Jump to content

1η καλοκαιρινή συνάντηση Colt//Club.gr 2009! Πέμπτη 02/07 στο ALLOU FUN PARK


Συνάντηση που;  

37 members have voted

  1. 1. Μέρη

    • Θεαθήναι - Άλσος Χαιδαρίου
      3
    • Ster Cinemas - Ίλιον
      5
    • Allou fun park - Ρέντης
      11
    • Φράγμα Μαραθώνα - Δροσιά
      7
    • La Costa - Νέα Μάκρη
      9
    • Parkin έξοδος Αγ. Στέφανος
      2


Recommended Posts

ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ 30/06/2009

Αφού λοιπόν ψηφίσαμε αποφασίστηκε η συνάντηση μας να γίνει στο parking του ALLOU fun park στον Ρέντη την Πέμπτη 02/07 στις 21.00. Χάρτη (νομίζω ότι είναι εκεί B) ) θα βρείτε ακριβώς αποκάτω.

 

1kaloksinantisi.th.jpg

 

 

Αφού πούμε τα καθέκαστα το πιο πιθανό είναι να πάμε προς village για καφέ κτλ... Εκεί έχει και φαγητό για όποιον θέλει αλλιώς κανονίζουμε επιτόπου να πάμε κάπου για φαγητό και μόνο. Βέβαια υπάρχει και η λύση του ίδιου του ALLOU για τρενάκι και συγκρουόμενα! :lol: Είμαστε ανοιχτοί στις ιδέες οπότε όποιος έχει να προτείνει κάτι και ξέρει την περιοχή καλύτερα ας το κάνει και θα το λάβουμε σοβαρά υπόψη όσον αφορά το πρόγραμμα.

 

Σας περιμένουμε ΟΛΟΥΣ! ;)

 

 

Αυτή είναι η πρώτη από τις καλοκαιρινές εκδηλώσεις του C//C! Έπονται (αν όλα πάνε καλά) cartακια στα μέσα του επόμενου μήνα και εκδρομή που θα οργανωθεί στο εγγύς μέλλον!!!!

 

sorry παιδιά αλλά σβήστηκαν και τα off-topic για να κρατήσουμε το νήμα καθαρό με τις συμμετοχές...

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά γράφτε λίγο και συμμετοχές ανεξαρτήτως του που θα πάμε για να ξερω τι να κανονισω...

 

1. Savah + Athina

 

Ας κρατησουμε μια λιστα... Οπότε πάρτε copy paste την λιστα του αποπανω και συμπληρωστε εκει!

Link to comment
Share on other sites

1. Savah + Athina

2. Sfageas

3 Panos + Vasiliki

4.pagas+maria

5.Χαρης Τζιωρτζης

6.Αρκας (αν γινει η συνατηση Πεμπτη μαλλον θα μπορω γιατι δουλευω 1-9 "και ισως φερω και εγω τη γυναικα μιας και βλεπω ζευγαρακια να μαζευονται")

Link to comment
Share on other sites

τελεια!! να μας παρουνε οι mod και καλμποκι μεσα στο kidom!!!!!!! χαχα περα απο πλακα εχει το megustas ανετο και μεγαλο μαγαζι μεσα στο village!!

Link to comment
Share on other sites

Αν και δεν ειμαι απο Χιο,παμε δυο-δυο ο χαρης μαζι με τον τζιωρτζη.Δυστυχως η "γυναικα" δεν εχει καπου να αφησει το παιδι και δεν ειναι και πολυ του αθληματος οποτε πιο καλη η μοναξια σε τετοιες περιπτωσεις.

Αντρεα με το νεο avatar θα πρεπει να εχεις πολυ σουξε... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Έλα να μαζευόμαστε σιγά σιγά!

Link to comment
Share on other sites

1. Savah + Athina

2. Sfageas

3 Panos + Vasiliki

4.pagas+maria

5.Χαρης Τζιωρτζης

6.Αρκας + Νασια

7.Nicoleta

Επειδή όμως δουλεύω απόγευμα θα είμαι κατα της 10:30! Στον παιδότοπο είπαμε θα σας βρω ε? :p

Link to comment
Share on other sites

ΠΡΟΣΟΧΗ¨:Το παρκιν βρισκεται μετα το εργοστασιο ΠΙΤΣΟΣ-Ο ΧΑΡΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΠΑΡΑΠΛΑΝΗΤΙΚΟΣ

ΑΝ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΜΕ ΕΥΘΕΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΕΙΣοΔΟ ΤΟΥ ALLOU FAN PARK-ΠΟΥ ΟΔΕΥΕΙ ΠΡΟΣ ΚΗΦΙΣΟ- ΥΠΑΡΧΕΙ ΔΩΡΕΑΝ ΠΑΡΚΙΝ ΚΑΙ ΗΣΥΧΟ

ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΔΙΠΛΑ ΑΠΟ ΤΟ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟ ΠΙΤΣΟΣ

Link to comment
Share on other sites

1. Savah + Athina

2. Sfageas

3 Panos + Vasiliki

4.pagas+maria

5.Χαρης Τζιωρτζης

6.Αρκας +Νασια

7.Nicoleta

8.S@int

 

Εκτός σοβαρού απροόπτου.!

Link to comment
Share on other sites

1. Savah + Athina

2. Sfageas

3 Panos + Vasiliki

4.pagas+maria

5.Χαρης Τζιωρτζης

6.Αρκας +Νασια

7.Nicoleta

8.S@int

9.JOHN(Συναντηση στα μέρη μου...Δεν μπορω να λύπω...) ;)

Link to comment
Share on other sites

ΠΡΟΣΟΧΗ¨:Το παρκιν βρισκεται μετα το εργοστασιο ΠΙΤΣΟΣ-Ο ΧΑΡΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΠΑΡΑΠΛΑΝΗΤΙΚΟΣ

ΑΝ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΜΕ ΕΥΘΕΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΕΙΣοΔΟ ΤΟΥ ALLOU FAN PARK-ΠΟΥ ΟΔΕΥΕΙ ΠΡΟΣ ΚΗΦΙΣΟ- ΥΠΑΡΧΕΙ ΔΩΡΕΑΝ ΠΑΡΚΙΝ ΚΑΙ ΗΣΥΧΟ

ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΔΙΠΛΑ ΑΠΟ ΤΟ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟ ΠΙΤΣΟΣ

 

Αρκά μπορείς να φτιάξεις εσύ ένα χάρτη για να καταλάβω και εγώ που είναι; και μετά σβήνω τον δικό μου... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

+1 και απο μενα αμα ερθει ο sfageas!

1. Savah + Athina

2. Sfageas

3 Panos + Vasiliki

4.pagas+maria

5.Χαρης Τζιωρτζης

6.Αρκας +Νασια

7.Nicoleta

8.S@int

9.JOHN

10. kostanet

Link to comment
Share on other sites

εκει που ειναι η μαυρη μυτη ειναι το παρκιν-sorry αλλα το εψαχνα το google earth πολυ ωρα και δεν το καταφερνα-δεν μου εβγαζε φωτο μονο οδου

Συνεχιζετε στο δρομο μπροστα απο το allou που βγαινει στον Κηφισσο και στο τελειωμα του εργοστασιου ΠΙΤΣΟΣ ειναι η εισοδος για το παρκιν

Ειναι ακριβως απεναντι απο το τελειωμα του φραχτη του alou fan park

To βελακι που εφτιαξα δειχνει ακριβως(sorry για την ζωγραφικη μου)

post-1957-1246443100_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

παιδια το παρκινγκ ειναι αμεσως μετα τα γηπεδακια ποδοσφαιρου 5χ5 που ειναι απεναντι απο το allou! ελπιζω να βοηθησα!

Link to comment
Share on other sites

Μην σκας θα μας γνωρισεις και θα γνωρισεις και πολλες κοπελες-οποτε δεν θα εισαι μονη-και αν θες μπορεις να φερεις και δικα σου ατομα-φιλες φιλους B)

Link to comment
Share on other sites

Σαν νέο μέλος λέω να έρθω και εγώ να σας γνωρίσω...αλλά το θέμα είναι οτι θα είμαι μόνη μου και δεν ξερω ακόμα κανεναν σας ... :rolleyes:

 

Νάνσυ, αν εισαι εμφανίσιμη στείλε μου με πμ το κινητό σου να σε βοηθήσω εγώ... :lol: :lol: :lol: :lol: (δεν υπάρχει και το :mrgreen: )

 

Υ.Γ. off and go γιατι βλέπω να με κυνηγάει η Βάσια με το τσόκαρο... :blink: χαχαχαχαχααχχαχαχα

 

Υ.Γ.2. Εννοείται κάνω πλάκα.... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Οff kai εγω-Νανσυ δεν θα ερθει πρωτα απο ολα ο panua

ΚΑι δευτερον δεν φθανει ρε ρεμαλι που βαζεις την κοπελα να τριβει και να βαφει τις ζαντες σου,ξενικοιτας κιολας

Για κατσε να τα πω εγω ολα στη Βασια ,δεν την κοβω να σε βαραει,αλλα να σου παιρνει το αμαξακι σου και να σε χαιρεταει(αν παλι δεν οδηγαει αποτι θυμαμαι εχει νυχια καλα) :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Νάνσυ, αν εισαι εμφανίσιμη στείλε μου με πμ το κινητό σου να σε βοηθήσω εγώ... :lol: :lol: :lol: :lol: (δεν υπάρχει και το :mrgreen: )

 

Υ.Γ. off and go γιατι βλέπω να με κυνηγάει η Βάσια με το τσόκαρο... :blink: χαχαχαχαχααχχαχαχα

 

Υ.Γ.2. Εννοείται κάνω πλάκα.... :rolleyes:

 

Συνετίσου νεαρέ ο πλάστης καραδοκεί!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...