Jump to content

Προγραμματισμός Colt CZT 2009-


Recommended Posts

Γεια σε όλα τα μέλη και τους διαχειριστές!!

 

Ειμαστε στην ευχαριστη θέση να μπορούμε να προγραμματίζουμε εκτός από τα παλαιότερα μοντέλα Colt CZT ακόμα και τα τελευταία 2009- μοντέλα με μεγάλη επιτυχία!!

 

Είμαστε στη διάθεσή σας για περισσότερες πληροφορίες και απορίες όσον αφορά κόστος και αποτελέσματα!!

 

GarageWorskhop

Ν.Ευκαρπία

Θεσσαλονίκη

2310655830

6976655301

 

Ευχαριστούμε

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου ρε Παυλο..!

 

Ο Μαρινος που του περασατε το προγραμμα εχθες στο Ralliart ειναι απολυτα ευχαριστημενος.

 

Βεβαια ειναι και αλλο ενα μελος που περιμενει να κανει δυναμομετρηση και μετα :spiteful:

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθατε και απο εμενα στο coltclub.gr..!

 

Εγω ειμαι το αλλο μελος με την δυναμομετρηση :roadrage: :roadrage: !!!!!!!!!

 

Φοραω το προγραμμα απο τον κυριο Παυλο καπου 3 εβδομαδες..!Θα γινει παρουσιαση συντομα..!

 

Aπλα να πω οτι το αυτοκινητο ειναι απροβληματιστο δεν υπαρχει δείγμα safe mode..

Link to comment
Share on other sites

καλως ηρθατε στο colt//club.gr

 

@revolver

χαχαχα-δεν το ξερα- :lolu: :lolu: -αντε να μαθω κ νουμερα επιτελους --Μπραβο ρε νικολα για αλλη 1 ακομη φορα κ μπραβο στα παιδια για την δουλεiα

τους-

Link to comment
Share on other sites

Welcome! B)

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο Κ.Παυλο κ στον Μιχαλη που κανει μαγικα κ το εχει αποδειξει σε διεθνες επιπεδο..

Να δουμε ομως τι θα κανει κ στις κολταρες μας!!!

Περιμενω κολτακι να με περασει...!!! :roadrage:

Τσουρεκι ασε τα γλυψιματα 8P

Link to comment
Share on other sites

Καλωσ ηρθατε στην παρεα μασ, εμαθα στον Revolver-Νικο κανατε παρα πολυ καλη δουλεια, το κολτακι του σκοτωνει?

Link to comment
Share on other sites

Εγω αυτο που θελω να προσθεσω ειναι οτι εχεις την επιλογη να βαλεις και τα 2 προγραμματα..

 

Και ecutek μιας και ειναι επισημος αντιπροσωπος..

 

Και το γνωστο σε ολους μας, το οποιο εχει βαση το προγραμμα του πιασινι..Δηλαδη όπως αυτο που βαζουν οι Αδριανακης, Δημητριαδης..

Link to comment
Share on other sites

Είσαι σφυρίλατος Νίκο? γιατί οι πιέσεις σου μου φαίνονται αρκετά ανεβασμένες.....τι μείγματα δουλευεις αν επιτρέπεται? επίσης ποια είναι η σταθερή σου πίεση γιατί αν καταλαβα καλα το 1,45 πρέπει να είναι το over σου έτσι?

Link to comment
Share on other sites

Μακη over κανει τοσο.Βεβαια ειναι στιγμιαιο γι αυτο και θα πρεπει να ρυθμισω λιγο καλυτερα το bc και να το χαμηλωσω..Στο 1.38 και να το κραταει λιγο.

 

Απο την αλλη τα μιγματα μου ειναι πολυ safe..

 

11.3 sto over

 

11.0 σταθερο

 

10.8 κοφτη

 

'Οπως ειπα ομως δεν τελειωσε ακομα.

 

Και οχι δεν ειμαι σφυριλατος

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...