Jump to content

Επίσημη Συνάντηση COLT//CLUB - Tετάρτη 7 Σεπτεμβρίου 2011


Recommended Posts

οντως ηταν ωραια η συναντηση,μου θυμισε τις παλιες καλες εποχες του club!βεβαια απο τους "παλιους" ημουν μονο εγω!!!!θελω καποια στιγμη να κανουμε μια συναντηση και να ειναι και τα ιδρυτικα μελη του club(κι ας μην εχουν πλεον colt) ωστε να μαθουν και τα νεοτερα μελη ποιοι δημιουργησαν αυτη την ωραια παρεα πριν απο 6 περιπου χρονια!!!

στην ωραια κουβεντα που ειχαμε με τον Χαρη ειπαμε και την ιδεα του track day,μηπως να καναμε ενα πλανο και να δουμε εαν υπαρχει ενδιαφερον απο τα μελη μας?η γνωμη μου ειναι να το κανουμε μαζι με αλλο club,το ειχαμε κανει και περυσι ωστε να πεσει το κοστος!αντε και συντομα στην επομενη συναντηση!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Οσον αφορα το μερος με τους παλιους...το κοβω πολυ χλωμο....!! Δυστυχως

 

Οσο για το trackday θελει αρκετη οργανωση....αλλα θα δουμε....!! Δυσκολο το κοβω να προλαβουμε για κατι πριν μπει ο χειμωνας...εκτος βεβαια αμα γνωριζει καποιος εχει ακρες ωστε να γινει κατι !

Link to comment
Share on other sites

δεν ειναι και τοσο δυσκολο,ο gigi μπορει να μαθει πληροφοριες για την πιστα μου εχει πει,οποτε αν δουμε οτι υπαρχει ενδιαφερον μαθαινουμε ποτε ειναι ελευθερη κανουμε και μερικες προτασεις σε αλλα club και το οργανωνουμε!ορεξη να υπαρχει και ολα γινονται!θα ανοιξω νεο θεμα να δουμε εαν υπαρχει ενδιαφερον!

 

οσον αφορα το θεμα με τα παλια μελη εγω προσωπικα θα το προσπαθησω να γινει!!!

Link to comment
Share on other sites

παω για υπνο τωρα.....να κανω μια μικρη κουβεντα και με τα υπολοιπα παιδια της διαχειρισης και ανοιγουμε θεματακι...!! ;)

 

Τα υπολοιπα τα λεμε και πριβε...να αφησουμε και κανενα να μας πει πως του φανηκε η χθεσινη συναντηση εδω χεχε

Link to comment
Share on other sites

απο μεριας lancerclub.gr Μπορω να αναλαβω καποια συνεργασια με εσας για το trackday ειναι πολλοι απο εμας που θελουν να ερθουν.

Link to comment
Share on other sites

Ωραια...!! Θα γινει κουβεντα και με τους δικους μας και θα γινει καποιο θεματακι για να δουμε και το ενδιαφερον απο τα μέλη μας...!! :thumbsu:

Link to comment
Share on other sites

Ήταν σίγουρα μια τρομερή ''εμπειρία'' ,η χθεσινή μεγαλειώδης συγκέντρωσή μας, για μένα που είμαι και σχετικά νέος στο coltclub!

Link to comment
Share on other sites

Και δεν εχεις δει τπτ ακομα Chris.Που να ερθεις σε καμια καλη εκδρομη......εκει θα τα δεις ολα :thumbsu:

Link to comment
Share on other sites

Το σεφ δεν μας χωρεσε ολους....ηταν πολυ καλη βραδυα,μεγαλη προσελευση....καναμε και βολτα σε βαρκιζα,παλληνη καποιοι αλλοι...ολα μια χαρα!!!

Και ναι θελουμε να γινει και παλι συναντηση σε πιστα ...τι λαστιχα,αναρτησεις κτλ αγοραζουμε.... :roadrage:

Link to comment
Share on other sites

Ελατε Κρητη,θα περασουμε γ@μ@τα!!Παμε στα Μαλλια πριν να φυγουνε οι τουριστριες! :rofl:

Link to comment
Share on other sites

πολλυ καλα ηταν στη συναντηση!!!

πραγματικα χαρηκα που μαζευτηκαμε τοσα ατομα :thumbsu:

Link to comment
Share on other sites

πολλυ καλα ηταν στη συναντηση!!!

πραγματικα χαρηκα που μαζευτηκαμε τοσα ατομα :thumbsu:

εσενα δεν σε ειδα -το ωρα εφυγες?

Link to comment
Share on other sites

Guest ayrton_czt

Καντε κουμαντο για μεγαρα παιδια..Μονο να μας το πειτε νωρις να δουμε τι θα κανουμε με τα λαστιχα..

Link to comment
Share on other sites

εσενα δεν σε ειδα -το ωρα εφυγες?

 

κατα τις 10 και κατι.....πηγαμε μαζι με niCOLeTa,ayton και jim@ko να δουμε πατημα

γιαρις vs πορσε φιλτρο-εξατμηση

 

για την ιστορια εφαγε 2 κενα το γιαρις :roadrage:

Link to comment
Share on other sites

Άλλη μια εξαιρετική συνάντηση έγινε ξεφύγαμε λίγο απο τη μονότονη καθημερινότητα, μιλήσαμε για τις κολτάρες μας και μου άρεσε και η πομπή που δημιουργήσαμε όσοι πήγαμε στο Ζάχο. Αναστατώσαμε λίγο τη παραλιακή έτσι πολλοί που είμασταν και ρίχναμε και καμιά γκαζιά.

Link to comment
Share on other sites

Oντως ηταν πολυ ωραια και στην συνεχεια προς στο Ζαχο η διαδρομη ηταν εκπληκτικη(αλλα και τα σουβλακια βεβαια :D ).

Link to comment
Share on other sites

Guest ayrton_czt

κατα τις 10 και κατι.....πηγαμε μαζι με niCOLeTa,ayton και jim@ko να δουμε πατημα

γιαρις vs πορσε φιλτρο-εξατμηση

 

για την ιστορια εφαγε 2 κενα το γιαρις :roadrage:

 

Ρε χιλ εκει ησουνα αλλα επρεπε να χαζευες τα αστερια με την Νικολετα..Το γιαρις εριξε 2κενα στο πορσε.. :startle:

Link to comment
Share on other sites

Ρε χιλ εκει ησουνα αλλα επρεπε να χαζευες τα αστερια με την Νικολετα..Το γιαρις εριξε 2κενα στο πορσε.. :startle:

 

Σκοπος του πατηματος ηταν απλα να αποδειξει το yaris τα λεγομενα του οτι παταει την boxter και οι τυποι με τους οποιους διαφωνησε μεσα σε ενα φορουμ του εφεραν μια cayman S :unknw: ...παρολαυτα ο ιδιοκτητης του yaris εκανε ανοιγμα, στο πρωτο καπως μπερδεμενο ηταν μπροστα 2 κενα το yaris και στο 2ο ηταν 1 κενο η cayman S μπροστα...μετα τα 2 αυτα πατηματα ο ιδιοκτητης του cayman ζητησε συγνωμη για τον διαπληκτισμο που εγινε στο φορουμ οπου ο ιδιοκτητης του yaris ειπε οτι παταει boxter και παραδεχτηκε οτι οντως η boxter ειναι αρκετα πισω...off και την εκανααααα :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

Ρε χιλ εκει ησουνα αλλα επρεπε να χαζευες τα αστερια με την Νικολετα..Το γιαρις εριξε 2κενα στο πορσε.. :startle:

:lolu: :lolu:

το δευτερο πατημα λεω ρε συ....στο πρωτο δεν νομιζω πως πατησαν καλα.....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...