Jump to content

Κυριακή 19 Μαρτίου, Συνάντηση και Φωτό!!


Recommended Posts

  • Replies 112
  • Created
  • Last Reply

Τί Lipton και τσαγάκια και φακελάκια και τα ρέστα λέτε ρε παιδιά...

Κανείς δεν ισχυρίστηκε ποτέ φίλε Controlas ότι είσαι κουλάδι, έτσι ώστε να πρέπει να μπούμε στην πίστα για να αποδείξει ο οποιοσδήποτε το οτιδήποτε.

 

Η αφορμή της καλοπροαίρετης σάτυρας που γίνεται στο forum για το πρόσωπό σου είναι το φαινόμενο πετάλι-αυγό-σόλα παπουτσιού σου που έχει διαπιστωθεί...και τίποτα παραπάνω.

 

Το να μπω στην πίστα (αν μπούμε τελικά) είναι αφορμή χαβαλέ-fun και τίποτα παραπάνω... :wink:

Link to comment
Share on other sites

Κανείς δεν ανέφερε οτι οι άλλοι θα κεράσουν τον Controla..... :roll:

 

Στην προκειμένη περίπτωση όσο περισσότερο βενζίνη κάψουμε του ιδιοκτήτη των καρτ τόσο το καλύτερο έτσι δεν είναι φίλε Alex??? :lol: :lol: :lol:

 

Eπιπλέον έχω βάσιμες πληροφορίες οτι ο Alex θα είναι μπροστά απο πολλούς καθώς το έχει ξανακάνει !

 

Βλέπετε εκτός των οδηγικών του ικανοτήτων είναι και αρκετά ελαφρωμένος :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Κανείς δεν ανέφερε οτι οι άλλοι θα κεράσουν τον Controla..... :roll:

 

Στην προκειμένη περίπτωση όσο περισσότερο βενζίνη κάψουμε του ιδιοκτήτη των καρτ τόσο το καλύτερο έτσι δεν είναι φίλε Alex??? :lol: :lol: :lol:

 

Eπιπλέον έχω βάσιμες πληροφορίες οτι ο Alex θα είναι μπροστά απο πολλούς καθώς το έχει ξανακάνει !

 

Βλέπετε εκτός των οδηγικών του ικανοτήτων είναι και αρκετά ελαφρωμένος :lol: :lol: :lol:

 

Εγώ μία φορά έκανα στον Άγιο Κοσμά και δεν ξανακάνω γιατί θεωρώ πολλά 10 ? για δέκα λεπτά με ψόφια καρτ που στα λίγα σημεία που μπορείς να παίξεις λίγο, έτσι και μπεις κάπως γρήγορα ο μαλάκας στην στροφή θα σε κόψει ηλεκτρονικά με χειριστήριο........

Link to comment
Share on other sites

Εγώ μία φορά έκανα στον Άγιο Κοσμά και δεν ξανακάνω γιατί θεωρώ πολλά 10 ? για δέκα λεπτά με ψόφια καρτ που στα λίγα σημεία που μπορείς να παίξεις λίγο, έτσι και μπεις κάπως γρήγορα ο μαλάκας στην στροφή θα σε κόψει ηλεκτρονικά με χειριστήριο........

 

Πολύ - πολύ σωστό. Στον Αγ. Κοσμά, μόνο 1 φορά έχω μπει σε καρτ και ξενέρωσε η ζωή μου. Χρέπη το πράγμα, νόμιζα ότι έκανα συγκρουόμενα σε Λούνα Παρκ!

Από την άλλη, υπάρχει ένα καρτοδρόμιο μετά τη Βάρκιζα αριστερά (προς Ανάβυσσο), όπου τα καρτ έχουν δύναμη. Τελειώνεις την πίστα και πονάει ο πύχης, έτσι να γουστάρεις. Πολύ κακοδιατηρημένα μεν, αλλά έχουν δύναμη.

Για οργανωμένο πρωταθληματάκι σε επίπεδο club, ψήνομαι άσχημα!

Link to comment
Share on other sites

Από την άλλη, υπάρχει ένα καρτοδρόμιο μετά τη Βάρκιζα αριστερά (προς Ανάβυσσο), όπου τα καρτ έχουν δύναμη. Τελειώνεις την πίστα και πονάει ο πύχης, έτσι να γουστάρεις. Πολύ κακοδιατηρημένα μεν, αλλά έχουν δύναμη.

 

 

 

 

Σωστά κοντά στην τρύπα του Καραμαλή σε ένα υψωματάκι έχουνε πολύ δύναμη τα καρτ! Αλλά είναι ποιο ακριβά απ΄το Ελληνικό!

Link to comment
Share on other sites

Οντως η πίστα στην τρύπα του Καραμαλή δεν ειναι άσχημη, την τελευταία φορά που είχα παει έπαιζε πολύ λακκούβα.(μιλάμε για πολύ πολύ καιρό πριν).

Μια μικρή φονική πίστα στην """"Αγίας Αννης"""" υπάρχει ακόμα?

Link to comment
Share on other sites

Κανείς δεν ανέφερε οτι οι άλλοι θα κεράσουν τον Controla..... :roll:

 

Στην προκειμένη περίπτωση όσο περισσότερο βενζίνη κάψουμε του ιδιοκτήτη των καρτ τόσο το καλύτερο έτσι δεν είναι φίλε Alex??? :lol: :lol: :lol:

 

Eπιπλέον έχω βάσιμες πληροφορίες οτι ο Alex θα είναι μπροστά απο πολλούς καθώς το έχει ξανακάνει !

 

Βλέπετε εκτός των οδηγικών του ικανοτήτων είναι και αρκετά ελαφρωμένος :lol: :lol: :lol:

Λευτέρη κρίβε λόγια χαχα!!

Τώρα για τα καρτ που λέτε..έχουν αλλάξει μετά το καλοκαίρι!Έχει καινούργια γρήγορα με ζώνες 4 σημείων!!

Όσο για το παντόφλα αυγό κτλ...θα σας φέρω αυγά , θα τα βάλω κάτω από τα πεντάλ σας και ουέ και αλίμονο αν τα σπάσετε :lol:

Link to comment
Share on other sites

Δε ξερω αν θα παρεισταμαι αυριο διοτι τη παρασκευη ειχα μια απροσδοκητη επισκεψη απο μια δεσποινιδα εν ονοματι "ΙΩΣΗ" :twisted: Ευελπιστω παντως...

Link to comment
Share on other sites

Περαστικα! ετσι εξηγειται και η απουσια σου απο το forum τις τελευταιες μερες! 8) Anyway! Μια τετοια δεσποινιδα με επισκεφτηκε και μενα αλλα ευτυχως μου ριχτηκε με ολο της το "ειναι"! :lol:

Link to comment
Share on other sites

:( καλησπερα αρτεμη.ευχομαι περαστικα!!!!!! οσο για αυριο ελπιζω να νιωθεις καλυτερα και να σε δουμε!
Link to comment
Share on other sites

Δε ξερω αν θα παρεισταμαι αυριο διοτι τη παρασκευη ειχα μια απροσδοκητη επισκεψη απο μια δεσποινιδα εν ονοματι "ΙΩΣΗ" :twisted: Ευελπιστω παντως...

 

 

Aρτεμηηηηηηηη πεστης να παει να &%&%&&&*((#%!!~ ,παρατα την,δεν κανει για σενα αυτη.!Παρατα την και ελα στη συναντηση...... :shock: :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια σας ευχαριστω ολους :p Ειμαι πολυ καλυτερα και μαλλον θα ερθω :D Αλλα θα ειναι βρομικο τ""αυτοκηνιτο :oops: :roll:

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο μας παιδιά για σήμερα. Όλα ήταν πολύ καλά. Πάρτε και μια μικρή ανεπίσημη φωτογεύση :D .

 

p1010408crop8ox.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

μπραβο παιδια πολυ ωραια η φωτο,πολλα coltakia βλεπω και 2 παλια αν δεν κανω λαθος!!διπλα ειναι του gigi το κοκκινο ποιανου ειναι? d028.gif

Link to comment
Share on other sites

Όποιος δεν ήρθε...απλά δε μπορεί να καταλάβει τι έγινε...ΧΑΜΟΣ!!! :lol: Αναμονή για υπόλοιπες φωτογραφίες!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια παιδιά - η φωτογραφία καταπληκτική - και ανυπομονώ να δώ και τις υπόλοιπες. :D Αλήθεια ποιό περιοδικό είναι; Μακάρι να ήταν και το 5θυρό μου εκεί. :cry: Και πάλι συγχαρητήρια. :wink:

Link to comment
Share on other sites

Όποιος δεν ήρθε...απλά δε μπορεί να καταλάβει τι έγινε...ΧΑΜΟΣ!!! :lol: Αναμονή για υπόλοιπες φωτογραφίες!!! :lol:

 

 

 

πραγματικα χαμος γεμισε το parking coltakia.....

Link to comment
Share on other sites

Mπραβο μπραβο μπραβο!!!Ηταν καταπληκτικα!!!Αξιζουν συγχαρητηρια σε ολους!!!

Link to comment
Share on other sites

ηταν τελεια!!!!

και πολυ γελιο!! :lol:

 

"δεν θελω ανθρωπακια μεσα στα αυτοκινητα"

(για playmobil μας περασε??? :roll: :lol: )

 

συγχαρητηρια!!!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...