Jump to content

Επίσημη Συνάντηση COLT//CLUB - Tετάρτη 7 Σεπτεμβρίου 2011


Recommended Posts

1. borbos ειμαι παλιοτερος και μπηκα πρωτος!!

2. adreas

3. xvibes

4. Θηριο

5. jim@kos

6. dim14

7. george flokas +1

8. arkas (-αν σας προλαβω γιατι τελειωνω δουλεια 10 )

9. christos 7

10. ioannatrela+1 (στα κρυφα)

11. pipilas

12. Xαρης Τζιωρτζης (θελω βολτα απο x-vibes)

13. Ayrton (παιζεται να μπορεσω να ερθω.Θα ερθω μονο αν μπορω και ψηθει ο κοντροjimakos να κανουμε "ανοιγμα"χαχαχαχχα)

14. kotsosczt (99%)

15. Hill + niCOLeTa

16. nmag

17.panoscz3japan (κατα πασα πιθανοτητα.αν ερθω θα φερω και αυτοκολλητακια mivec για οποιον θελει)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

στο σεφ αυτες τις μερες ειναι και η γιορτη μπυρας,περασα σημερα και γινοταν χαμος!

Link to comment
Share on other sites

Πανο φερε και τα εργαλεια σου να παρεις μετρα για το εσωτερικο μου να μου φτιαξεις αυτοκολλητο carbon αν και το εψινα και για ενα λευκο μιας και ειναι το αμαξι ασπρο

Link to comment
Share on other sites

στο σεφ αυτες τις μερες ειναι και η γιορτη μπυρας,περασα σημερα και γινοταν χαμος!

 

Μηπως να το καναμε Βαρκιζα...που εχει και θεαμα...

Link to comment
Share on other sites

Οχι ρε Χαρη τελευταια στιγμη δεν αλλαζει....αμα ειναι μετα τον καφε βλεπουμε μπας και παμε πουθενα αλλου.... ;)

Link to comment
Share on other sites

Οχι ρε Χαρη τελευταια στιγμη δεν αλλαζει....αμα ειναι μετα τον καφε βλεπουμε μπας και παμε πουθενα αλλου.... ;)

 

 

Οκ θα τα πουμε στο σταδιο λοιπον....

Link to comment
Share on other sites

στο σεφ αυτες τις μερες ειναι και η γιορτη μπυρας,περασα σημερα και γινοταν χαμος!

 

 

χαχαχαχαχ θα αφησουμε τα 11αρια, τα 13αρια και τα 15αρια και θα φυγουμε στανταρ με 8αρια λοιπον xD

Link to comment
Share on other sites

1. borbos ειμαι παλιοτερος και μπηκα πρωτος!!

2. adreas

3. xvibes

4. Θηριο

5. jim@kos

6. dim14

7. george flokas +1

8. arkas (-αν σας προλαβω γιατι τελειωνω δουλεια 10 )

9. christos 7

10. ioannatrela+1 (στα κρυφα)

11. pipilas

12. Xαρης Τζιωρτζης (θελω βολτα απο x-vibes)

13. Ayrton (παιζεται να μπορεσω να ερθω.Θα ερθω μονο αν μπορω και ψηθει ο κοντροjimakos να κανουμε "ανοιγμα"χαχαχαχχα)

14. kotsosczt (99%)

15. Hill + niCOLeTa

16. nmag

17.panoscz3japan (κατα πασα πιθανοτητα.αν ερθω θα φερω και αυτοκολλητακια mivec για οποιον θελει)

18.roadrunner czT +1

Link to comment
Share on other sites

Guest ayrton_czt

Οχι ρε Χαρη τελευταια στιγμη δεν αλλαζει....αμα ειναι μετα τον καφε βλεπουμε μπας και παμε πουθενα αλλου.... ;)

 

Το μετα να παμε αλλου κ το ματακι που κλεινει δεν μ αρεσουν καθοοοολου.........Κατι μου βρωμαει...

Link to comment
Share on other sites

1. borbos ειμαι παλιοτερος και μπηκα πρωτος!!

2. adreas

3. xvibes

4. Θηριο

5. jim@kos

6. dim14

7. george flokas +1

8. arkas (-αν σας προλαβω γιατι τελειωνω δουλεια 10 )

9. christos 7

10. ioannatrela+1 (στα κρυφα)

11. pipilas

12. Xαρης Τζιωρτζης (θελω βολτα απο x-vibes)

13. Ayrton (παιζεται να μπορεσω να ερθω.Θα ερθω μονο αν μπορω και ψηθει ο κοντροjimakos να κανουμε "ανοιγμα"χαχαχαχχα)

14. kotsosczt (99%)

15. Hill + niCOLeTa

16. nmag

17.panoscz3japan (κατα πασα πιθανοτητα.αν ερθω θα φερω και αυτοκολλητακια mivec για οποιον θελει)

18.roadrunner czT +1

19.Katyalou

Link to comment
Share on other sites

Θελω να ενημερωσω απο τωρα οτι θα ερθω με αλλαγμενο setup σημερα... :lolu: :thumbsu: ΠΡΙΟΝΙΙΙΙΙΙΙΙ.....(δεν λεω τιποτα αλλο χαχα)

Link to comment
Share on other sites

λεμε να ερθουμε και μερικοι απο το lancerclub.gr τι λετε παιδια υπαρχει καποιο προβλημα?

Link to comment
Share on other sites

Εννοειτε πως δεν υπαρχει προβλημα! Σιγουρα τα παιδια που θα μαζευτουν θα χαρουν να σας δουν! :)

Link to comment
Share on other sites

ωραια..θα συναντηθει κανεις απο το υψος φιλαδελφειας-μεταμορφωσης με κανενα?να παμε ολοι μαζι?

αν ναι επικοινωνηστε μαζι μου στο 6987557738

Μηνας.

Link to comment
Share on other sites

:thumbsu: KANENA ΠΡΟΒΛΗΜΑ !!

 

ΩΡΑΙΑ ΑΦΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΡΚΕΤΟΙ ΛΕΩ ΑΡΧΙΚΑ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΤΟ ΠΑΝΩ ΠΑΡΚΙΝΓΚ ΓΙΑ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΝΑ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΟΛΟΙ ΓΙΑ ΚΑΦΕ

Link to comment
Share on other sites

:thumbsu: KANENA ΠΡΟΒΛΗΜΑ !!

 

ΩΡΑΙΑ ΑΦΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΡΚΕΤΟΙ ΛΕΩ ΑΡΧΙΚΑ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΤΟ ΠΑΝΩ ΠΑΡΚΙΝΓΚ ΓΙΑ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΝΑ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΟΛΟΙ ΓΙΑ ΚΑΦΕ

TO πανω παρκινγκ ποιο ειναι?εγω γνωριζω 1 παρκινγκ που ειναι μετα την λιμνη...

Link to comment
Share on other sites

Guest ayrton_czt

Moνο μην βρεξει κ μας χαλασει την προσφηση....χαχχαχαχαχα...Οντως..πιο ειναι το πανω παρκινγκ??Εγω μονο αυτο στην λιμνη ξερω..

Link to comment
Share on other sites

Αφου φτασεις στην λιμνη και κανεις σχεδον τον κυκλο μπαίνεις μεσα προς το ΣΕΦ...με το που περασεις κατω απο κατι σαν γεφυρα κανει ενα ανοιγμα ο δρομος...αριστερα πανω σε μια μικρη ανηφορα εχει ενα μεγαλο parking.

Link to comment
Share on other sites

αν λες αυτο που μαζευονται ολοι..ειναι κλειστο εδω και πολυ καιρο..!!!

Link to comment
Share on other sites

ωραια η συναντηση παιδια...ειδαμε τους μικρους πυραυλους..γνωρισαμε και τον xvibes..αλλα ρε παιδια..

που χαθηκατε ολοι?εμεις περιμεναμε να παμε ολοι μαζι για καφε..και απο την μια στιγμη στην αλλη ειχατε σκορπιστει και σας ψαχναμε..στο τελος πηγαμε οι κατοχοι λανσερ μονοι μας για καφε.!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστουμε παρα πολυ για την συμμετοχη...αλλα σε καποια φαση φωναζα προσπαθουσα να μαζεψω τα ατομα αλλα ηταν αδυνατον...!! Αφου να φανταστεις το coltclub έκατσε οπου να 'ναι......αλλοι μεσα στο μπαρ σε 2-3 τραπεζια...ενα τραπεζι εξω...και πιο περα παλι εξω αλλα 2-3 τραπεζια...ηταν κολαση δεν υπηρχε χωρος για ολους !!!

 

ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΛΑΚΑ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ !!

ΘΑ ΑΝΑΦΕΡΩ ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΠΟΣΟΙ ΠΕΡΙΠΟΥ ΗΡΘΑΝ :p

 

1. borbos

2. xvibes +2 (φιλος με czt + φιλος με reload)

3. Θηριο

4. jim@kos +1 (φιλος με corsa opc)

5. dim14

6. george flokas

7. arkas (στο τελος για λιγο :) )

8. christos 7

9. jdmitsu

10. ioannatrela

11. pipilas

12. Xαρης Τζιωρτζης

13. ayrton_czt

14. kotsosczt (ήρθε μετα στον Ζάχο και μας βρηκε για λιγο)

15. Hill + niCOLeTa

16. nmag

17. panoscz3japan

18. roadrunner czT

19. Katyalou

20, pantelis13 +1 (φιλος με scirocco)

21. hawk356

22. seth

23. casper_f

24. alani-jm

25. ΝΜR

26. stavros4G15

 

AN ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ ΑΥΤΟΙ...ΣΥΝ ΒΕΒΑΙΑ ΚΟΠΕΛΛΕΣ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ ΦΙΛΟΙ ΠΟΥ ΗΡΘΑΝ ΠΑΡΕΑ !! ΚΑΙ 5-6 LANCER !! :thumbsu:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...