Jump to content

Τελευταία Συνάντηση για το 2009!


Recommended Posts

Τελευταία συνάντηση λοιπόν για φέτος!!!

 

Στο Olympico cafe στο ΣΕΦ, την Κυριακή 13/12, ώρα συνάντησης 18.30 στο πλαϊνό πάρκινγκ ωστε να μαζευτούμε και να παμε για καφεδάκι, ποτάκι, κουβεντούλα για το τι θα μας φέρει ο Αγιος Βασίλης και πολλά άλλα! B)

Link to comment
Share on other sites

1) savah + athina!

2)pagas

3)αρκας+νασια

Link to comment
Share on other sites

Eλα να μαζευομαστε για τελευταια φορα φετος-Νεα και παλαια μελη δηλωστε συμμετοχες :rolleyes: :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Aκυρο απο μενα-ερχονται οι γονεις μου απο Τριπολη και εχω να τους δω 2 μηνες-sorry

Link to comment
Share on other sites

Aκυρο απο μενα-ερχονται οι γονεις μου απο Τριπολη και εχω να τους δω 2 μηνες-sorry

 

ρε πας καλα?............φερε τους ανθρωπους μαζι σου στη συναντηση!!! :wacko:

Link to comment
Share on other sites

xaxaxaxa

 

ειναι τρελος ο σφαγέας!!!

 

περάσαμε καλα και αυτή τη φορά!!! Και με το κερασματάκι μας(χρονια και πάλι Μητσάρα), και στο σβηστό τζάκι, και με τα 4χ4, και με τη βροχούλα ψάχνοντας τα σωληνάκια της wg, και με τον ήχο μας!!!!

και του χρόνου παίδες!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

απαιχτη συναντηση :D

χαρηκα που γνωρισαμε και 2 νεα μελη ;)

το 2010 θα εναι μια χρονια σημαντικων αλλαγων....ο pagas θα παει φυλακη, ο σαραντης θα κανει ανταλλαγη το czt με cz3 και θα πληρωσει και την διαφορα, ο soc αγορασε ενα toyota hilux για να βαλει την τετρακινηση στο colt, ο hill θα φερει τον τορνο στην αθηνα να μου φτιαξει τις προσθηκες για να μην τρεχω εγω χαλκιδα :blink: κλπ

πολυχρονος μητσαρα!!!

καλες γιορτες και του χρονου με υγεια και να ξανανταμωσουμε το 2010 και ο ηρακλης να παρει το πρωταθλημα...fuckingvazeloi.

Link to comment
Share on other sites

sorry guys-Next time ελπιζω να μην εχω τετοια απροοπτα

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλή συνάντηση,,είχε πολύ γέλιο,καλή παρέα και νέα μέλη,,,όλα τέλεια αλλά γιατί δεν έκαιγε το τζάκι ρε παιδιά??????????

Link to comment
Share on other sites

Ο πιο καλός ήμουν εγώ που έφτασα έκει on time ίσα ίσα να δόσω τα λεφτά στον Σαράντη (για τα μπλουζάκια) να πω ενα γεια στα παιδιά που ήταν στο parking και να την κάνω στο λεπτό γιατί θα έτρωγα παντόφλα από την γυναίκα αν τυχών αργούσαμε στο ραντεβού που είχε κανονίσει.....

Link to comment
Share on other sites

Όντως άλλη μια καλή συνάντηση με πολύ γέλιο και χαβαλέ αν και με σβηστό τζάκι!

 

 

το 2010 θα εναι μια χρονια σημαντικων αλλαγων....ο pagas θα παει φυλακη, ο σαραντης θα κανει ανταλλαγη το czt με cz3 και θα πληρωσει και την διαφορα, ο soc αγορασε ενα toyota hilux για να βαλει την τετρακινηση στο colt, ο hill θα φερει τον τορνο στην αθηνα να μου φτιαξει τις προσθηκες για να μην τρεχω εγω χαλκιδα :blink: κλπ

 

 

χαχαχα! sfageas for president :lol: :lol: δεν περιγράφω άλλο!

 

thanks και για τις ευχές παίδες!

Link to comment
Share on other sites

ηταν πολυ καλα....αντε και με την νεα χρονια

 

χαχαχα! sfageas for president

+10000 :lol: :lol: :lol:

 

και με τη βροχούλα ψάχνοντας τα σωληνάκια της wg

αστα αυτα και ελα να κανονισουμε να τα αλλαξουμε θεση :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

εμενα δε μαρεσε καθολου γιατι εφαγα μονο 4 γλυκα απο του δημητρη..........................!και στο τελος εχασα και το κουτι ως δια μαγειας!!!! <_<

Link to comment
Share on other sites

ελα Γιώργο... δε μπορώ να σου γράψω τώρα... κολλάνε τα χέρια μου απο τα γλυκά....

πολύ ωραία πάντως... κρίμα που μου έφαγες 4...

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

οχι οχι... σλουρπ σλουρπ.

οπ λέρωσα το πληκτρολόγιο....

μιαμμμμμ πολύ ωραια πάντως...

 

τον απείλησα με ΒΑΝ...αχαχααχαχχαχα

 

Υ.Γ. πάψαμε να νιώθουμε.. πάει...

Link to comment
Share on other sites

forum μοντελο το καναμε.....μπου...γατσα!!! :lol: :lol: :lol:

ευχομαι στο τελευταιο που θα τρως να ληγωσεις και να μην εχεις νερο κοντα σου....!!

οσο για τη συναντηση ηταν υπεροχη για αλλη μια φορα! αντε με το νεο χρονο παλι γιατι ηδη ανυπομονουμε για την επομενη!!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...