Jump to content

kalhsperaaa..


Recommended Posts

τσεκαρε λίγο το αυτοκινητό σου. Αν δεν εχεις χάπι, λογικα εχεις και το φιλτροκούτι.

Εξάτμιση έχει? Αναρτηση εχει ksport? Φρένα εχει...

 

Αν ειναι αυτό, τοτε αυτά φοράς..

Link to comment
Share on other sites

τα φρενα τα εχει...και τριπιο φιλτροκουτι νομιζο..εχει και ε3ατμισι απο κατω τωρα για τις αναρτισεις δε 3ερω σιγουρα..παντος αυτο που εχω δει ειναι οτι συνεχεια σικονει 1 bar... δε παει παραπανο ουτε λιγοτερο..

Link to comment
Share on other sites

οκ ενταξει φιλε σε αυχαριστο...θα το κοιταξο το αμαξι,,εχω και ενα φιλο που μενει κοντα σε εμενα και ειναι στο colt club..στεργιο τον λενε με ασπρο czt..θα το κοιταξουμε σημερα το αμαξι..

Link to comment
Share on other sites

6700 ονομαστικες!

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες Αντώνη κ από μένα!

Επειδή τη μέρα που το πείρες φαίνεται πελάγωσες με τα τόσα που σου είπα, σου το παρέδωσα με το χάπι μέσα! Δουλεύεις εργοστασιακές πιέσεις γιατί είπες πως η γυναίκα σου δεν τα πάει καλά με το γκάζι, κ δεν θα σου το ρίσκαρα με εργοστασιακή ανάρτηση! Από θέμα κινητήρα έχεις μόνο το το Digilef & Axolotl Induction Project for CZT σκάστρα MR κ την εξάτμιση!

Οπότε από δυναμομέτριση που είχα κάνει με το συγκεκριμένο set up στον Δημητριάδη πρέπει να έχεις κάπου 170 hp στρόφαλο.

Καλά διαβάσματα κ καλή παραμονή στο club κ καλά χλμ. με το αγαπημένο μου!!

Link to comment
Share on other sites

Aλλα κλαιει που εδωσε τον Ιαπωνα

Το αυτυοκινητο και τα ματια σου γιατι θα σε φαει η Νικολετα

Link to comment
Share on other sites

το προσεχω σα τα ματια μου..ηθελα πολυ να παρω ενα czt...να ροτισο ρε παιδια εσεις που ξερετε czt 170 με golf gt 170 ποιο ειναι μπροστα..? γτ ειναι ενας και μου λεει συνεχεια τη κονσερβοκουτη ειναι αυτο και που πας με αυτο και κατι τετοια ...

Link to comment
Share on other sites

το προσεχω σα τα ματια μου..ηθελα πολυ να παρω ενα czt...να ροτισο ρε παιδια εσεις που ξερετε czt 170 με golf gt 170 ποιο ειναι μπροστα..? γτ ειναι ενας και μου λεει συνεχεια τη κονσερβοκουτη ειναι αυτο και που πας με αυτο και κατι τετοια ...

απο σταση τον εχεις σιγουρα....τσουλητοι δεν ξερω, λογω κομπρεσορα :unsure:

καλοταξιδο και να ξερεις οτι πηρες ενα απο τα πιο προσεγμενα coltακια του club!!! φαντασου οτι η νικολετα ανακαλυψε μετα απο εναν χρονο οτι το αμαξι εχει και πεμπτη ταχυτητα :lol:

Link to comment
Share on other sites

Για ρίξε μια προσεκτική ματιά στο avatar μου να δεις τι γράφει κ τι δείχνει κ θα σου φύγει η απορία χαχαχα!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

εχεις ενεργοποιηθεί πλέον.

Μπορείς να δείς όλες τις ενότητες του φόρουμ.

Αν ψάχνεις κάτι συγκεκριμένο, δές το με την αναζήτηση.

Μπορείς να δεις τι έχει και ο καθένας μπαίνοντας στα θέματα των γκαράζ.

:)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...