Jump to content

Κυριακή 19 Μαρτίου, Συνάντηση και Φωτό!!


Recommended Posts

Koμπλε .....θα εχω βαλει και τα 19ρια.....

 

19άρια;;;;; :shock: :shock: :shock:

Ελπίζω το αμάξι να μην κάνει σαν κουδουνίστρα μετά από 1000 χλμ...

Αστειευομαι :wink: ρε παιχνιδοποιε!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 112
  • Created
  • Last Reply

*phew*

Τίποτα δεν αποκλείεται φίλε μου τελικά. Από (Φιν)λαμία γύρισα το 3ήμερο, και δεν μπορεί να βάλει το μυαλό σου τί είδαν τα μάτια μου...γίνεται Accent με απλώστρα Veilside? Και όμως γίνεται!

Link to comment
Share on other sites

Αφου ειπαμε ρε συ οτι στους δρομους δεν κυκλοφορουν μονο ανθρωποι αλλα και καγκουρο!

Link to comment
Share on other sites

Ωπα!!!!Να δω αν θα μπορέσω να έρθω από Λευκάδα... Με κόβω να έρχομαι κατ ευθείαν από το ξενύχτι... Αν δε με πιάσουν πάλι στην Κόρινθο για υπερβολική ταχύτητα...

Link to comment
Share on other sites

Πολύ κοντά στο ΣΕΦ...αριστερά του ΣΕΦ..κατεύθυνση προς Φάληρο από τον παράπλευρο δρόμο...αν μπορεί να διαφωτίσει κανείς ακόμη καλύτερα..

Link to comment
Share on other sites

για οποιον δυσκολευεται...

ας περιμενει στο parking...οπως και να εχει απο

""κει θα περασουμε... :wink:

Link to comment
Share on other sites

Μα δε χρειάζεται να έχει κανείς το όχημά του απαραίτητα αν δεν το έχει!!Αρκεί η παρουσία! :wink:

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς!!

 

Για πειτε μου ρε παιδιά που ακριβώς είναι το Beach Volley?

Για όποιον βρεί δυσκολία στο να εντοπίσει το σημείο, την Κυριακή, Υπάρχει το κιν. του Colt//Club.gr 6992081222

Link to comment
Share on other sites

επειδη αυτο το κινητο θελω να το κρατησω,αν και δεν θα μπορεσω να ερθω απο πατρα αυτη τη φορα :( ,ποιος απανταει στο τηλ???

Link to comment
Share on other sites

Και βέβαια να έρθεις! Είσαι απο τους πρώτους coltclubίστες.......και ίσως δεν θα είσαι μόνος γιατί έχω βρεί και στη γειτονιά μου ένα 4 πόρτο!

Link to comment
Share on other sites

επειδη αυτο το κινητο θελω να το κρατησω,αν και δεν θα μπορεσω να ερθω απο πατρα αυτη τη φορα :( ,ποιος απανταει στο τηλ???

Και βέβαια μπορείς να το κρατήσεις! Είναι τηλεφωνικό κέντρο, και σε συνδέει με όποιον θέλεις!

Διαλέχτέ! Pamela, Hilton, Καγιά, Cruse, Pit, Γεωργούλης... 8)

Link to comment
Share on other sites

επειδη αυτο το κινητο θελω να το κρατησω,αν και δεν θα μπορεσω να ερθω απο πατρα αυτη τη φορα :( ,ποιος απανταει στο τηλ???

Και βέβαια μπορείς να το κρατήσεις! Είναι τηλεφωνικό κέντρο, και σε συνδέει με όποιον θέλεις!

Διαλέχτέ! Pamela, Hilton, Καγιά, Cruse, Pit, Γεωργούλης... 8)

α!!!!πολυ ωραια!!κρατα εναν Γεωργουλη για ""μενα,θα καλεσω λιγο αργοτερα ομως...εχω δουλιτσα τωρα!!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

επειδη αυτο το κινητο θελω να το κρατησω,αν και δεν θα μπορεσω να ερθω απο πατρα αυτη τη φορα :( ,ποιος απανταει στο τηλ???

Και βέβαια μπορείς να το κρατήσεις! Είναι τηλεφωνικό κέντρο, και σε συνδέει με όποιον θέλεις!

Διαλέχτέ! Pamela, Hilton, Καγιά, Cruse, Pit, Γεωργούλης... 8)

 

πιασε μια καγιααα!

το ονομα σου??για να ξερω και με ποιον 8α μιλαω στο τηλ! :wink:

Link to comment
Share on other sites

Μέσα κι εγώ με τον αδερφό μου με το ολοκαίνουργιο κατακόκκινο CZT του (ούτε μια εβδομάδα δεν το έχει)!

 

Για όσους δεν ξέρουν να έρθουν στο beach volley (εμένα εννοώ!) θα συναντηθούμε νωρίτερα στο parking του ΣΕΦ? Τι ώρα?

Link to comment
Share on other sites

Μέσα κι εγώ με τον αδερφό μου με το ολοκαίνουργιο κατακόκκινο CZT του (ούτε μια εβδομάδα δεν το έχει)!

 

Για όσους δεν ξέρουν να έρθουν στο beach volley (εμένα εννοώ!) θα συναντηθούμε νωρίτερα στο parking του ΣΕΦ? Τι ώρα?

 

Κάποιοι από εμάς θα κάνουμε γύρες από εκεί για να μαζεύουμε τον κόσμο don""t worry............

Link to comment
Share on other sites

Κάποιοι από εμάς θα κάνουμε γύρες από εκεί για να μαζεύουμε τον κόσμο don""t worry............

 

έτσι έτσι έτσι...

μετά την φωτογράφιση έχουμε κλείσει να πάμε στο

galazio (δίπλα από την πίστα καρτ στο παλιό αεροδρόμιο)

για καφεδάκι φαγητό ποτό και ΠΟΛΥ κους κους...

Link to comment
Share on other sites

Σε απάντηση προς τα λεγόμενα των piravlos - toymaker κτλ..τους προσκαλώ την Κυριακή σε οδηγική κόντρα στην πίστα των cart δίπλα στο Γαλάζιο...να δούμε...ποιος θα είναι πίσω τελικά :lol: :lol: :lol: (Λευτέρη...τα τσάγια παρακαλώ να τα ετοιμάζεις...είτε κρύα είτε ζεστά...ο πελάτης έχει πάντα δίκιο :lol: :lol: :lol: )

Link to comment
Share on other sites

Σε απάντηση προς τα λεγόμενα των piravlos - toymaker κτλ..τους προσκαλώ την Κυριακή σε οδηγική κόντρα στην πίστα των cart δίπλα στο Γαλάζιο...να δούμε...ποιος θα είναι πίσω τελικά :lol: :lol: :lol: (Λευτέρη...τα τσάγια παρακαλώ να τα ετοιμάζεις...είτε κρύα είτε ζεστά...ο πελάτης έχει πάντα δίκιο :lol: :lol: :lol: )

 

Done. (καιρού - συνθηκών επιτρεπόντων...)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...