Jump to content

Πώς μάθατε για το Colt//Club.gr?


Recommended Posts

Μετά από την αναζήτηση πληροφοριών για το Colt σε διάφορα sites και forums βαρέθηκα να βλέπω "..για περισσότερα στο coltclub.gr.." και να 'μαστε

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 414
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

to evlepa grameno sto pisw meros apo kati alania pou odhgousane colt...

 

Πέρνα σε παρακαλώ απο την ενότητα νέα μέλη να μας συστηθείς και διάβασε τους κανόνες λειτουργείας του Colt//Club.gr όπου αναφέρετε ξεκάθαρα :

 

1. Εφ' όσον γράφουμε στην ελληνική γλώσσα, χρησιμοποιούμε μόνο ελληνικούς χαρακτήρες με πεζά γράμματα. Τα κεφαλαία γράμματα και τα greeklish δεν επιτρέπονται.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

εγω αρχικα ειχα ακουσει μεσα απ το swiftclub που ειμαι μελος για τις πατεντες σας με τις τρυπες κ τα χαπια...ε κ εχω δει κ πολλα κολτακια στο δρομο!!!νυχτα κυριως

Link to comment
Share on other sites

Guest z.vasilios

Ψάχνοντας πληροφορίες όταν έκανα έρευνα αγοράς για το καινούριο μου αυτοκίνητο σας βρήκα κάνοντας αναζήτητηση στο Google...

Και η αλήθεια είναι ότι χάρηκα που βρήκα κάτι τόσο οργανωμένο.

Πολύ καλή δουλειά.

Link to comment
Share on other sites

Ψαχνοντας στο ιντερνετ για πληροφοριες σχετικα με το colt μπορουσε παρα να βγει το site σας

Link to comment
Share on other sites

Περνα μια βολτα απο τα νεα μελη να σε καλωσορισουμε!

 

Και μην ξεχνας.....γραφουμε παντα με μικρα ελληνικα.

Link to comment
Share on other sites

Αν και ειμαι ενα χρονο μελος στο club, τωρα αξιωθηκα να γραψω σε αυτο το τοπικ. Σας βρηκα τυχαια στο google, οπως και το cp,αλλα αυτο το forum ειναι σκαλια ανωτερο απο το cp,οσο αφορα τεχνικα θεματα,και πληροφοριες που μπορεις να βρεις,και για αυτο μπαινω περισσοτερο εδω!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

το έμαθα απο καποιον θοδωρή ποθ μένει στην γλυφάδα και πουλάει το coltaki του στο car.gr και ειχε ενα αυτοκόλητο στο πίσς του τζάμι με το site σας και ετσι μπήκα να σασ γνωρίσω

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

καλως ήρθες!

 

Καταρχήν γράφουμε με ελληνικούς πεζούς χαρακτήρες!

 

Δευτερον πέρνα μια βόλτα απο τα νέα μέλη, φτιαξε ενα νέο θέμα , και πες μας λιγα πραγματα για σενα και το αυτοκινητό σου!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...