Jump to content

...ηρθα και εγω!!!


Recommended Posts

καλημερα! με λενε γιωργο ειμαι στα 22 και μενω ζωγραφου! κατοχος CZT μαυρου ! ημοθν κατοχος ενως ατυχου PUNTO GT το οποιο με ειχε ταλαιπωρησει πολυ μα ηταν κ@..λα!!! ειμαι πολυ ευχαριστημενος απτο κολτακι και απο τον αρτεμη που μου φερθηκε αψογα πριν και μετα την αγορα! λογω επαγγελματος ταξιδευω συχνα και θα χανω συναντησεις ομως γοθσταρω τρελα το κλαμπ!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες!Δεν πειράζει που δε θα είσαι παρόν σε όλες τις συναντήσεις!Όποτε έχεις την ευχαίρια είσαι καλοδεχούμενος!Καλά και ασφαλή χιλιόμετρα! :wink:

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω παιδια!!να ειστε καλα! ο αρτεμης θα με ενημερωνει οταν δε θα εχω προσβαση στο νετ!

Link to comment
Share on other sites

καλωςηρ8ες και σου ευχομαι να το ευχαριστη8εις πιο πολυ απο οποιοδηποτε τουτου εχεις οδηγησει! :wink:

Link to comment
Share on other sites

καλημερα! με λενε γιωργο ειμαι στα 22 και μενω ζωγραφου! κατοχος CZT μαυρου ! ημοθν κατοχος ενως ατυχου PUNTO GT το οποιο με ειχε ταλαιπωρησει πολυ μα ηταν κ@..λα!!! ειμαι πολυ ευχαριστημενος απτο κολτακι και απο τον αρτεμη που μου φερθηκε αψογα πριν και μετα την αγορα! λογω επαγγελματος ταξιδευω συχνα και θα χανω συναντησεις ομως γοθσταρω τρελα το κλαμπ!!!!
Σε ευχαριστω πολυ για τα καλα σου λογια :p Καλοριζικο και καλοταξειδο.
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...