Jump to content

Εκδρομή στα Χάνια Πηλίου


Recommended Posts

Aν δεχεστε και lancer1999

(στην αδεια colt)(xaxaxa)

ειμαι μεσα και εγω παιδια.

Up!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 135
  • Created
  • Last Reply

kezar στην εκδρομη ερχεται οποιο μελος θελει-μπορει!οποτε και εσυ μπορεις να ερθεις και ας εχεις lancer!99% θα ερθει και ο makis απο lancerclub!

Link to comment
Share on other sites

kezar στην εκδρομη ερχεται οποιο μελος θελει-μπορει!οποτε και εσυ μπορεις να ερθεις και ας εχεις lancer!99% θα ερθει και ο makis απο lancerclub!

ενταξει το θεωρησα σωστο να ρωτησω πρωτα..

αν και απαντηση απο Mods δεν ειδα μονο απο εσενα αλλα τεσπα..

Link to comment
Share on other sites

Και ο Borbos συντομα θα γινει Mod.Δωρο Χριστουγεννων απο το Colt//club...... :thumbsu:

Link to comment
Share on other sites

ενταξει το θεωρησα σωστο να ρωτησω πρωτα..

αν και απαντηση απο Mods δεν ειδα μονο απο εσενα αλλα τεσπα..

 

Εννοειτε Μηνα (οπως ειπε και ο borbos) ερχετε οποιος θελει στην εκδρομη...!

Link to comment
Share on other sites

Εννοειτε Μηνα (οπως ειπε και ο borbos) ερχετε οποιος θελει στην εκδρομη...!

ωραια ευχαριστω παιδια..τοτε ειμαι μεσα 99%

εκτος αμα πεσει η ημερομηνια τοτε που κανω ενεση στην μεση μου...

Link to comment
Share on other sites

Επειδη οι μερες πλησιαζουν και η 21-22 Ιανουαριου ειναι η ημερομηνια που επιλεξατε οι πιο πολλοι, το κλειδωνουμε για τοτε! Θα μπορουσαμε να την αφησουμε κι αλλο την ψηφοφορια, αλλα λογω οτι ο προορισμος ειναι ενας απο τους δημοφιλεστερους για τον χειμωνα δεν θα βρουμε δωματια (ηδη τα περιθωρια ειναι στενα).

 

Ακομα πληρες προγραμμα δεν υπαρχει, αλλα σε γενικες γραμμες θα περιλαμβανει καφε στο σαλε του χιονοδρομικου, φαγητο σε ταβερνα, νυχτερινη εξοδο (θα μας το κανονησει ο Narmel), καμια ομαδικη φωτογραφιση.....κοινως τα κλασσικα! D

 

Παρακατω παραθετω τις επιλογες για καταλυματα...

 

1) Tasia Boutique Hotel

http://www.booking.c...388c642fdfb92X1

Οι τιμες ειναι στα 55€ το μονοκλινο και στα 70€ για το δικλινο και περιλαμβανουν πρωινο. Αν μαζευτουμε πολλοι ισως κλεισουμε και πιο χαμηλη τιμη!

Επισης το ξενοδοχειο μπορει να μας κανονησει φαγητο σε δικια τους ταβερνα με ~10€ το ατομο.

 

2) Ξενωνας Ιωαννα

https://www.facebook...s/106274854499/

Οι τιμες ειναι στα 45€ το δικλινο, στα 55€ το τρικλινο και στα 65€ το τετρακλινο και ειναι χωρις πρωινο. Ολα τα δωματια ειναι studio και εχουν μικρη κουζινα.

 

Για το ξενοδοχειο Tasia Boutique επικοινωνειτε με το:

 

N.R.G. Travel

2410 533 315

2410 533 323

 

Ζητατε τον κ.Βαγγελη Ντεκιδη ή την κ.Ελενη Βρανα

 

Εγκυρες κρατησεις θα ειναι μονο οσες πληρωθει η προκαταβολη που θα ζητησει το ξενοδοχειο!

 

Eurobank

00260023560200495490

 

Εθνικη Τραπεζα

39744183284

 

Alpha Bank

306002002002177

 

Δικαιουχος: Ντεκιδης Ε./Μαλλιου Χ. & ΣΙΑ Ο.Ε.

 

Για τον Ξενωνα Ιωαννα επικοινωνειτε με τον μελος Narmel, ειναι δικος του ο ξενωνας. Απλα να ενημερωσω οτι ο ξενωνας βρισκετε 20-30 λεπτα απο τα Χανια και ειναι σε περιπτωση που καποιος δεν καταφερει να βρει δωματιο στο ξενοδοχειο ή θελει λιγο πιο μοναχικες καταστασεις με το αμορε του! :p

 

Αυτα προς το παρον...

 

 

Υ.Γ. Εννοειτε οτι δεν ειναι απαραιτητο ο καθενας να ερθει με το αυτοκινητο του! Μαζευεστε 2...3...4 ατομα και μοιραζεστε τα εξοδα του αυτοκινητου (βενζινες, διοδια, κτλ).

Link to comment
Share on other sites

Να τονίσω ότι ο ξενώνας μου βρίσκεται στην Ζαγορά, στο κέντρο του χωριού, εχει μεγάλο ιδιόκτητο περιφραγμένο πάρκινγκ (πολύ σημαντικό για κάποιους), τώρα για τις τιμές να τις γράψω εγώ η να τις στείλω σε σένα Γιώργο?

Για βραδυνή έξοδο καθώς και για οτιδήποτε άλλο επικοινωνήστε μαζί μου.....

Link to comment
Share on other sites

λιγο offtopic..

θα χρειαστουμε και αλυσιδες η ανεβαινουμε κανονικα?

δεν εχω παει ποτε απο εκει.!!

Link to comment
Share on other sites

να υποθεσω οτι οσοι εχουν ψηφισει την συγκεκριμενη ημερομηνια ειναι μεσα?

(Aliveri CZT, 3mitsu, hawk356, Θηριο, dim14, Narmel, dark_elf, thanos_ralliart, Nikoro, Geo_x)

 

παντως μεσω booking που ειδα δεν υπαρχουν διαθεσιμα δωματια στο Tasia Boutique Hotel για εκεινες τις μερες

Link to comment
Share on other sites

και πιο κοντά στο Βόλο να είμαστε δεν με πειράζει... :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Eλπιζω να μην εχουμε χιονια κλπ κλπ...1.200 υψομετρο ειναι ΠΟΛΥ !!

 

Κοινως απο τωρα μπορουμε να παρουμε τηλ για κρατηση και να δωσουμε και προκαταβολη ? Σωστα ?

Link to comment
Share on other sites

λιγο offtopic..

θα χρειαστουμε και αλυσιδες η ανεβαινουμε κανονικα?

δεν εχω παει ποτε απο εκει.!!

 

Λογω του χιονοδρομικου ο δρομος συνηθως ειναι καθαρος, αλλα δεν ειναι και απιθανο να βρουμε σε καποια σημεια χιονι! Γι' αυτο καλο θα ειναι να εχετε ενα ζευγαρι αλυσιδες/κουβερτες μαζι σας.

 

παντως μεσω booking που ειδα δεν υπαρχουν διαθεσιμα δωματια στο Tasia Boutique Hotel για εκεινες τις μερες

 

Το booking.com λεει λαλακιες για τα ελληνικα ξενοδοχεια (συνηθως), γι' αυτο και το κανονησα μεσω ταξιδιωτικου γραφειου.

 

Κοινως απο τωρα μπορουμε να παρουμε τηλ για κρατηση και να δωσουμε και προκαταβολη ? Σωστα ?

 

Εγω εκλεισα ηδη ενα δικλινο! :D

Link to comment
Share on other sites

ο δικος μου βρίσκεται σε 500 μ max υψόμετρο.....οι τιμές μου είναι 45 για το δίκλινο, 55 για το τρίκλινο και 65 για το ένα και μοναδικό 4κλινο, δεν υπάρχει η δυνατότητα πρωινού ακόμα δυστυχώς......όποιος ενδιαφέρεται και θέλει ας μου στείλει pm να πούμε τις λεπτομέρειες!!

Link to comment
Share on other sites

Ξεχασα να γραψω οτι εχω ενημερωσει το αρχικο post με τις τελικες τιμες!

 

http://www.coltclub.gr/index.php?showtopic=8910&view=findpost&p=159394

Link to comment
Share on other sites

Το booking.com λεει λαλακιες για τα ελληνικα ξενοδοχεια (συνηθως), γι' αυτο και το κανονησα μεσω ταξιδιωτικου γραφειου.

Εγω εκλεισα ηδη ενα δικλινο! :D

geo δεν το ηξερα αυτο!παντως τιμες στο δικλινο μεσω του site λεει 69!καλο θα ηταν να τους πιεσετε για καλυτερη τιμη!!

Link to comment
Share on other sites

Ναι, εννοειτε οτι μεσω booking.com οι τιμες ειναι πιο φθηνες! Αλλα για μονο μια διανυκτερευση και 6€ διαφορα, δεν πιστευω να αξιζει να "παρακαλεσουμε" για καλυτερη τιμη...

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολους

εγω δεν θα μπορεσω να ερθω αλλα

η γιαγια της κοπελας μου εχει ξενοδοχειο στην

πορταρια.αν σας ενδιαφερει κατι τετοιο πειτε μου για να μιλισω

και να δω τι τιμες μπορει να σας κανει.

Link to comment
Share on other sites

UPDATE....Η ΤΙΜΗ ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΚΛΙΝΟ ΕΙΝΑΙ ΠΛΕΟΝ ΣΤΑ 70€!!! ;)

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει ενα μικρο ενδεχομενο να τα καταφερω την τελευταια στιγμη. μπορουμε να μαθουμε αν οι πανσιον δεχονυαι σκυλους. αν καταφερω και ανεβω θα τον εχω σε μπαλκονι με το σπιτι-κλουβι του!

Link to comment
Share on other sites

Θα το προσπαθησω να το μαθω αυριο και θα σου πω...

Link to comment
Share on other sites

εξηγησε οτι δεν ειναι σιγουρο για μας... (δυο ατομα και ο μοχα). μην δεσμευσουν δωματιο. στην τελικη αν δε βρω εχω μια γκαβατζα στους προποδες του πηλιου κι ας με φαν τα χλμ!

Link to comment
Share on other sites

Χθες που μιλησα με το ταξιδιωτικο γραφειο μου ειπαν για 12-13 διαθεσιμα προς το παρον!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...