Jump to content

Καφεδάκι.....?!


Recommended Posts

Μπα μας γραφουν Τασο.Και εγω εκανα ανακοινωση απο τις 13 του μηνα αλλα.......

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 676
  • Created
  • Last Reply

Χαρη μετα θα παμε Ribas κατα τις 11:30 αν ειναι περνα μια βολτα

Link to comment
Share on other sites

Και εγω παιδια ηταν να ερθω σημερα αλλα μου ειπαν τα φιλαρακια μου να παμε κατευθειαν προς ribas μερια,Ελπιζο την επομενη τεταρτη να ειμαι παρων,,

Link to comment
Share on other sites

Τι ωρα θα πας εκει.Αμα ειναι μπορει να συναντηθουμε

Link to comment
Share on other sites

Και παλι εδω μετα τη φανταστικη εκδρομη που ειχαμε την Κυριακη θα συγκεντρωθουμε αποψε στις 9 στο Σ.Ε.Φ για κουβεντουλα και καφεδακι.Σας περιμενουμε ολους

Link to comment
Share on other sites

Guest ioannatrela

καλημερα γιωργαρα και εχεις δικιο μετα την καταπληκτικη εκδρομουλα μας θα βρεθουμε σημερα στο σεφ.... (θα παρακαλουσα ομως παρα πολυ αν μου δωσετε μια ωριτσα κενο γιατι εχω δουλιτσα πριν)

ΣΤΙΣ 22:00 ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΑΡΟΥΣΑ ισως και νωροτερα αλλα θελω να ειμαι καλυμμενη απεναντι σας!!! θα σας εξηγησω απο κοντα... φιλακια!!!

Link to comment
Share on other sites

κοιτα εγω θα ειμαι απο τις 8:30 εκει.Αν ειναι παμε για καφε και ερχεσαι μετα

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον σημερα θα ειμαι και γω στο ΣΕΦ στο παρκινγκ νωριτερα απ τις 21.00 !!! Τα γνωστα μελη μπορουν να με παρουν τηλεφωνο...αμα αλλαξει κατι......!!

 

Θα ηθελα να δω και κανενα καινουργιο μελος βεβαια....αλλα και παλιους :p !!! Οχι για να μην λετε οτι η ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ απουσιαζει....!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια σημερα ας μαζευτουμε για αλλη μια φορα στο γνωστο parking του Σ.Ε.Φ για κουβεντουλα μεχρι να ερθουν ολα τα μελη και μετα καφεδακι στο Olympico.Μετα οσοι εχουν διαθεση θα ακολουθησουν στην τσαρκα επιπεδου Colt//Club που θα κανουμε μεχρι το Ribas

Link to comment
Share on other sites

+1 για μενα και μιλησα με coltmania kai dim και μαλλον μεσα και αυτοι

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο σας ρε !!! Παλι καλα που περιμενατε στο παρκινγκ...παλι καλα που χαιρετησατε...!!! :p Ιωαννα εσυ τους παρασυρεις ειμαι σιγουρος...!! ;) :lol: Εχεις δημιουργησει εκει την κλικα και μας θαβεται ολους ειμαι σιγουρος χαχα :lol:

Link to comment
Share on other sites

Καλα ρε Βαγγελη εισαι σοβαρος με αυτα που λες.Το ιδιο θα μπορουσαμε να πουμε και εμεις για εσας.Απο την στιγμη που δεν γυρισε κανενας απο το τραπεζι σας να μας μιλησει γτ να το κανουμε εμεις.Μονο ο Γιαννης (2wild) μας μιλησε οταν τον ρωτησε ο Τενεδιος για κατι πατεντες στην εξατμιση.

Link to comment
Share on other sites

Καλα ρε Βαγγελη εισαι σοβαρος με αυτα που λες.Το ιδιο θα μπορουσαμε να πουμε και εμεις για εσας.Απο την στιγμη που δεν γυρισε κανενας απο το τραπεζι σας να μας μιλησει γτ να το κανουμε εμεις.Μονο ο Γιαννης (2wild) μας μιλησε οταν τον ρωτησε ο Τενεδιος για κατι πατεντες στην εξατμιση.

 

Οταν εισαι στην αλλη ακρη πως να μιλησουμε ρε...!!! :lol: χαχα .........Και δεν θελω παραπονα..εμενα με γνωριζεται πολυ καλα και μιλαμε συνεχεια...!!! Απλα οπως σου ειπα ειχα την εντυπωση οτι θα περιμενατε στο παρκινγκ !!

 

Οσο για το αν χαιρετησατε...μαλλον δεν σας ακουσα γιατι μιλαγα....οποτε sorry :p

Link to comment
Share on other sites

Καλά ρε, είστε σοβαροί? τι κάνατε? πήγατε στην ίδια καφετέρια, καθίσατε σε διαφορετικά τραπέζια και δεν μιλήσατε..??? κατάλαβα καλά??? :wacko: :wacko: :wacko: :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Καλά ρε, είστε σοβαροί? τι κάνατε? πήγατε στην ίδια καφετέρια, καθίσατε σε διαφορετικά τραπέζια και δεν μιλήσατε..??? κατάλαβα καλά??? :wacko: :wacko: :wacko: :wacko:

 

KAMIA ΕΠΑΦΗ ΟΜΩΣ...αστο μιχαλη εχεις καταλαβει κατι τελειως ασχετο χαχαχ :lol:

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι παραπονα.Οπως ειπες ημασταν στην αλλη ακρη του τραπεζιου οποτε δεν παιζει να φωναζαμε για να μιλησουμε.Και αυτο με το θεμα κλικας ειναι χαζο.Ουτε καν.Ειμαστε ολοι μια παρεα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι παραπονα.Οπως ειπες ημασταν στην αλλη ακρη του τραπεζιου οποτε δεν παιζει να φωναζαμε για να μιλησουμε.Και αυτο με το θεμα κλικας ειναι χαζο.Ουτε καν.Ειμαστε ολοι μια παρεα.

 

ηταν σποντα για την ιωαννα αυτο οχι για εσας χαχα ;) dont worry

Link to comment
Share on other sites

Guest ioannatrela

ηταν σποντα για την ιωαννα αυτο οχι για εσας χαχα ;) dont worry

κυριε pu μια χαρα ειπαμε θα περιμενουμε αν εσεις κανετε κανα μισαωρο να βγειτε αλλο αυτο...ειπαμε κιολας οτι εμεις θα κατηφοριζαμε για ribas και δεν ηθελε κανενας να ερθει παρεα μας...ποιος κανει κληκες τοτε??? οσο για χτες θα μπορουσατε να μας μιλησετε λιγο παραπανο ετσι και αλλιως δεν ειμασταν στους καναπεδες που ειναι μακρια ο ενας με τον απεναντι ειμασταν σε καρεκλες και μαλιστα ακουγοταν τι λεγατε....:p :P :p :P :p

συγχωριστε για πρωτη φορα...next time θα ερθετε και εσεις παρεα ribas για να διορθωσετε...χαχαχαχ

Ρε dim14 πηγαινέ τους για κρέπα στην twins να χάσουν το μπούσουλα...!!! :) :) :)

ρε μιχαλιο ξερεις και την twins????σε λιγο θα μας αδειαζουν τραπεζια και εκει...χαχαχ αλλα εσυ πως τα καταφερνεις και ξερεις τοσα????εμ????

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...