Jump to content

Πανελλήνια Συνάντηση Mitsubishi-Clubs


Recommended Posts

Kαλημερα σας Colt Club,

 

Οπως γνωριζεται ολοι και εχω αναφερει ονομαζομαι Φανίτσας Μηνάς και ειμαι Διαχειριστης του Lancerclub.gr σκεφτομασταν για 1 κοινη συναντηση του colt club, evo club ,lancer club Μια "υπερπαραγωγη" μπορουμε να πουμε, Ειναι Καιρος να παρουμε ολοι μας τα μοντελα και να γνωριστουμε απο κοντα να ανταλλαξουμε αποψεις και να θαυμασουμε το "θηριο" του καθενα μας ξεχωριστα,

Ανοιξα αυτο το θεμα για να δουμε αν οντως υπαρχη ενδιαφερον για αυτη την κινηση που παει να γινει και θα παρακαλουσα ο moderator να μου στειλει το email -msn για να μπορεσουμε να μιλησουμε κιολας.

 

Να σας ενημερωσω οτι θα κανονιστει πρωτα το μερος το οποιο θα γινει η συναντηση και μετα την ημερα και ωρα,θα εχετε χρονικο οριο περιπου 2 εβδομαδες για να κανονισετε της δουλειες σας ωστε να βρεθειτε στην μεγαλη αυτη συναντηση.(Το μερος που θα οριστει θα ειναι καπου ενδιαμεσα αθηνα-θεσσαλονικη ωστε να βολευει και τους φιλους μας απο επαρχεια να ερθουν..

Περιμενω της γνωμε σας,

 

Σας ευχαριστω πολυ,

Moderator:Kezar @ lancerclub.gr

Link to comment
Share on other sites

Μιλησα με τον Μηνα (Kezar), οταν εχουμε κατι νεοτερο θα ενημερωθει το παρον θεμα!

Link to comment
Share on other sites

Συγνωμη για την διαγραγη τον ποστ !! Αλλα επειδη ειχε ξεφυγει τελειως το θεμα ηταν αναγκαιο...!!

Η εκδρομη θα γινει μεσα στο 2011 και θα υπαρξει ενημερωση !!

Οσα μέλη επιθυμουν απο τωρα να δηλωσουν συμμετοχη μπορουν ελευθερα απλα περισσοτερες πληροφοριες θα εχουμε με την παροδο του χρονου !!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...