Jump to content

Καφεδάκι.....?!


Recommended Posts

  • Replies 676
  • Created
  • Last Reply

εμα το λεω τοσο καιρο στο fb αλλα τπτ.

αιντε ντε να τα πουμε.

Link to comment
Share on other sites

εχει φυγει ο borbos απο Αθήνα και εχουν μεινει πισω οι συναντησεις!! :p :p :p

θα ποσταρουν τα παιδια για συναντηση-υπομονη!!!

Link to comment
Share on other sites

εχει φυγει ο borbos απο Αθήνα και εχουν μεινει πισω οι συναντησεις!! :p :p :p

θα ποσταρουν τα παιδια για συναντηση-υπομονη!!!

 

εμα αυτο λεω και εγω... σε χασαμε και χασαμε επαφη..

αιντε ελα πανω ντε τι καθεσαι εκει περα αμαν. :p

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν η ιδέα που παίζει είναι για ημέρα Κυριακή, να μπορούν να έρθουν όλοι. Τα μέρη που παίζουν είναι Πασαλιμάνι και παρκάρισμα κοντά στην περιοχή του Ολύμπικο (έχει λίγο περπάτημα αλλά δεν θα μας πέσει και ο πισινός). Δεύτερο μέρος προς τα Sters που έχει καθιερωθεί από τον Δημήτρη σαν στέκι για το Club. Τρίτο μέρος και ιδέα μου, να κοιτούσαμε την Κυριακή αν παίζει να πάμε για κάνα γύρο με kart στην Παλλήνη.

 

Αν έχετε άλλη ιδέα μου λέτε. Είμαι ανοιχτός σε προτάσεις και μέρη, απλά να είναι Κυριακή.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν η ιδέα που παίζει είναι για ημέρα Κυριακή, να μπορούν να έρθουν όλοι. Τα μέρη που παίζουν είναι Πασαλιμάνι και παρκάρισμα κοντά στην περιοχή του Ολύμπικο (έχει λίγο περπάτημα αλλά δεν θα μας πέσει και ο πισινός). Δεύτερο μέρος προς τα Sters που έχει καθιερωθεί από τον Δημήτρη σαν στέκι για το Club. Τρίτο μέρος και ιδέα μου, να κοιτούσαμε την Κυριακή αν παίζει να πάμε για κάνα γύρο με kart στην Παλλήνη.

 

Αν έχετε άλλη ιδέα μου λέτε. Είμαι ανοιχτός σε προτάσεις και μέρη, απλά να είναι Κυριακή.

μην τολμισεις και κανονισεις κατι τετοιο αυτη την κυριακη σε σκοτωσα μονο αυτο σου λεω.. ;)

ανεβαινω καρπενησι να δω τον θαναση.. και γυρναω κυριακη βραδακι..

την επομενη κυριακη κανονισε το και ειμαι μεσα σε ολα.

Link to comment
Share on other sites

Χωρίς να θέλω να επηρεάσω με κανένα τρόπο καθώς οικογενειακές υποχρεώσεις με κρατούν μακριά από τις συναντήσεις μας,

Η Κυριακή είναι λίγο περίεργη μέρα, όπου πολλοί επιθυμούν να είναι οικογενειακά, σε στενό κύκλο κλπ κλπ

Μια συνάντηση καθημερινή και έξω από το φυσιολογικό ωράριο είναι πιο εύκολο να παραβρεθεί κάποιος π.χ. 20:00 - 21:00 και μετά….

 

Και πάλι σαν πρόταση, προσωπικά μου είναι δύσκολο να ακολουθώ.

Link to comment
Share on other sites

Ωραία παμε Παρασκευη για κανα καφέ στα κάρτ ? Οποιος γουσταρει κάνει κιολας....

 

Ε? τι λέτε ?

 

Καλα αμα δεν πει κανενας γνωμη απλα θα βγει ανακοινωση μερα και μερος που γουσταρουμε πολυ απλα :p οπως γινεται συνηθως.

Link to comment
Share on other sites

ναι ναι την αλλη παρασκευη παμε για καρτ..

ΟΧΙ ΑΥΤΗΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝ

Link to comment
Share on other sites

Μηνά μπορούμε να ξανα-πάμε ξέρεις. Κάτσε να δούμε πόσοι θα έρθουν γιατί νομίζω ότι οι περισσότεροι ψήνονται για κάποιον πρωινό καφέ.

Link to comment
Share on other sites

βεβαια μπορουμε να παμε και στο φραγμα μαραθωνα να την αραξουμε για καφε. :D

Link to comment
Share on other sites

Εγω λεω για να μην μας φαει και την παρασκευη να παμε αυριο καφεδουμπα...!! Αλλιως Σαββατο πρωι...!!

Link to comment
Share on other sites

Σε μερος και αν θα ειναι καφε η καρτ δεν εχω θεμα αλλα μην κανονησετε οταν δουλευω μην σας μαμησω χαχαχαχαχαχαχααα εγω ειμαι μεσα για τεταρτη και δευτερα απογευμα και κυριακη οτι ωρα θελετε τωρα κατι σαββατα πρωι ξεχαστε το και τριτη πεμπτη και παρασκευη μετα τις 21:30 που θα εχω σχολασει. Αυτα!!! Χαχαχαχααα

Link to comment
Share on other sites

εγω ειμαι μεσα οποτε θελετε και οπου θελετε,αφου οπου και να παμε θα περασουμε γαμω...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

ηλια? βαγγελη? κανενα καφεδακι θα κανονισουμε?

Link to comment
Share on other sites

Θέλετε να κοιτάξουμε για καρτ (αυτό που είναι στην Παλλήνη) για να κάνουμε κάτι διαφορετικό;

Link to comment
Share on other sites

ο Βαγγέλας θα πει να πάμε στο ραντάρ της Πάρνηθας για φωτογράφιση.

 

υ.γ. με ξυρισμένες μασχάλες ή και όχι.

Link to comment
Share on other sites

οχι στην παλληνη την βαρεθηκα :p

ασε που εχω βαρυνει τωρα και δεν ειμαι στην κατηγορια 80kg που ειχα κανει χρονο..hahhaa..

παρε ασπροπυργο καρτ.

Link to comment
Share on other sites

εκτος απο την κλασσικη συναντηση που θα κανουμε θα παιξει και συναντηση extreme σαββατο βραδυ!!

Link to comment
Share on other sites

Σουτττττττττττττττττττττττττττττττττττττττττττ

Link to comment
Share on other sites

Πεστο αχαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...