη σκυρο ρε παιδια... να δειτε ποσο χρησιμο ειναι να βγαζεις τα καθισματα... ο ηλιας θα φορτωθει καναπε-κρεβατι, ο προεδρος πλυντηριο πιατων,σανιδα σνοουμπορντ και μηχανη καφε, ο δημητρης (αλιβερι) 5 βαλιτσες, πιατικα-ποτηρια και τα χαλια... εχω πραγμα για ολους σας!!! εσεις θα με βοηθησετε στη μετακομιση και εγω θα σας ΚΕΡΑΣΩ το αυτοσχεδιο χαμηλωμα των ονειρων σας!!!! :p :p :p :p :p :p

Link to comment
Share on other sites

εκδρομη στη σκυρο :

1) ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Link to comment
Share on other sites

εκδρομη στην μυκονο :

1}thanos_ralliart

 

χαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχα

 

μπραβο σε ολους οσοι καταφεραν να ερ8ουν...περασαμε αψογα...εχς τραβηξει κατι βιντεακια onboard αστα να πανε!

Link to comment
Share on other sites

Ένα βιντεάκι απο την Κυριακή που φεύγαμε,δυστυχώς δεν ρύθμισα σωστά τον ήχο,οχι οτι θα ακούγατε κάτι ενδιαφέρον :lol:

 

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...