Jump to content

Κυριακή 19 Μαρτίου, Συνάντηση και Φωτό!!


Recommended Posts

Το Colt//Club.gr μετά το Ναύπλιο έχει καιρό να συναντηθεί!! Οι φήμες έχουν οργιάσει! Μα τί ετοιμάζουν?

Επικρατεί μία περίεργη ησυχία!

 

Αυτήν την ησυχία λοιπόν, εμείς, για άλλη μια φορά ερχόμαστε να την ταράξουμε!

 

Την Κυριακή, Στις 19 Μαρτίου, στις 11 το πρωί, αμέσως μετά το Σαββατιάτικο ξενύχτι, τι καλύτερο από ένα πρωινό ξύπνημα, για βόλτα με το καλοπλυμένο Colt στο Φάληρο για φωτογράφηση σε γνωστό περιοδικό του χώρου!!!

 

Ναί, Ναι! Καλά ακούσατε! Την Κυριακή λοιπόν, παίρνουμε τα ξεσκονόπανα ανά χείρας, και ποζάρουμε μαζί με τα Colt μας για τον Φωτογραφικό φακό!

 

Μην έρθετε μόνοι! Φέρτε τις κοπέλες, ή τους φίλους σας, γιατί μετά, έχει παραθαλάσσια βόλτα και Κυριακάτικο καφέ!

 

Κυριακή 19 Μαρτίου, 11 το πρωί, στον χώρο Parking της μαρίνας, στο Beach Volley, το Colt//Club.gr φωτογραφίζεται, και δίνει μία δυναμική παρουσία! Όλοι εμείς!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 112
  • Created
  • Last Reply

Μην ξεχάσεις και το ... ξυρισμένος ... ολούθε ... :lol: :lol: :lol:

 

I will be there !!!

Link to comment
Share on other sites

Δεν το πιστεύω :shock: :!: :evil:

18-19 / 03 που θα βρίσκομαι στην Πανελλήνια Συνάντηση του MotorWomen Club, θα γίνει και η πρώτη φωτ/ση του Colt Club :!:

Δηλαδή τί να πω :( :!: Δε με θέλει με τίποτα :cry: :!:

Link to comment
Share on other sites

Θα παρακαλέσω οποιονδήποτε έχει ΨΗΦΙΑΚΗ κάμερα (κίνησης, όχι φωτογραφική), να την φέρει μαζί. Θα την χρειαστώ οπωσδήποτε για να κάνω λήψεις πολύτιμες σε μια σχετική με το forum δουλειά που έχω αναλάβει.

Link to comment
Share on other sites

Θα παρακαλέσω οποιονδήποτε έχει ΨΗΦΙΑΚΗ κάμερα (κίνησης, όχι φωτογραφική), να την φέρει μαζί. Θα την χρειαστώ οπωσδήποτε για να κάνω λήψεις πολύτιμες σε μια σχετική με το forum δουλειά που έχω αναλάβει.
4 sure;)
Link to comment
Share on other sites

Δεν το πιστεύω :shock: :!: :evil:

18-19 / 03 που θα βρίσκομαι στην Πανελλήνια Συνάντηση του MotorWomen Club, θα γίνει και η πρώτη φωτ/ση του Colt Club :!:

Δηλαδή τί να πω :( :!: Δε με θέλει με τίποτα :cry: :!:

 

Αν για οποιοδήποτε λόγο, ακυρωθεί ή αναβληθεί η συνάντηση του MotorwomenClub, σε περιμένουμε ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ !!!

Link to comment
Share on other sites

Έχει οργανωθεί εδώ και πολύ καιρό και δεν νομίζω να ακυρωθεί :shock:

Εξάλλου είναι η πρώτη Πανελλήνια και ο πρώτος χρόνος του Club... :D

Και βέβαια δεν είναι ωραίο ενώ έχω δηλώσει συμμετοχή να πω ότι δεν πάω... :roll:

Ο μόνος λόγος που θα το ακύρωνα αναγκαστικά, θα ήταν λόγω της μικρής - που όμως ελπίζω να μην χρειαστεί :evil:

 

Πάντως ευχαριστώ :D

Link to comment
Share on other sites

το γυαλιζω...

κι ερχομαι!!!

 

colt czt κι εχθες συζητουσα να ερθω στο βολο

αλλα το colt club προεχει!! :oops: :oops:

Link to comment
Share on other sites

Το Colt//Club.gr μετά το Ναύπλιο έχει καιρό να συναντηθεί!! Οι φήμες έχουν οργιάσει! Μα τί ετοιμάζουν?

Επικρατεί μία περίεργη ησυχία!

 

Αυτήν την ησυχία λοιπών, εμείς, για άλλη μια φορά ερχόμαστε να την ταράξουμε!

 

Την Κυριακή, Στις 19 Μαρτίου, στις 11 το πρωί, αμέσως μετά το Σαββατιάτικο ξενύχτι, τι καλύτερο από ένα πρωινό ξύπνημα, για βόλτα με το καλοπλυμένο Colt στο Φάληρο για φωτογράφηση σε γνωστό περιοδικό του χώρου!!!

 

Ναί, Ναι! Καλά ακούσατε! Την Κυριακή λοιπών, παίρνουμε τα ξεσκονόπανα ανά χείρας, και ποζάρουμε μαζί με τα Colt μας για τον Φωτογραφικό φακό!

 

Μην έρθετε μόνοι! Φέρτε τις κοπέλες, ή τους φίλους σας, γιατί μετά, έχει παραθαλάσσια βόλτα και Κυριακάτικο καφέ!

 

Κυριακή 19 Μαρτίου, 11 το πρωί, στον χώρο Parking της μαρίνας, στο Beach Volley, το Colt//Club.gr φωτογραφίζεται, και δίνει μία δυναμική παρουσία! Όλοι εμείς!!!

ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΚΤΟΣ ΑΘΗΝΑΣ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΚΕΙ
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...