Jump to content

Πώς μάθατε για το Colt//Club.gr?


Recommended Posts

  • Replies 414
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Φιλε μου, θερμη παρακληση, γραφε με μικρα γραμματα , ειναι οι κανονες του φορουμ...

Οταν γραφουμε με κεφαλαια ειναι σαν να φωναζουμε...

Και παλι καλως ηρθες με το ηρωικο Colt του πρωην κατοχου Κωστα Χ ...

Link to comment
Share on other sites

απο ενα czt παρκαρισμενο που ειχε αυτοκολλητο

Κι εγώ από ένα παρκαρισμένο CZT. Αμέσως σκέφτηκα "οι τύποι του forum θα έχουν κάνει πολύ καλή δουλειά" και πράγματι όταν χτύπησα στο google "colt club gr" επαληθεύτηκα.Καλώς σας βρήκα!!

Link to comment
Share on other sites

Από την τηλεόραση? Από το ραδιόφωνο? Από τις εφημερίδες?
EGW TO EMATHA APO ENAN KSADERFO MOU O OPOIOS IKSERE GIA TO CLUB, DIOTI EIXE ENA CZT,ALLA DN MPOROUSE NA GINEI MELOS STO SITE GIATI DN EIXE INTERNET

.OMWS EIXE EPISKEYTEI TO COLTCLUB APO KONTA.

 

εγώ το έμαθα από έναν ξαδερφο μου ο οποιος ήξερε για το club, διότι είχε ένα czt,αλλα δεν μπορούσε να γίνει μέλος στο site γιατί δεν είχε internet

.όμως είχε επισκεφτεί το coltclub από κοντα.

 

mike edit : φιλε Παναγιωτη θα σε Ξαναπαρακαλεσουμε ολοι να Γραφεις ΜΟΝΟ Ελληνικα Βασικος κανονας εδω μεσα για ΟΛΟΥΣ!!

Link to comment
Share on other sites

Φίλε καταρχήν πέρνα μια βόλτα από την ενότητα που αφορά τα νέα μέλη να μας πεις λίγα πράγματα για σενα (πως σε λένε, από που είσαι, τι αυτοκίνητο οδηγείς κλπ) κι αφού διαβάσεις και τους κανόνες του φόρουμ θα γίνεις και επίσημα πλέον μέλος του κλάμπ.

 

Υ.Γ Γράφουμε ΠΑΝΤΑ ελληνικά και πάντα με μικρά γράμματα (τα κεφαλαία είναι σαν να φωνάζουμε )

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...