Jump to content

Kartodromo, Πέμπτη 11 Μαίου ~ 19:00


Recommended Posts

Την ερχόμενη Πέμπτη, γύρω στις 7 το βράδυ, θα συναντηθούμε στο Kartodromo, για μερικούς γρήγορους ή και πολύ γρήγορους :lol: :lol: :lol: , γύρους με τα αυτοκίνητα μας. Παρόντες θα είναι και μέλη του Mini Club, για να γνωριστούμε, αλλά και να συν-αγωνιστούμε κάτω από ελεγχόμενες και ασφαλείς συνθήκες !!!

 

Επειδή, ανάλογα με το ενδιαφέρον, θα επιλέξουμε ανάμεσα στο να κλείσουμε την πίστα για 1-2 ώρες, ή να πάμε χωρίς προηγούμενη συνεννόηση, είναι σημαντικό να δούμε άμεσα πόσοι τελικά θα συμμετάσχουμε !!!!

 

Για αυτό, όσοι προαιρείστε, ποστάρετε ΤΩΡΑ :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 74
  • Created
  • Last Reply

Εγώ θα έρθω αλλά δεν θα μπω στην πίστα. Με το πίσω αμορτισέρ σε μαύρο χάλι δεν θα έχει και πολύ fun.Θέλω ανάρτηση ρεεεεεε!!! :cry:

Link to comment
Share on other sites

Την ερχόμενη Πέμπτη, γύρω στις 7 το βράδυ, θα συναντηθούμε στο Kartodromo

 

που ειναι και πως ερχομαστε?

 

Check-αρε εδώ: (από προηγούμενο track day)

 

http://www.coltclub.gr/forum/viewtopic.php?t=211

Link to comment
Share on other sites

Οποιος ειναι να παρει μερος στην πιστα, πρεπει να ειναι εκει στις 6.30

γιατι ακριβως 7.00 ξεκιναμε.Το κοστος ειναι 200€ η ωρα,οποτε οσο περισσοτεροι τοσο το καλυτερο.

Link to comment
Share on other sites

Την ερχόμενη Πέμπτη, γύρω στις 7 το βράδυ, θα συναντηθούμε στο Kartodromo

 

που ειναι και πως ερχομαστε?

 

Check-αρε εδώ: (από προηγούμενο track day)

 

http://www.coltclub.gr/forum/viewtopic.php?t=211

s eyxaristo einai poli eykolo malon tha ertho na do

Link to comment
Share on other sites

Aν ειναι να ερθετε ολοι για να δειτε,τοτε θα κοψουμε εισητηριο... :lol:

 

 

 

 

Υ.Γ.Βοrbo παρε ταπερ ή Rallye και ελα.

Link to comment
Share on other sites

Aν ειναι να ερθετε ολοι για να δειτε,τοτε θα κοψουμε εισητηριο... :lol:

 

 

 

 

Υ.Γ.Βοrbo παρε ταπερ ή Rallye και ελα.

 

τι τσάμπα θα μας βλέπουνε να τρέχουμε...?!

Link to comment
Share on other sites

Ρε συ Gigi,εγω απλα θα περασω απο την Kartodromo για λιγο γιατι μετα εχω μια δουλεια..ασε που το εχω μολις 1 μηνα το Czt και καταλαβαινεις....

 

Παντως δεν ξερω εαν εχετε υποψιν καθολου απο Παραλια Βαρναβα αλλα εκει ο δρομος ηταν ειδικη διαδρομη παλια...Πιστευω αξιζει μια μερα να κανονισουμε να κατεβουμε για καφεδακι το καλοκαιρι! (off topic....sorry!) :D

 

Κατι τελευταιο..ξερετε κανεναν απο την Kartodromo,ενοω υπευθυνο της πιστας...ωστε να κανει καλυτερη τιμη για το club :?:

:!:

Link to comment
Share on other sites

200 :?: Γιατί έτσι :?:

 

Αναφορικά να πω ότι για ένα 10λεπτο είχα δώσει 20ευρώ (που σημαίνει 6x20 = 180ευρώ η ώρα )

 

Θα ήθελα να έρθω, αλλά ακόμα δεν ξέρω.... :roll:

Link to comment
Share on other sites

200 :?: Γιατί έτσι :?:

 

Αναφορικά να πω ότι για ένα 10λεπτο είχα δώσει 20ευρώ (που σημαίνει 6x20 = 180ευρώ η ώρα )

 

Θα ήθελα να έρθω, αλλά ακόμα δεν ξέρω.... :roll:

 

Nαι αλλα με 200€ εχεις για μια ωρα την πιστα PRIVE. :D

Link to comment
Share on other sites

Υ.Γ.Βοrbo παρε ταπερ ή Rallye και ελα.

 

 

99% θα ερθω για να κανω τα αεροπλανικα μου οπως την αλλη φορα!!!καλυτερα με το rallye γιατι το honda εχει ακριβα ανταλλακτικα!!!ε αμα μαζευτουμε 20 αυτοκινητα δεν μας φτανει 1 ωρα!!!

Link to comment
Share on other sites

Πόση πίεση στα λάστιχα? έχουν αέρα εκεί? να φέρω κράνος?

Link to comment
Share on other sites

Πόση πίεση στα λάστιχα? έχουν αέρα εκεί? να φέρω κράνος?

 

38-40 πιεση,καλο θα ηταν να βαλεις απο πριν γιατι στην πιστα μπορει να μην εχει οπως την προηγουμενη φορα,κρανος εαν δεν εχεις εχουν εκει!!

Link to comment
Share on other sites

Παντως δεν ξερω εαν εχετε υποψιν καθολου απο Παραλια Βαρναβα αλλα εκει ο δρομος ηταν ειδικη διαδρομη παλια...Πιστευω αξιζει μια μερα να κανονισουμε να κατεβουμε για καφεδακι το καλοκαιρι! (off topic....sorry!) :D

:!:

Αχ... Την εχω κάνει ένα βράδυ, όταν πήρα μια λάθος στροφή..

Πραγματικά "χαροτική" , παρότι ήμουν με το Μινι.

 

Θα τα πούμε στην πίστα!

Link to comment
Share on other sites

Παντως δεν ξερω εαν εχετε υποψιν καθολου απο Παραλια Βαρναβα αλλα εκει ο δρομος ηταν ειδικη διαδρομη παλια...Πιστευω αξιζει μια μερα να κανονισουμε να κατεβουμε για καφεδακι το καλοκαιρι! (off topic....sorry!) :D

:!:

Αχ... Την εχω κάνει ένα βράδυ, όταν πήρα μια λάθος στροφή..

Πραγματικά "χαροτική" , παρότι ήμουν με το Μινι.

 

Θα τα πούμε στην πίστα!

 

 

 

Εγω αυτην την διαδρομη την κανω σχεδον καθε Σαββατοκυριακο!

Το κακο ειναι οτι η ασφαλτος ειναι πολυ τραχια και εχω αρχισει και """"τρωω"""" τα Eagle μου... :?

Link to comment
Share on other sites

200 :?: Γιατί έτσι :?:

 

Αναφορικά να πω ότι για ένα 10λεπτο είχα δώσει 20ευρώ (που σημαίνει 6x20 = 180ευρώ η ώρα )

 

Θα ήθελα να έρθω, αλλά ακόμα δεν ξέρω.... :roll:

 

Nαι αλλα με 200€ εχεις για μια ωρα την πιστα PRIVE. :D

 

- Τι εννοείς Prive :?: Το mini club δε θα μπει μέσα :?: Πόσα αυτοκίνητα θα τρέχουν μέσα σε αυτή την ώρα :?: :roll:

- Άσχετα με τις ώρες και τα χρήματα, εγώ θα μας δώσω Ardan :shock: (για να μην σκεπτομαστε ότι εσείς θα χαίρεστε την πίστα.. :cry: ...) και θα περιμένω την συνάντηση που πιστεύω ότι θα κάνουμε και στα Μέγαρα :wink: . Εξάλλου το μικρό μου (λάστιχα... κ.α.) το έχω πιο πολύ για το δρόμο - Άντε και για κανένα αγώνα :oops: ... :wink:

 

Άντε με το καλό να πάτε και να το ευχαριστηθείτε, ε?....

Link to comment
Share on other sites

Ενδεικτικά κάνοντας περίπου 4-5 λεπτά ο κάθε ένας τους 3-4 γύρους και τρέχοντας ταυτόχρονα 3 αυτοκίνητα όπως την τελευταία φορά μιλάμε οτι σε μια ώρα θα μπουν περίπου 12 τριάδες δηλαδή 36 αυτοκίνητα!

 

Αν λοιπόν μαζευτούν 10 αυτοκίνητα ο κάθε ένας θα κάνει περίπου 10 γύρους μέσα σε μία ώρα με κόστος 20 € !

 

Not bad at all :wink:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...