Jump to content

Εκδρόμη Colt//Club.gr


Recommended Posts

Ειχαμε καιρο να περασουμε ετσι....δεν εχω να πω τιποτα αλλο! :D

 

Αντρεα τις φωτο γρηγορα... :p

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply

Περασαμε τελεια

Ριξαμε πολυ γελιο ειδικα με τα Κινεζικα

Βλεπω να ανοιγουμε Chinese stores

χαρηκα που ειδα νεα και παλια ατομα

Ωραιες οι στροφες ,η διαδρομη και χαρηκα πανω απο ολα που ειμαστε μια δυνατη ομαδα και που επιτελους γνωρισα τα παιδια παο τη Λαρισα

Απιστευτη εμπειρια

και μερικες φωτοpost-1957-125771918172_thumb.jpgpost-1957-125771949016_thumb.jpgpost-1957-125771969508_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν ήταν πάρα πολύ ωραία...........

 

Γνωρίσαμε νέα μέλη, είδαμε παλαιά, κάναμε νέες φιλίες και και ξαναείδαμε παλαιούς φίλους τους οποίους επιθυμήσαμε εδώ και καιρό.........

 

Πήγαμε για καφέ στο παραδίπλα βουνό ε συγνώμη paramount cafe μετα φωτογράφηση, κουβέντα στα 2000μ, φαγητό, πιστολιάσαμε την ψησταριά γιατί εμπιστευτήκαμε την μύτη του Γιατρού και του Αντρέα (και άριστα κάναμε) με αποτέλεσμα να υπάρχει στην είσοδο της Αράχωβας φωτό του geo_x----wanted.........

 

Βεβαίως άπειρες καγκουροσυζητήσεις με τα παιδιά savah, panaua, nikoro, hill, nikoleta, arka.........

 

Και άπειρο γέλιο με τον γιατρό (Chris) και τον Αντρέα (stragal)....!!!!!!!!!

 

Ήταν τόσο ωραία που ήταν λίγο και την επόμενη φορά επιβάλεται διανυκτέρευση.........

 

Τέτοιες καταστάσεις θα έπρεπε να κανονίζονται πιο συχνά....

 

(Σαράντη βγάλε φωτό την επένδυση που έκανε το κλάμπ.) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Η καλύτερη μου εμπειρία απο το colt club!!! Σας ευχαριστώ προσωπικά ΟΛΟΥΣ που βοηθήσατε να στεφθεί αυτή η εκδρομή με τόσο απόλυτη επιτυχία!

 

Επανέρχομαι αύριο με περισσότερα σχόλια αφού θα έχει γράψει και ο Σαράντης φωνάζοντας από την ντουντούκα του!

Link to comment
Share on other sites

1 - 2 τεστ τεστ!!!

 

φου φου με ακουτε?!?!?!?!?

 

οπςςςς κατσε να χαμηλώσω το volume..

OEOEOEOEOEEEEEEE oEEEEEEEEEEEE oEEEEEEEEEEE

 

sorry!!! λάθος κουμπί!!!!

 

 

ΔΕΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΩ ΑΛΛΟ!!!!

 

:lol: :lol: :lol: :lol:

 

Καλούτσικα περάσαμε μωρε!!! :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Εχω και βιντεακι με κινεζικο αρπαγμα

ΝΑ το ανεβασω???

Τι τραβαει η κινεζα απο το τραπεζι γρηγορα για να μην το καρπωθει καμια κανενας???

Link to comment
Share on other sites

Ητανε οντως πολυ ωραια η εκδρομη.Απιστευτα τοπια, ωραιες διαδρομες(αν με τον Γιωργο και τον Νικο που ειναι πιο αργοι και απο την καθηστεριση πηγαιναμε σα την μαρικα).Φαγαμε, ηπιαμε, γελασαμε και μαθαμε τις αληθεις για την αυομπαν και για την Κινα ολοκληρη.Αχαχαχααχα.Ειχαμε κ τον Σαραντη με την Ντουντουκα μας ζαλιζε.Ολα ητανε ωραια παιδια.Ραντεβου στην επομενη εκδρομη με ακομα πιο πολλα ατομα!

Link to comment
Share on other sites

μπράβο ρε παιδια.χαιρομαι που περάσατε ωραία και λυπάμαι που δεν ακουσα τον geo_x και δεν ήρθα αλλα τι να γινει, με ειχε καλέσει ο Μακρόπουλος και η Νατάσσα να πιούμε ποτάκι στο Βοτανικό...ελπίζω να κανονίστε γ΄ρηγορα και μια μεσα στα χίονια η οπου αλλού θέλετε και να περάσουμε πάλι ωραία....μπράβο στα παιδια που τα κανονισαν με επιτυχια και περιμένουμε φωτογραφίες εμεις που δεν ηρθαμε για να βλέπουμε τι χάσαμε...

Link to comment
Share on other sites

θα προσπαθήσω να θυμηθώ σκηνικά ατάκες...

 

- οταν πηγαίναμε κομβόι... τσαπ σταματάμε όλοι... safe mode μου... "grrrrrrr"

 

-καθώς συνεχίζουμε για την Αράχοβα, ξάφνου πάλι αλάρμ όλοι... σταματάμε σε ενα λιβάδι με μόνο ενα δέντρο... τι έγινε ολοι αναρωτιόμαστε...

τσαπ βγαινει ο αρκάς και πετάει τη μαλαπέρδα του, προς ανάγκη του... χαχα

 

-μπαίνουμε στην Αράχοβα και όλοι κοιτούσαν τόσα μαζεμένα κολτάκια... ΟΟΟΟΟΟΟΟΟοοοοοοοο

 

-καθώς ψάχναμε την καφετέρια κάπου παρκαρισμένο ηταν ένα GTR.... και στην καφετέρια τελικά, αφου ντράπηκε να το βάλει δίπλα στα τουμπανοκόλτ μας μια ταπεινή λάμπο... :excl:

 

-τελικά το paramount ηταν όντως para-mount ή καλύτερα παρά- το-βουνό.... χαχαχαχα

 

-πολύ ωραία καφετέρια με γυάλινη οροφή και για να χωρέσουμε όλοι τραπεζάκια σε σχήμα Γ.... χαχα

πολύ γέλιο και φώτος του γιατρού... θα ανέβουν κάποια στιγμή..

 

-ανηφορίσαμε πάνω προς χιονοδρομικό για να φωτογραφήσουμε τα colt σε παράταξη. και εκει αφθονο γέλιο. Δυναμομετρούσαμε δια της ακοής!!! ανοιγαμε καπό, μετρήσαμε τα άλογα μας (ολα εκεί ηταν οκ xaxax) Στο τέλος κάνεις δεν έπαιρνε το τηλέφωνο του ταβερνιάρη... axaxxa

 

-κατεβήκαμε προς τα κάτω πάλι και βρήκαμε μια ταβέρνα για μασαμπούκα... πεθάναμε στο φαί... 477 ο λογαριασμός...

 

- και ξανά βόλτα και καφέ μέσα στην Αράχοβα... (στον δρόμο έτυχε να ειμαι πίσω απο το geo.. μονο που δεν κατέβηκα να τον σπρώξω... ) Ο γιατρός και ο Αντρέας να έχουν βγάλει φώτο μέχρι και τις γλάστρες με τους θάμνους!!! Οι γυναίκες κλασικά βιτρίνες και εγώ να προσπαθούσα να τους μαζέψω...(τελικά αργότερα βρήκα τη λύση... θα αναφερθεί αργότερα..)

 

-καθώς βολτάραμε προσπαθούσα να τους συγκεντρώσω αλλα μάταια..

ύστερα απο τη βόλτα μας μέσα στην Αράχοβα βρίσκουμε μια καφετέρια που μας ανοίγει πριβέ αίθουσα. να μιξάρει ο dj κάτω απο τη ντισκομπάλα..εεεε λάθος μου κατω απο τα σκόρδα!!!!!xaxaxaxax

 

-όπως πάντα, υπάρχει ο original Κινέζος να μας πλασάρει την πραμάτεια του... ναι αλλα εμεις έχουμε 2!!! χαχαχαχα

Αγοράσαμε ορίτζιναλ φουλ chinese λεντ φακούς με τούμπανο μπαταρίες hayabusha-hayaκάτι τέλος πάντων...

Ο Κινέζος δε μας έδινε το λειζεράκι 10 ευρώ.. ήθελε 15.... :xaxaax

 

-Ερχετε μετα απο λίγο η Κινέζα!!!!!!! τελικά υστερα απο σκληρό παζάρι παίρνουμε το λειζεράκι 10!!! :D εδώ εχω να προσθέσω οτι το κλάμπ πλέον πρέπει να νιώθει περήφανο!!! Αγοράσαμε ντουντούκα για να μαζεύουμε το πλήθος!!!! Υπάρχουν πολλαπλές χρήσεις... Θα σκάμε στο ΟΧ θα ανοίγουμε καπό και θα φωνάζουμε τα άλογα, θα τα σαλαγάμε για κανένα άνοιγμα μην τυχών λείπουν!!!! :lol: :lol:

Η Κινέζα είχε και άλλα προϊόντα.... Αρκετά πονηρά!!! Πρεπει να ανεβεί βίντεο ο χορός του "........" και η αρπαγή του απο την Κινέζα, Ίσως να ήταν για προσωπική χρίση :xaxaxaxa

 

-H προσπάθεια του γιατρού να ανάψει εναν "αγαθό αναπτήρα" ,τον ηλέκτρισε, και τον πέταξε κάτω υστερα απο κραυγή!!!!χαχαχααχααχχα

 

-Πλέον το κλάμπ, με την επένδυσή του αυτή στη ντουντούκα, προσφέρει στα ατμοσφαιρικά του μέλη, cd με ήχο σκάστρας SUPER MOZILA BLOW OFF να την βάζουν και να νιώθουν αυτόν τον ωραίο ήχο!!!!!

 

Σίγουρα ξέχασα κάποια , σίγουρα δεν τα άκουσα όλα μιας και υπήρχε βομβαρδισμός ατακών απο παντού!!!

Οποιος θέλει προσθέτει τα δικά του!!

Πάντα τέτοια και ελπίζω να το ξανακάνουμε σύντομα!!

Link to comment
Share on other sites

Χαααααααααααχαχαχαχαχαχαχαχαχαααααααααααααχαχαχαχαα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΧααααααααααααααααααχαχαχαχαχαχαχααααααααααααΧΑΛΙΑΑΑΑΑΑ!!!!!!

 

 

Εσύ τουλάχιστον βολεύτηκες με την τεχνολογία(ντουντουκα) εμένα ήθελαν να μου πάρουν γκλίτσα για να μαζεύω τα άλογα!!! :p :p :p :p

 

 

Ο Γιώργος έφτασε σίγουρα πίσω η του την είχε πουθενά στημένη ο ταβερνιάρης????? :ph34r: :ph34r: :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχα δε σας είπα ο Γιώργος νομίζει ότι το αμάξι του καίει αέρα.....

 

Έτσι δεν έβαλε βενζίνη, με αποτέλεσμα να έχουμε ακόμα 60 χλμ για Λάρισα και η ρεζέρβα του geo να είναι αναμένει ήδη 20 χλμ....

 

Ευτυχώς βρίκαμε ένα ΕΤΕΚΑ (μας λυπήθικε ο θεος δηλαδη) και αποφύγαμε το σπρώξιμο..........

Link to comment
Share on other sites

Κατα την πορεια προς αρραχωβα σκαει κληση απο Νικολλετα που ηταν πισω μου με το HILL και μου ελεγε οτι παταω ωραια στις στροφες καθως ειχα μεσα 3 γυναικες-συγγνωμη 3 esp και μου ανεφερε να το τσιμεντωσω

Επισης επειδη το παιχνιδι της Κινεζας ειχε σακουλακι απο πανω και επειδη το αρπαξε βιαια ευθυς αμεσωςζητησα απο τη βασια απολυμαντικο χεριου καθως η Κινεζα μπορει ηδη να το ειχε χρησιμοποιησει

Οπως την εκοψα την Κινεζα,πρεπει να δουλευε σε στριπτιτζαδικο

Link to comment
Share on other sites

ξεχασα να αναφέρω οτι ρωτήσαμε τον γνήσιο -ορίτζιναλ Κινέζο και δεν ήξερε την autobahn88...

Οποτε ψωνίστε άφοβα... Δεν ειναι κινέζικο.. μας διαβεβαίωσε...

Μας είπε "παρτε το.. και αν ειναι κινέζικο ελάτε να με βρείτε.. θα σας δλωσω εγώ τα λεφτα!!!!"

 

ΕΓΓΥΗΣΗ ΔΗΛΑΔΗ!!!!

 

χαχαχαχαχαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

ηταν πολλυ καλα.....ολα τελεια απιστευτο γελιο.....ραντεβου την επομενη φορα με απαρετητο αξεσουρ την orginal full chinece

ντουντουκα του σαραντη..................

πολλυ γελιο ο χαρος του κινεζικου βοηθηματος :lol: :lol: :lol:

αρκα το βιντεο!!!!

και ναι οντως τα 3ρια φορτομενα με τουλαχιστον 3 ατομα....(εεεεε esp)..... ειναι να να φοβομαστε οι τουρμπαροι στις στροφες :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ειδου και το βιντεο με το χερι της Κινεζας και τα αντικειμενα οπου εμπορευοτανε

Link to comment
Share on other sites

μπραβο ρε παλιοπαιδα περασατε καλα απ οτι φαινεται μακαρι να μπορουσα να ρθω και γω...........

Link to comment
Share on other sites

πολύ ομορφα ήταν παιδια!!! περασαμε πολυ καλα...νομιζαμε οτι θα ημασταν οι γεροι του μαπετ σοου αλλα ήταν ο ανδρεας με τον χρηστο και ήρθαμε στα ίσια μας...χαχαχαχα!

 

Το πατήσαμε και λίγο στην επιστροφή...πόσο δηλαδή να το πατήσω εγώ....αλλά είμασταν αξιοπρεπεις!!!

 

Ανδρεά θυμισε μου αυτό που μου είπες για τα μπουλονια!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...