Jump to content

Πέμπτη 19/11 @ Ster Cinemas, 20:00


Recommended Posts

εγω δεν ηξερα να την χρησιμοποιησω αλλα εκανα την αποπειρα-

Εχω να πω οτι ο HILL κολωσε οταν μου ειπε για ανοιγμα-με στοιχημα τις αδειες - και για αυτο αναφερει για την ντουντουκα

:lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

sorry για χθες που ηρθα κι εφυγα στο μισαωρο....αλλα ο pagas ηθελε μετα μανιας, να μας μυησει στην τεχνη του "βρωμικου".

χαρηκα πολυ που γνωρισα και αλλα μελη του club :D

την επομενη φορα θα φερω κι αλλα τηλεκοντρολ.....και δεν θα αφησουμε, καμια ανοιχτη :lol:

 

ποτε θα κανονισουμε SPEEDPARK???

Link to comment
Share on other sites

εγω δεν ηξερα να την χρησιμοποιησω αλλα εκανα την αποπειρα-

Εχω να πω οτι ο HILL κολωσε οταν μου ειπε για ανοιγμα-με στοιχημα τις αδειες - και για αυτο αναφερει για την ντουντουκα

:lol: :lol: :lol:

ολα στη φορα :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

sorry για χθες που ηρθα κι εφυγα στο μισαωρο....αλλα ο pagas ηθελε μετα μανιας, να μας μυησει στην τεχνη του "βρωμικου".

χαρηκα πολυ που γνωρισα και αλλα μελη του club :D

την επομενη φορα θα φερω κι αλλα τηλεκοντρολ.....και δεν θα αφησουμε, καμια ανοιχτη :lol:

 

ποτε θα κανονισουμε SPEEDPARK???

 

ναι και δε σαρεσε καθολου το βρωμικο....!!!

ολα τα λεφτα ηταν οταν ο φωτης προσπαθησε να κλεισει την τ.ν. απο το περιπτερο τυπου εκει ..και ο σεκιουριτας να κοιτα απορημενος!!

επιπλεον οδηγησα το τερας του sfagea....3.500cc.... ελεος!!! απλα υπεροχο! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Για άλλη μία φορά δε κατάφερα να είμαι κοντά σας,αλλά σίγουρα θα ήταν τέλεια,,Σαράντη πρόλαβες την συνάντηση????χαχαχαχχαχαχ

Link to comment
Share on other sites

Για άλλη μία φορά δε κατάφερα να είμαι κοντά σας,αλλά σίγουρα θα ήταν τέλεια,,Σαράντη πρόλαβες την συνάντηση????χαχαχαχχαχαχ

οριακα!!!! εγω εφτασα μια ωρα καθηστερημενος και τον προλαβα την ωρα που παρκαρε!!!!! :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

ψεμα..

:excl:

ημουν εκει στην ωρα μου, και περιμενα τους τελευταίους!!!! :lol: :lol: :lol:

 

αφου ξεπαγιασε το παληκαρι λεμε να μας περιμενει!!!! τι να πω και γω που πηγα απο τις 19.40??? :wacko:

Link to comment
Share on other sites

βασικα υπηρξε και χειροτερος..............που οταν τον πηρα τηλεφωνο με ρωτησε τι ωρα ειναι η συναντηση!!!! :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

βασικα υπηρξε και χειροτερος..............που οταν τον πηρα τηλεφωνο με ρωτησε τι ωρα ειναι η συναντηση!!!! :lol: :lol: :lol:

:unsure::huh::blink::ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...