Jump to content

υποψήφιος κάτοχος...


Recommended Posts

Χαιρετώ την παρέα.

Ενδιαφέρομαι για καινούριο-μικρό-φθηνό 3πορτο και το Colt είναι η 1η προτίμηση μου.

Με τα Euro4 / Euro5 τί παίζει? Βλέπω ότι τα υπάρχοντα 1.1 &1.3 είναι ακόμα Euro4. Πίστευα οτι τα Euro4 δεν μπορούν να εισαχθούν από 1/1/2011. Είναι όλα ήδη εκτελωνισμένα, παίρνουν άδεια δια της πλαγίας οδού, ή δηλώνονται Euro5?

Δεν θα ήθελα να πάρω καινούριο Euro4 γιατί όλο και κάτι θα εφεύρουν στο σύντομο μέλλον να τα φορολογήσουν επιπλέον...

Προτιμώ να περιμένω το AS&G σε 3d.

Άν έχει καποιος φρέσκο/φετινό Colt ας κοιτάξει το πεδίο V.9 στην άδεια κυκλοφορίας.

Κάθε βοήθεια ευπρόσδεκτη.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων ;)

Link to comment
Share on other sites

Kαλως ορισες!!! 8)

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες jim στο Colt//Club.gr !!!

 

  • Διάβασε σε παρακαλώ τις Οδηγίες Χρήσης & Κανόνες Λειτουργίας.
     
  • Κάνε και μία βόλτα απο το Garage (γκαράζ) του CLUB όπου μπορείς να βρείς πληροφορίες και φωτογραφίες για τα αυτοκίνητα των μελών μας, αλλά και να δημιουργήσεις και το δικό σου προσωπικό Garage όπου θα μπορείς να μοιραστείς στοιχεία και βελτιώσεις του δικού σου αυτοκινήτου!! :)

 

Καλή διαμονή! :D

 

EΧΩ COLT '07 ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ..ΧΕΧΕ :D

Link to comment
Share on other sites

eeyore καλώς ήρθες.

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες jim στο Colt//Club.gr !!!

Λέγε με Αποστόλη... Copy-Paste νυχτιατικα, δεν κάνει... ;)

Thanks για το καλωσόρισμα, όλους σας!

Link to comment
Share on other sites

Λέγε με Αποστόλη... Copy-Paste νυχτιατικα, δεν κάνει... ;)

Thanks για το καλωσόρισμα, όλους σας!

:rofl: :lolu: Welcome Αποστόλη!

Link to comment
Share on other sites

Λέγε με Αποστόλη... Copy-Paste νυχτιατικα, δεν κάνει... ;)

Thanks για το καλωσόρισμα, όλους σας!

 

:lolu: :lolu: EPIC FAIL....!! ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΜΗΝΥΜΑ ΔΕΝ ΦΤΑΙΩ ΕΓΩ...!!! Παμε παλι....ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗ...χαχα δεν εκανα μονο copy-paste εγραψα και κατι οχι για να μην λες χαχα

EΧΩ COLT '07 ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ..ΧΕΧΕ :D

 

 

Εχω την εντυπωση οτι το clear tec κυκλοφορει κανονικα στην αγορα...!! Με τα Εuro4/5 δεν ξερω και γω ακριβως τι παιζει !! :startle:

Link to comment
Share on other sites

Εχω την εντυπωση οτι το clear tec κυκλοφορει κανονικα στην αγορα...!! Με τα Εuro4/5 δεν ξερω και γω ακριβως τι παιζει !!

 

AFAIK το cleartec είναι διαθέσιμο μόνο σε 5-πορτο ακόμα... Αν έχεις ενημέρωση για το 3-πορτο let me know...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Καλως ηρθες Αποστολη! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...