Jump to content

C//C kart night Τετάρτη 22/07 - Speedpark Ασπροπύργου


Recommended Posts

coltclubgrvsswiftclub2v.gif

 

Ένας χρόνος πέρασε από την τελευταία φορά που γυρίσαμε σε πολεμικούς ρυθμούς στην πίστα των κάρτ στον Ασπρόπυργο.

 

Ε λοιπόν ήρθε η ώρα για την αναμενόμενη μας επίσκεψη στην πίστα προκειμένου να ανακηρύξουμε τον "γρηγορότερο" του club αλλά πρωτίστως να βελτιώσουμε τους περσινούς μας χρόνους!!!

 

Την Τετάρτη 22 Ιουλίου 2009 και ώρα 21:00 θα συναντηθούμε για να πάμε για kart στον Ασπρόπυργο...

 

Θα συναντηθούμε στα Goody's στο Χαϊδάρι στις 20.30 για να πάμε χαλαρά προς την πίστα ειδάλλως οποιος θέλει έρχεται κατευθείαν στο Speedpark στις 21:00.

 

http://www.speedpark.gr/

 

Επικοινωνία για πληροφορίες: 6942659798 Πάρις ή PM σε μένα ή στον Panaua

 

Σας περιμένουμε όλους εκεί....

 

speedparkmapym0.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

Για δηλώστε συμμετοχέεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεες!

 

Συμμετοχές

 

1)panaua

2)ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ

3)soc

4)savah

5)athina

6)sfageas

7)ΧΑΡΗΣ ΤΖΙΩΡΤΖΗΣ

8)Corolla (φίλος ΧΑΡΗ)

9)NMR

 

Παρακαλούμε συμπληρώστε την λίστα παίρνοντας την copy-paste από τον αποπάνω...

Link to comment
Share on other sites

1)panaua

2)ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ

3)soc

4)savah

5)athina

6)sfageas

7)ΧΑΡΗΣ ΤΖΙΩΡΤΖΗΣ

8)Corolla (φίλος ΧΑΡΗ)

9)NMR

10)simre

Link to comment
Share on other sites

Μακαρι να μπορουσα να 'ρθω αλλα κοβω λιγω μακρια (Κυπρο)

2 ωρίτσες με το αεροπλάνο είσαι!!! Σε περιμένουμε :D

Link to comment
Share on other sites

1)panaua

2)ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ

3)soc

4)savah

5)athina

6)sfageas

7)ΧΑΡΗΣ ΤΖΙΩΡΤΖΗΣ

8)Corolla (φίλος ΧΑΡΗ)

9)NMR

10)simre

11)GrReload

12)Φίλος GrReload

13)apostolos_clt (ΑΝ τελειώσω νωρίς..)

14)(οπως ο Κροιφ) mike

Link to comment
Share on other sites

ισως κανω guest εμφανιση γιατι σκολαω 9

Link to comment
Share on other sites

1)panaua

2)ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ

3)soc

4)savah

5)athina

6)sfageas

7)ΧΑΡΗΣ ΤΖΙΩΡΤΖΗΣ

8)Corolla (φίλος ΧΑΡΗ)

9)NMR

10)simre

11)GrReload

12)Φίλος GrReload

13)apostolos_clt (ΑΝ τελειώσω νωρίς..)

14)(οπως ο Κροιφ) mike

15) Φίλος sfagea

Link to comment
Share on other sites

Άντε πώς τα περάσατε???????

 

Θέλω χρόνους και ντοκουμέντα.......

 

Ποιός είναι ο ποιο αργός του κλάμπ???

Link to comment
Share on other sites

Για άλλη μια φορά περάσαμε φοβερά, είδαμε κ παιδιά που είχαμε μήνες να τα πούμε, εννοείται ότι έπεσε γέλιο, οι χρόνοι απ ότι θυμάμαι κυμαίνονταν από 1:02 έως 1:09 , είχαμε εξόδους, μονομαχίες, μικροσυγκρούσεις, κ ένα μικροτραυματισμό γιατί έχουμε μάχιμα μέλη, :D ενώ η συνάντηση έληξε με ανοιγματάκι, κ κουβεντούλα μετα μάσας μέχρι τα ξημερώματα! :)

Link to comment
Share on other sites

best lap: 1:06.264 :ph34r:

αλλα ρε γαμωτο, με εκοβε συνεχεια ο mike :lol:

 

παντως περασαμε πολυ ομορφα, ηταν συναρπαστικη η οδηγηση των καρτ στην πιστα, μαθαμε και χρησιμες συμβουλες απο τον υπευθυνο του speedpark και επισης πιστευω οτι μια στις τρεις συναντησεις του c//c θα επρεπε να γινετε στο συγκεκριμενο μερος, οπου αντι να σπαταλαμε τα χρηματα μας σε εναν καφε "πολυτελειας" καλυτερα να κανουμε το καρτακι μας (εστω και 15λεπτο) να το ευχαριστιωμαστε και να φευγουμε απο εκει με πεσμενους τους δεικτες αδρεναλινης μας!!!

 

την επομενη φορα θα ζυγιστουμε, γιατι αυτο που μας ειπε ο mr speedpark (10kg=1sec επιπλεον) με εβαλε σε σκεψεις....με κλεβετε εκκλησια μου φαινεται :angry:

Link to comment
Share on other sites

πολύ καλά ήταν όπως και πέρσι στην συγκεκριμένη πιστα και θα συμφωνήσω με τον φίλο μου τον "σφαγέα" που ελπίζω να με συγχώρεσε που τον έκλεινα συνέχεια και να πηγαίνουμε ποιο συχνά :wacko:

 

..... ένα εχω να πω .... είχε πολύ κίνηση η πίστα :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Hταν ωραια!!!!!!!!!!!!Ωραια παρεα και καλη οργανωση απ τους υπευθυνους της πιστας!!!!!!!Λιγο η ασφαλτος που με χαλασε στο Ρυσιο στην πιστα καρτ ειναι απλα τελεια ελλα μονο μεχρι εκει ολα τα αλλα μαυρα χαλια!!!!!!panaua εισαι μορφη και κρυφο ταλεντο!Soc εισαι πολυ μορτις ρε φιλε σε παω με χιλια!!!τωρα θα κοιμαται ακομη πηγε κατευθειαν για δουλεια.τρελη κουβεντα με ανοιγματα απ τη προσφατη ιστορια της Αθηνας ναι για εσενα το λεω με τις λευκες τις work wheels..........Καποιο κολτακι ξεφυσαγε πολυ???Savah το εργαλειο σου φτερνιζεται πολυ.....Tο ξημερωσαμε σχεδον ορθιοι και χαμπαρι δεν πηραμε!!!!!Ναι ειμουν και γω εκει απο σαλονικα σκαστος για δουλειες.........

Link to comment
Share on other sites

πολύ καλά ήταν όπως και πέρσι στην συγκεκριμένη πιστα και θα συμφωνήσω με τον φίλο μου τον "σφαγέα" που ελπίζω να με συγχώρεσε που τον έκλεινα συνέχεια και να πηγαίνουμε ποιο συχνά :wacko:

 

..... ένα εχω να πω .... είχε πολύ κίνηση η πίστα :rolleyes:

 

Tελικα το δευτερο 15λεπτο σου το γευτικα εγω χαχαχαχαχαχα!!!χρωσταω κερασμα.........

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και απο μένα,ήταν η πιό ωραία συνάντηση που έχω βρεθεί προσωπικά,η πίστα απίστευτα καλά οργανωμένη και τα καρτάκια πολύ καλά,ήμασταν για κλάματα χαχαχαχαχαχχα,εγώ προσωπικά έπεζα 50% πίστα και 50% drift show (βοήθεια παναγιά μου που πάμε έλεγα συνέχεια),ο panaua με τον savah τα έσπασαν κυριολεκτικά όλα χθές χαχχαχαχαχαχαα,παρόλαυτα είχα 1.01.313 στο πρωτο γυρο κ μετα 1.03.217,,,,,κ όπως λέει και ο panaua μας έπεξαν μπινιά χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχααχαχαχ

Να πάμε πάλι και όσοι δεν μπορέσατε να έρθετε αξίζει πολλά σας λέω και πραγματικά ήμαστε στο στοιχείο μας εκεί......πολύ γκάζι λίγα φρένα

Link to comment
Share on other sites

Hταν ωραια!!!!!!!!!!!!Ωραια παρεα και καλη οργανωση απ τους υπευθυνους της πιστας!!!!!!!Λιγο η ασφαλτος που με χαλασε στο Ρυσιο στην πιστα καρτ ειναι απλα τελεια ελλα μονο μεχρι εκει ολα τα αλλα μαυρα χαλια!!!!!!panaua εισαι μορφη και κρυφο ταλεντο!Soc εισαι πολυ μορτις ρε φιλε σε παω με χιλια!!!τωρα θα κοιμαται ακομη πηγε κατευθειαν για δουλεια.τρελη κουβεντα με ανοιγματα απ τη προσφατη ιστορια της Αθηνας ναι για εσενα το λεω με τις λευκες τις work wheels..........Καποιο κολτακι ξεφυσαγε πολυ???Savah το εργαλειο σου φτερνιζεται πολυ.....Tο ξημερωσαμε σχεδον ορθιοι και χαμπαρι δεν πηραμε!!!!!Ναι ειμουν και γω εκει απο σαλονικα σκαστος για δουλειες.........

 

Κ ένα μεγάλο ευχαριστώ στα παιδιά που κάθισαν μαζί μου και το ξημερώσαμε για τα καλααααααααααααααά,,,,,kot θέλω βόλτα,,,Νικολέτα έτσι πάντα μάχιμη αααααααααααααααααααααα και κάτι ακόμα τελικά τα πιό δυνατά είναι κόκκινα χαχαχχαα :D και όπως είπε και μια κοπέλα απο ένα άλλο αμάξι όταν περιμέναμε στο φαναρι (4 κόκκινα czT) <<αδερφάκια είναι>>?????

Link to comment
Share on other sites

Μολις τωρα αποκτησα προσβαση μετα τις τελευταιες αναβαθμισεις της σελιδας,οποτε να πω και εγω τα δικα μου.

Ολη η βραδυα ηταν αψογη και πρεπει να συναντιομαστε πιο συχνα αγωνιστικα,ωστε και να ξεδινουμε αλλα και να μαθαινουμε!Η πιστα και η ολη οργανωση τελεια.

Πρωτη φορα μου εγινε σεμιναριο οδηγησης,τα μηχανακια ηταν αρκουντος δυνατα,η πιστα σωστα φωτισμενη,τα κρανη αψογα,μεχρι και τηλεμετρια ειχε...

Απο χρονο το καλυτερο μου ηταν 01,02,622 οταν σταματησα να πηγαινω με το πλαι.

Μπραβο στην Νικολεττα και το αναβαθμισμενο ΚΟΚΚΙΝΟ-ΓΡΗΓΟΡΟ coltaki της.Eγινε σχετικο ανοιγμα και ηταν κοντα μου (αν και αργουσε να αρπαξει χαμηλα,εγω εφευγα,αφηνα να με φτασει,με περναγε και την ξανακυνηγουσα...).

Ευχαριστω και εγω ολη την παρεα που ξενυχτησαμε στην καβαλας (ακομα ηχουν στα αυτια μου τα μοτερ της mercedes και του bmw που λυσαξαν ολο το βραδυ...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...