Jump to content

Συνάντηση Colt//Club.gr - Πέμπτη 17 Μαρτίου 2011


Συνάντηση  

36 members have voted

  1. 1. Τόπος Συνάντησης

    • Allou Fun Park - Village (Άγιος Ιωάννης Ρέντη)
    • Yabanaki - Ζάχος (Βάρκιζα)


Recommended Posts

Ok Jim@ko dont worry...!! ορίστε και η προγωνση... http://www.meteo.gr/cf.asp?city_id=90

 

Το κακό ειναι οτι η επομενη καλή μέρα ειναι η Παρασκευή και το ΣουΚου παίζει να ειναι χάλια ο καιρός χαχαχα..την Κυριακη ειδικά χαχα !! :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 68
  • Created
  • Last Reply

Χαχαχα :p χθες σκέψου έλεγε ότι στις 8 το βράδυ τέλος η βροχή για σήμερα και λέω ο καιρός κανονιστηκε για το coltclub :p :P αλλα σήμερα μας τα αλλαξε :/

Link to comment
Share on other sites

Πολυς χαμος για το τιποτα μου φαινεται χαχαχαχα :lol: :lol: !! Παει για αναβολη το πραμα..!! Επ αοριστων οπως το κοβω χαχαχα θα δειξει

Link to comment
Share on other sites

Πολυς χαμος για το τιποτα μου φαινεται χαχαχαχα :lol: :lol: !! Παει για αναβολη το πραμα..!! Επ αοριστων οπως το κοβω χαχαχα θα δειξει

Άντε τα λέμε το καλοκαίρι !!! Χαχαχαχαχαχαχα. :p

Link to comment
Share on other sites

Βρεχει Πειραια αυτη τη στιγμη οποτε ακυρο για μενα μιας και ειμαι μονο με μηχανη.

Link to comment
Share on other sites

παιδες δεν τ βλεπω για σημερα-αναμεινατε ομως,γιατι συζητιεται

Link to comment
Share on other sites

H ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΙΣΧΥΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ !!! Ο ΚΑΙΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΝΟRMAL !! ΜΟΝΟ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΑΝΟΙΞΟΥΝ ΟΙ ΟΥΡΑΝΟΙ ΑΚΥΡΩΝΕΤΑΙ !!

Link to comment
Share on other sites

Προλαβαίνω να δηλώσω και γω συμμετοχή? Θα έχω και ομπρέλα καλού κακού!

Link to comment
Share on other sites

Προλαβαίνεις... :p

 

Οκ, πάντως οτι έβρεξε έβρεξε αρκετό για να χαλάσει το χθεσινό πλύσιμο μετά απο 4 μήνες. Τα λέμε όλοι στο YABANAKI.

Link to comment
Share on other sites

Εγω θα ερθω αλλα περιπου γυρω στις 10 γιατι θα κατεβω μαζι με τον πυραυλο Γιωργο Φλοκα που σχολαει 9 :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Πολυ ωραια περασαμε σημερα....!! Ο καιρος δεν μας τα χαλασε το αντιθετο θα λεγα.. :D

 

Χαρηκα που ειδα αρκετα παιδια...ηταν πραγματικα πολυ ωραια...αυτη ειναι η γνωμη μου !!

 

**Kαλοριζικα τα ωραια πραγματακια που ειδα στο αμαξι του floka...!! :) (το αναφερω εδω επειδη δεν εχει γινει ακομα Update στο garage του)

 

Έγινα λιγο μπαλακι του ping-pong σε καπια φαση...ελπιζω να μην εμεινε καποιος παραπονεμενος :p !!

 

Aντε με το καλό η επόμενη επισημη συναντηση :)

 

Τα παιδια που ήθραν είναι :

 

xvibes

savah

arkas

nmag

dim14

hawk356

jim@kos +1

ΧΑΡΗΣ ΤΖΙΩΡΤΖΗΣ +1

JPSMotorsport +1

ioannatrela

Θηριο

seth

george flokas

coltkostas2

lefteris cz3 +1

ΑΝ7 (στο τελος ηρθε με το Mazda2 ;) )

 

ελπιζω να μην ξεχασα καποιον χαχα :lol:

Link to comment
Share on other sites

Πολυ ωραια περασαμε σημερα....!! Ο καιρος δεν μας τα χαλασε το αντιθετο θα λεγα.. :D

 

Χαρηκα που ειδα αρκετα παιδια...ηταν πραγματικα πολυ ωραια...αυτη ειναι η γνωμη μου !!

 

**Kαλοριζικα τα ωραια πραγματακια που ειδα στο αμαξι του floka...!! :) (το αναφερω εδω επειδη δεν εχει γινει ακομα Update στο garage του)

 

Έγινα λιγο μπαλακι του ping-pong σε καπια φαση...ελπιζω να μην εμεινε καποιος παραπονεμενος :p !!

 

Aντε με το καλό η επόμενη επισημη συναντηση :)

 

Τα παιδια που ήθραν είναι :

 

xvibes

savah

arkas

nmag

dim14

hawk356

jim@kos +1

ΧΑΡΗΣ ΤΖΙΩΡΤΖΗΣ +1

JPSMotorsport +1

ioannatrela

Θηριο

seth

george flokas

coltkostas2

lefteris cz3 +1

ΑΝ7 (στο τελος ηρθε με το Mazda2 ;) )

 

ελπιζω να μην ξεχασα καποιον χαχα :lol:

 

Βαγγέλη ευχαριστούμε για την οργάνωση ακόμα μιας σπουδαίας συνάντησης του αγαπημένου colt club. Πάντα υπάρχουν ενδιαφέροντα πράγματα να συζητήσουμε, να μάθουμε, να ακούσουμε, να δούμε απο όλα τα μέλη που είναι παρεμπιπτόντως εξαιρετικά παιδιά όλοι. Γιαυτό στρατηγέ μην αγχώνεσαι, ήταν όλα τέλεια. Ακόμα και το σουβλάκι. Η βραδιά βγήκε ανοιξιάτικη οπότε όλα πήγαν κατ΄ευχήν. Stay tuned!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...