Jump to content

Καφεδάκι.....?!


Recommended Posts

αντε να κανουμε καμια συναντηση.ειμαι κυψελη,χρονια πολλα

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Replies 676
  • Created
  • Last Reply

τρελη ποντικοσυναντηση χθες το πρωι με hill & mika στα στερς(πως φαινονται οι αδειούχοι και οι επιχειρηματιες :p :p :p )!!η συναντηση ειχε διαρκεια 5.30 ωρες!!

το μεγαλο θεμα της συναντησης ηταν τι να δηλωνει ο χιλλ με το νεο ετος!!αποφασισαμε να λεει cz3 turbo look czt!! :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

το μεγαλο θεμα της συναντησης ηταν τι να δηλωνει ο χιλλ με το νεο ετος!!αποφασισαμε να λεει cz3 turbo look czt!! :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo:

 

xaxaxaaxxaa

5.30 ωρες και τελικα δεν βρεθηκε κατι που φενεται αληθοφανες!!!!!!!

πιστευω εχουν εξαντληθει τα περιθορια ΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΧ

 

 

υγ. κολτοσυναντηση που με κολτ πηγα μονο εγω !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :p :p :p

Link to comment
Share on other sites

τρελη ποντικοσυναντηση χθες το πρωι με hill & mika στα στερς......η συναντηση ειχε διαρκεια 5.30 ωρες!!

 

Το πρόβλημα είναι ότι ποτέ δεν καταλήγει κάπου η αυτοκινητοκουβέντα :D και χρειάζεται σύντομα επανάληψη!!

:)

Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω να λύσατε και όποια παρεξήγηση ίσως είχε δημιουργηθεί μέσα από αυτά που γράφθηκαν στο forum. Κανονίστε και μια Κυριακή ρε παιδιά να μπορώ να έρθω και εγώ ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

οπως λεει και ο τιτλος καφεδακι? παμε την τεταρτη?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Απο αυριο το μεσημερι, εγω, ο Nikoro, o Lionick και ο Dreikos07 θα ειμαστε Αθηνα! Οσοι πιστοι...call us...! :D

Link to comment
Share on other sites

Με ένα αμάξι θα κατεβείτε George; Θα κοιτάξω μήπως ψηθεί κ' ο Βαγγέλης να βρεθούμε είτε Παρασκευή βράδυ ή Σαββάτο μεσημέρι.

Link to comment
Share on other sites

Απο αυριο το μεσημερι, εγω, ο Nikoro, o Lionick και ο Dreikos07 θα ειμαστε Αθηνα! Οσοι πιστοι...call us...! :D

 

ζουλευω ρε κουφαλες

Link to comment
Share on other sites

Με ένα αμάξι θα κατεβείτε George; Θα κοιτάξω μήπως ψηθεί κ' ο Βαγγέλης να βρεθούμε είτε Παρασκευή βράδυ ή Σαββάτο μεσημέρι.

 

Με δυο Ηλια, ενα "μαμα" και ενα τελικο, intercooler! :D

 

Θα οργανωσει ο brutal κατασταση.και εγω σε λιγες ωρες ειμαι αθηνα.

 

Μην πεις τιποτα αλλο! χαχαχα!!!

 

ζουλευω ρε κουφαλες

 

:p

Link to comment
Share on other sites

Τετοια λεγε....δεν μας ξερεις καλα!!! :D χαχαχαχαχαχα!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ευτυχώς εχεί Μετρό εκεί κοντά...Δυστυχώς έχει πολλούς 'εναλλακτικούς' άντρες...Κανονίστε να γίνει σκηνικό σαν το Hangover :p :p :p

Link to comment
Share on other sites

o brutal εχει κανονισει Σαββατο βραδυ σπεσιαλ κατασταση!ο Βαγγος το εχει ξαναζησει!!

geo δεν εχεις δει το brutal σε βραδυνη εξοδο!!

Link to comment
Share on other sites

Ευτυχώς εχεί Μετρό εκεί κοντά...Δυστυχώς έχει πολλούς 'εναλλακτικούς' άντρες...Κανονίστε να γίνει σκηνικό σαν το Hangover :p :p :p

 

...εμεις παντως την σουιτα την εχουμε κλεισει!!! :D

Link to comment
Share on other sites

ενημερωστε με για το οτιδηποτε-προτεινω αυριο μεσημερι καφεδακι

Link to comment
Share on other sites

πεσ οτι σου ελλεψε το φαηγτο της μητερουλας κ ασε τις παπαριες !!!!Παμε για ουζα

Link to comment
Share on other sites

Εγώ μπορώ μόνο σήμερα το βράδυ αν θέλετε να βρεθούμε για κάνα σουβλάκι, ποτό. Αν θέλετε μπουζούκια, κλαρίνα κ τσιφτετέλια....καλά να περάσετε :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...