Jump to content

Συνάντηση COLTCLUB.GR & LANCERCLUB.GR


Recommended Posts

Μια συνάντηση, για πρώτη φορά στην Ελλάδα, ιδιοκτητών Mitsubishi Colt και ιδιοκτητών Mitsubishi Lancer, για κάτι διαφορετικό, όπου όλοι μας θα μοιραστούμε από κοινού, την αγάπη μας για τα αυτοκίνητά μας, θα ανταλλάξουμε εμπειρίες, προτάσεις και θα βάλουμε την αρχή για μια μεγάλη και όμορφη παρέα κόντρα στο γκρίζο χρώμα της εποχής μας.

 

Σας περιμένουμε να δώσουμε όλοι μαζί ένα δυναμικό παρόν!!

 

Aρχικά θα βρεθούμε στο Parking του Aττικού Ζωολογικού Πάρκου στις 16:30 για φωτογράφηση και στην συνεχεια θα παμε στο Giallou Club που ειναι δίπλα για καφέ κλπ. κλπ.

'Οσοι θέλουν να παρευρεθούν μόνο στον καφέ μπορούν να έρθουν μετα τις 17:00 στο Giallou Club.

 

Οδηγίες Πρόσβασης:

 

1ος Τρόπος μέσω Αττικής οδού - 'Εξοδος ΡΑΦΗΝΑ η οποια μας τοποθετει εντός της Περιφ. Υμηττού η οποια μετα απο λίγα χλμ τερματίζει στην Αγ. Δημητρίου στην οποία κάνουμε δεξιά.

Στην συνέχεια ακολουθούμε την Αγ. Δημητριου περνάμε το Εκπτωτικό Χωριό που είναι στο δεξί μας χέρι και μετα απο <1 χλμ θα δούμε πινακιδα ΑΡΙΣΤΕΡΑ Giallou Club (το μαγαζι που θα παμε για καφέ), συνεχίζουμε και λιγα μετρα πιο κάτω θα δουμε πινακίδα ΔΕΞΙΑ Αττικό Ζωολογικό Πάρκο. ΤΕΛΟΣ

 

2ος Τροπος μέσω Περιφ. Υμηττού (οδηγούμε προς Ραφήνα και φτάνουμε παλι στο ίδιο σημειο που αναφέρθηκε παραπανω)

 

3ος Τροπος μέσω Λεωφ. Μαραθώνος κάνουμε δεξιά στην Αγιου Δημητριου και μετα απο λιγοτερο απο 1χλμ φτάνουμε στο φανάρι που οδηγει η Περιφ Υμηττου άρα και στο ίδιο σημειο που προαναφέρθηκε.

 

Μικρογραφίες (click to view full-size)

31872069.th.jpg 49716985.th.jpg

 

To τηλ μου ειναι 6942952138.

 

Συμμετοχές::

 

1. panoshp

2. xvibes

3. Mitsaras

4. Κezar

5. Hill

6. dim14

7. Θηριο

8. arkas (aν δεν δουλευω)

9. Jim@kos

10. adreas

11. φωτης

12. makkeio

13. ΦΩΤΗΣ

14. pipilas

15 .george flokas

16. ...

17. ...

18. ...

Link to comment
Share on other sites

boss ενημερωσε μας πρωτα και για την pro sυναντηση κιολας για να παμε μαζι οσοι δεν ξερουν μην χαθουμε.!!

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπαρχει καμια Pro συναντηση...οι οδηγιες ειναι σαφεστατες !! Οποιος θελει να παει με αλλον να του στειλει p.m. !! ΕΛΕΟΣ πως γινεται να χαθει καποιος με ΤΟΣΕΣ ΟΔΗΓΙΕΣ ΚΑΙ ΑΝΑΛΥΣΗ !!

Link to comment
Share on other sites

1. panoshp

2. xvibes

3. Mitsaras

4. Κezar

5. Hill

6. dim14

7. Θηριο

8. arkas (aν δεν δουλευω)

9. Jim@kos

10. adreas

11. φωτης

12. makkeio

13. ΦΩΤΗΣ

14. pipilas

15 .george flokas

16. koftaris (λογικα αν δεν δουλευω..ειναι διπλα μου!!!)

Link to comment
Share on other sites

1. panoshp

2. xvibes

3. Mitsaras

4. Κezar

5. Hill

6. dim14

7. Θηριο

8. arkas (aν δεν δουλευω)

9. Jim@kos

10. adreas

11. φωτης

12. makkeio

13. ΦΩΤΗΣ

14. pipilas

15 .george flokas

16. koftaris (λογικα αν δεν δουλευω..ειναι διπλα μου!!!)

17. christos 7 (αν δεν αλλάξει κάτι)

Link to comment
Share on other sites

1. panoshp

2. xvibes

3. Mitsaras

4. Κezar

5. Hill

6. dim14

7. Θηριο

8. arkas (aν δεν δουλευω)

9. Jim@kos

10. adreas

11. φωτης

12. makkeio

13. ΦΩΤΗΣ

14. pipilas

15 .george flokas

16. koftaris (λογικα αν δεν δουλευω..ειναι διπλα μου!!!)

17. christos 7 (αν δεν αλλάξει κάτι)

18. hawk356

Link to comment
Share on other sites

1. panoshp

2. xvibes

3. Mitsaras

4. Κezar

5. Hill

6. dim14

7. Θηριο

8. arkas (aν δεν δουλευω)

9. Jim@kos

10. adreas

11. makkeio

12. ΦΩΤΗΣ

13. pipilas

14 .george flokas

15. koftaris (λογικα αν δεν δουλευω..ειναι διπλα μου!!!)

16. christos 7 (αν δεν αλλάξει κάτι)

17. hawk356

18. akoysthkoylhs

 

xvibes edit: Εκανα μια μικρη αλλαγη στην λιστα γιατι ο ΦΩΤΗΣ υπηρχε 2 φορες ;)

Link to comment
Share on other sites

Οποιος μενει νεα φιλαδελφεια-νεα ιωνια-μαρουσι-κηφισσια-ηρακλειο κλπ ας μου στειλει ενα πμ να παμε μαζι γτ δεν γνωριζω και πολλα για την διαδρομη.

Link to comment
Share on other sites

1. panoshp

2. xvibes

3. Mitsaras

4. Κezar

5. Hill

6. dim14

7. Θηριο

8. arkas (aν δεν δουλευω)

9. Jim@kos

10. adreas

11. makkeio

12. ΦΩΤΗΣ

13. pipilas

14 .george flokas

15. koftaris (λογικα αν δεν δουλευω..ειναι διπλα μου!!!)

16. christos 7 (αν δεν αλλάξει κάτι)

17. hawk356

18. akoysthkoylhs

19. XRISTOSLP

Link to comment
Share on other sites

01. panoshp

02. xvibes

03. Mitsaras

04. Κezar

05. Hill

06. dim14

07. Θηριο

08. XRISTOSLP

09. Jim@kos

10. adreas

11. makkeio

12. ΦΩΤΗΣ

13. pipilas

14 .george flokas

15. koftaris (λογικα αν δεν δουλευω..ειναι διπλα μου!!!)

16. christos 7 (αν δεν αλλάξει κάτι)

17. hawk356

18. akoysthkoylhs

 

 

arkas-->ακυρο απο μενα -θα λειπω για weekend

Link to comment
Share on other sites

συγνωμη που δεν ηρθα αλλα τωρα ηρθα απο το ναυπλιο,ειχε πολλη βροχη

Link to comment
Share on other sites

Περα απο την βροχη περασαμε πααααααρα πολυ καλα :thumbsu: !! Απο τις συμμετοχες 5 δεν ηρθαν !!

 

Η βροχη μας τα χαλασε οπως ηταν λογικο στην φωτογραφηση...αν και κατι βγαλαμε κουτσα στραβα χεχε !! Αργοτερα θα σηκωσω οτι εχω...!!

 

Το μαγαζι πολυ ωραιο και ο κατω οροφος ολος δικος μας....το LANCERCLUB ειχε πολυ πιο δυνατη παρουσια σε αμαξια και σε κοσμο...ΝΤΡΟΠΗ ΜΑΣ !! Ελπιζω την επομενη φορα να τα παμε καλυτερα !!

Link to comment
Share on other sites

Στις φωτογραφιες οπως ειναι φανερο δεν ειναι ολα τα μελη που ηρθαν....!! Δεν ηταν εφικτο να περιμενουμε για αρκετη ωρα στο parking για αυτο μετα απο 5 λεπτα φυγαμε σφαιρα για το μαγαζι !!

 

http://www.youtube.com/watch?v=R2ulvK6CVmA

 

pa160002.jpg

pa160003.jpg

pa160004.jpg

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραίες οι photo παρόλι τη μαυρίλα σε συνδιασμό με τα αναμμένα προβολάκια. Μάλλον δηλαδή η μαυρίλα βοήθησε...

Link to comment
Share on other sites

καλα ητανε..αμα μιλαγαμε και ολοι μεταξυ μας και γνωριζομασταν ακομη καλυτερα.!!

Link to comment
Share on other sites

Ωραια περασαμε και αυτη την φορα!! Ωραιες οι φωτο αν και για 2 λεπτα ακριβως δεν σας προλαβα :p Δεν πειραζει next time ;)

Link to comment
Share on other sites

Ολοι οι Mitsu μαζεμενοι!!! Τελειες φωτο και το βιντεο!!! :clapping: :thumbsu:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά παρ'όλο που οι συνθήκες ήταν πολύ άσχημες και τα "πηγαδάκια" έδιναν και έπερναν... lol ... σε κάποια μελλοντική πιστεύουμε ο καιρός να είναι μαζί μας για να γνωριστούμε και να τα πούμε ακόμη καλύτερα ! Νομίζω έστω και έτσι ήταν αρκετά καλά τα πράγματα και ήρθαν και αρκετοί και ας έβρεχε και είχε τέτοιο κρύο !! :good:

Link to comment
Share on other sites

Bravo στο colt club...αντε παιδια επομενη συναντηση? να τα πουμε λιγο καλυτερα.!!!

Link to comment
Share on other sites

Πρεπει να περασατε γ@μ@τ@, παρ' ολο που ο καιρος δεν σας εκανε το χατιρι! ΜΠΡΑΒΟ!!!

 

Ηθελα πολυ να ερθω, αλλα δυστυχως η αποσταση για αυθημερον ειναι μεγαλη. Δεν πειραζει, ισως την επομενη... :)

Link to comment
Share on other sites

οντως περασαμε ωραια χτες,ωραια κουβεντουλα και πολλα πειραγματα στον xvibes!!!!αντε και στην επομενη!!

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο σε ολους για την διοργανωση και την συμμετοχη, ελπιζω την επομενη να ειμαστε και εμεις απο μακρυα εκει....!

Link to comment
Share on other sites

o borbos ειναι και γ... τα ατομα !! :thumbsu: Περα απο οτι οι τεχνικες του γνωσεις ειναι παρα πολλες....εγω αντε ενα 15% να γνωριζω απο οσα ξερει...!! Ωραιος...!! Βεβαια εγω ειμιαι super moderator εδω μεσα....οποτε :p XAXAXAXAXAXA

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...