Jump to content

Πώς μάθατε για το Colt//Club.gr?


Recommended Posts

  • Replies 414
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

κανε 1 θεμα στα νεα μελη να σε καλωσορισουμε φιλε μου

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Απο παλαια το ξερω, οποιος ξερει για αυτ/τα ξερει και τα forum....ειχα και ενα φιλο παλαια και μου ελεγε διαφορα.....τωρα εχει ενα integra...!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

υπεθεσα οτι θα υπαρχει ενα club για ενα τοσο δημοφιλες αυτοκινητο και εψαξα για να δω ιδεες και προτασεις... δυστυχως η συντηρηση του θα αποτελει προβλημα στην ταλαιπωρημενη τσεπη μου μιας και στο getzακι μου εβαζα λαδι απο το lidl και γενικοτερα την ειχα βγαλει πολυ φθηνα. τωρα ομως που ειναι στην εγγυηση τρεμω το πρωτο σερβις που επρεπε να γινει εδω και τρεις μηνες. απο χιλιομετρα εχει μολις 4800. οποτε με βλεπω σε εξωτερικο συνεργειο. ισως κρατησω τον μαστορα που μου κρατουσε το παλιο σε πληρη φορμα με το μικροτερο δυνατο κοστος... αν εχετε υποψιν σας καποιον οικονομικο αλλα σωστο καντε καμμια προταση.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...

το ήξερα το club πολύ καιρό, αλλά τώρα μου ήρθε η επιθυμία να γίνω μέλος... :good:

Edited by rallyaddicted
Link to comment
Share on other sites

Φτιαξε ενα νεο θεμα στην ενοτητα νεα μελη και πες μας 2 λογακια για σενα...να σε υποδεχτουμε επισημα

Link to comment
Share on other sites

Φτιαξε ενα νεο θεμα στην ενοτητα νεα μελη και πες μας 2 λογακια για σενα...να σε υποδεχτουμε επισημα και να ενεργοποιηθει ο λογαριασμος σου ωστε να βλεπεις ολες τις ενοτητες

και γραφουμε με ελληνικα

Link to comment
Share on other sites

Φτιαξε ενα νεο θεμα στην ενοτητα νεα μελη και πες μας 2 λογακια για σενα...να σε υποδεχτουμε επισημα

 

Κανε και εσυ το ιδιο ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Εγώ σκέφτομαι για αγορά Colt czt, έψαξα στο google για αντίστοιχο forum αλλά το θυμήθηκα κι από τον Χάρη, που τώρα έχει πάρει mx5 (δεν ξέρω πώς έγραφε εδώ, στα άλλα forum γράφει ως general) ..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...