Jump to content

Συνάντηση & Κοπή Πίτας Colt//Club.gr 2011


Recommended Posts

  • Replies 99
  • Created
  • Last Reply

ηταν πολλυ καλα :)

μπραβο στα παιδια που το οργανοσαν

και μπραβο στον αρκα τελικα φοβερη η πιτα :lol: :lol: :lol:

χαρηκα που γνωρισα καποια μελη που δεν ηξερα και ειδα και φατσες που μου ειχαν λειψει :)

και του χρονου ακομα περισοτεροι :D

 

υγ θηριο καλη θητεια.....

Link to comment
Share on other sites

Ήταν όλα υπέροχα και μπράβο στα παιδιά που ασχολήθηκαν να το οργανώσουν !

 

Χάρηκα που κατάφερα να έρθω και να συναντήσω και πάλι τους ήδη γνωστούς και να γνωρίσω αυτούς τα παιδιά που επικοινωνούμε μέσω το forum... :)

 

Καλή επιστροφή και σε όσους έκαναν τόσο δρόμο για να τιμήσουν με την παρουσία τους την εκδήλωση :excl: :excl:

 

Πάντα τέτοια!!! :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Περασαμε ωραια και σημερα, μαζευτηκαμε πολλα ατομα.:)

Του χρονου θα κλεισουμε ολο το μαγαζι ;).

Παντα τετοια!!!!!

 

Θηριο καλη θητεια και απο μενα!!!:D

Link to comment
Share on other sites

Οντως ηταν τελεια!

 

Συγχαρητηρια στα παιδια που το οργανωσαν και κυριως στα παιδια που ηρθαν απο τοσο μακρια!

 

Και του χρονου να ειμαστε καλα! :)

 

 

 

Υ.Γ. Καλη θητεια στο θηριο!

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια στους διοργανωτές!!!Περάσαμε πολύ όμορφα και ανυπομονούμε για την επόμενη συνάντηση!!!!

Καλή θητεία στο θηρίο!!!!

Άντε να ανέβει και καμιά φωτό!!!!!

Βαγγέλη ακούς??? :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

@dark_elf ΑΚΟΥΩ χαχα !!

 

Δεν εχω να πω και πολλα !! Ηταν πολυ ομορφα...ο καιρος ηταν με το μέρος μας !! Τι να λεμε....ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!!

 

Αρχικα θα ηθελα να αναφερθω σε ορισμενα μέλη !!!

 

Να πω ενα μεγάλο ευχαριστώ και παλι στα παιδια που ηρθαν απο επαρχία ΛΑΜΠΡΟΣ Κ. ...GEO_X, REVOLVER, DARK_ELF !! Μπραβο τους !!!

 

Επίσης ενα μεγάλο ευχαριστώ στην KATYALOU που με βοηθησε στην ευρεση μαγαζιού :)

 

Eυχομαι τα καλυτερα σε ολα τα μελη μας...και ακομα περισσοτερα στους φλουροκράτορες χαχα :D !!!

 

Τα colt ειναι σε δευτερη μοίρα σε μια τετοια εκδήλωση...!! Ηταν ολα τούμπανα :p βεβαια...με διαφορα ξεχώριζε ενα RALLIART Version-R :lol: :lol: !!!

 

Συντομα θα εχουμε φωτο και βιντεο...παρακαλω τους χρηστες που εχουν οπτικοακουστικο υλικο να το ανεβάσουν εδώ ή στο facebook !!

 

υ.γ. ΘΗΡΙΟ.....καλη θητεία αδερφέ :D

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστουμε τα μελη που παρευρεθηκαν στην διοργανωση

Ελπιζω να αρεσε σε ολους κ να μην εφυγε κανενας δυσαρεστημενος

απλα πιστευω οτι ολα ηταν τελεια

1 μεγαλο ευχαριστω κ μπραβο στους φιλους που εκαναν ολοκληρο ταξιδι για να μας τιμησουν με την παρουσια τους-dark elf/revolver/geo-x/λαμπρο

ευχομαι του χρονου να ειναι ακομα καλυτερα απο φετος

Μπραβο σε ολους μας

Link to comment
Share on other sites

Φωτογραφιες....δεν έχω αλλες sorry :p ....ειμαι καλος φωτογραφος μονο για το αμαξι μου χαχαχα :p :lol: (οι φωτογραφίες ειναι μικρογραφίες για να μην γίνει μεγάλο το ποστ...οπότε για μεγαλύτερο μέγεθος πατήστε πανω στην εικόνα)

 

- Eδώ βλέπουμε φωτογραφίες απο τα μέλη την ώρα του φαγητού...με δυσκολία τους απέσπασα την προσοχή για μια φωτογραφία :p

 

p2060008.th.jpgp2060009.th.jpgp2060010.th.jpg

 

p2060011s.th.jpgp2060012o.th.jpg

 

- H Πίτα μας.....την ανέλαβε ο arkas για αυτο και το σήμα RALLΙΑRΤ είναι αναποδα χαχαχα....(σε αυτα εγω ειμαι ειδικος :p) :lol: Nα τονίσω οτι και το μήνυμα "ΚΑΛΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ" είναι πολυ σοφό...χαχα...ΜΕ ΤΟΥΣ ΚΩΛΟΔΡΟΜΟΥΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ Η ΕΛΛΑΔΑ χαχα :lol:

 

p2060014.th.jpg

 

- Το 1ο φλουρί πήγε στον PAGAS (Γιώργο) !! :D ...οριστε μια αναμνηστικη φωτογραφια...!! χαχα :p ενώ το 2ο φλουρί στον GEORGE_FLOKAS (Γιώργος)

 

p2060018b.th.jpg

 

- Και τέλος....η νέα μόδα.....ΠΑΙΔΙΚΟ ΚΑΘΙΣΜΑ ISO FIX στην θέση του οδηγού...χαχα :lol:

 

p2060019.jpg

 

- Kαι το ΒΙΝΤΕΟ...με ηχητικά εφέ απο xvibes (εγώ δηλαδη χαχα)....Ο "ΑΝΑΤΑΡΑΞΕΙΣ" είναι ο TURBULENCE χεχε !!!

 

http://www.youtube.com/watch?v=MMRKCwZCPZE

Link to comment
Share on other sites

ανεβαστε κιαλλες-δημητρη (dark elf)τραβαγες κ εσυ-ανεβασε τα ρε μαν

 

βαγγο εγω σωστα του τα ειπα τα χρωματα-αυτος τα εγραψε λαθος-Αφου ητνα ο ζαχαροπλατσης κωλοvagιτης(skoda octavia club) :lol:

μας εκανε σαμποταζ

Link to comment
Share on other sites

Καλη θητεια Θηριο....

Περασαμε φοβερα ωραιο φαγητο πολυ ωραια παρεα πολλα αλογα...παντα τετοια...

Αξιζε το καθε χιλιομετρο που δυανισαμε οσοι ηρθαμε απο μακρυα.....

Link to comment
Share on other sites

Καλη θητεια Θηριο....

Περασαμε φοβερα ωραιο φαγητο πολυ ωραια παρεα πολλα αλογα...παντα τετοια...

Αξιζε το καθε χιλιομετρο που δυανισαμε οσοι ηρθαμε απο μακρυα.....

 

Λαμπρο φιλε μου...χαρηκα που σε ειδα πραγματικα !!! Δεν τα ειπαμε πολυ αναλυτικα λογω του πανικου...κλπ κλπ !! Την επομενη φορα θα κανουμε κανονικη κουβεντα χεχε !! Respect στο πιο τουμπανιασμενο CZ3 1.1 !!!

Link to comment
Share on other sites

Ενα μεγάλο μπράβο στα παιδιά που ασχολήθηκαν και το οργάνωσαν,ολα ήταν σούπερ.

 

Πιστεύω τα παιδιά απο Λάρισα να βρήκαν το δρόμο και να έχουν φτάσει... :lol: (πλάκα κάνω)

 

Θηρίο καλή θητεία!

Link to comment
Share on other sites

Eυχαριστουμε πολυ τα παιδια που μας τιμησαν με την παρουσια τους..!

 

Όλα ηταν πολυ καλα οργανωμενα, το μαγαζι αψογο,και η πιτα τουμπανο..!

 

Αντε να ειμαστε καλα να ερθουμε και σε αλλη συναντηση, bp η Zάχο, ξερουν οι παλιοι.! ;) ;)

Link to comment
Share on other sites

ΒΑΓΓΕΛΗ ΕΙΣΑΙ ΠΑΛΙΟΠΑΙΔΟ!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

παντως δεν μπορεις να πεις το κοκκινακι ακρως διακρητικο χρωμα για ζωνες!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Επίσης ενα μεγάλο ευχαριστώ στην KATYALOU που με βοηθησε στην ευρεση μαγαζιού :)

 

 

 

 

Παρακαλώ, πάντα στη διάθεση του club :D

Link to comment
Share on other sites

...προλαβατε και τα γραψατε ολα!

 

Προσωπικα περασα πολυ ωραια για ακομα μια φορα.....το φαγητο και το μαγαζι ηταν τελεια, γελασα με την καρδια μου, και παρ' ολο τα 5 χρονια που ειμαι μελος συνεχιζω να γνωριζω νεα μελη αλλα και να συναντω παλια!

 

Σας ευχαριστω ολους! :D

Link to comment
Share on other sites

Χαίρομαι που περάσατε όμορφα, απ ό,τι είδα και στις φωτός..

 

@Geo...Πινακίδες έχεις αυτή τη φορά? :D

Link to comment
Share on other sites

ΧΑΧΑΧΑ!!! Ηρθα με business class αυτη τη φορα και τη γλυτωσα! :p

Link to comment
Share on other sites

Αντρεα εχεις χάσει επεισόδια!!!!

 

Πλέον ο Geo-X εχει παραμαγαζο ενα υπουργειο.. συγκοινωνιών απο οτι θυμάμαι λέγεται, και παράγει πινακίδες αβέρτα!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Τέτοια κάνετε και μας στενοχωρήτε εμάς που δεν μπορέσαμε να έρθουμε. Και πάτε και τα κάνετε και πετυχημένα. Δεν είδα έναν να πει οτι δεν πέρασε καλά, δεν έφαγε καλά, βαρέθηκε, ότι η πίτα δε τρωγόταν, ότι κάποιος κατάπιε το φλουρί και χάλασε η συνάντηση, κάτι ρε παιδί μου για να πάρουμε και μεις τα πάνω μας που δεν ήρθαμε. Μηπως είστε όλοι συνεννοημένοι για να ζηλέψουμε εμείς οι απόντες? Εκεί, μας χτυπάτε στην πληγή. Πρέπει να περιμένω ένα χρόνο τώρα για κοπή της πίτας. Βασικά ήμουν σίγουρος για την επιτυχία της κοπής της πίτας, όπως και κάθε συνάντησης γενικά. Δεν γίνεται να μην πάει καλά με τέτοια μέλη. Μπράβο παιδιά και του χρόνου να είμαστε όλοι καλά και να έρθω και γω για να μην γκρινιάζω πάλι.

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο ρε παιδια απο οτι βλεπω ολα πηγαν καλα.. και σιγουρα περασατε τελεια ;)

Αντε και του χρονου!!!!!! :D :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...