Jump to content

Ένας νεος Coltάκιας!!


Recommended Posts

Γειά σας παιδιά.Με λένε Λευτέρη (Dj_Lefos) και σε λίγες βδομάδες επιτέλους παραγγέλνω και εγω το δικό μου czt!!Είμαι 19 χρονών,αλλα δούλευω και ετσι θα το ξεχρεώνω μόνος μου.. :D

Επειδή η Μιτσου.. έχει 6,9% επιτόκιο θα πάρω δάνιο με 4% και θα μου έρθει φθηνότερα!προς το παρών οδηγάω ενα ίμπιζα χιλιαρι το οποιο έχει βγάλει τρελά προβλήματα..με τελευταίο τα φρένα του.Αλλα μην σας πρίζω τωρα για το seat..

Ο κολλητός μου εχει το cz3 και παιδιά τι να σας πω!Ειχα εντυπωσιαστεί οταν το πρωτοοδήγησα!!Ετσι και εγώ κόλλησα το μικρόβιο!

Το coltclub το έμαθα απο 3 πράγματα.

1. εψαχνα στο ιντερνετ για να δω εαν υπάρχει club για το colt..

2. Είδα σε ενα μαύρο czt στον δρόμο ενα αυτοκόλλητο του club..

3. Μας το είπε ένα παιδι που είναι μελος εδω.(Τον είχαμε πετύχει στο δρόμο...καναμε σφήνες και στο φανάρι κατεβάσαμε παράθυρα και γνωριστήκαμε).

 

Να σας ρωτήσω και κατι..λέω να το παραγγείλω στον ΠΑΠΡΑ στην λεωφ. Συγγρού..Αξίζει εκεί ή να παω πουθενά αλλού???

Ρωτάω γιατί τους πήρα τηλέφωνο να τους ρωτήσω τι αλλα δώρα εχουν

για το czt εκτός απο συναγερμό και μόνο που δεν με έβρισαν....

Καλή συνέχεια παιδια!

Cu around!

Link to comment
Share on other sites

Καλώς τον! Πρέπει ηλικιακά να είσαι και από τους μικρότερους του club (οι περισσότεροι από μας είτε βαδίζουμε πρός τα πρώτα -άντα, ή είμαστε ήδη σιτεμένοι! :lol: )

 

Χωρίς το δικό μου CZT να το έχω πάρει από Παπρά, εδώ μέσα έχω ακούσει τα καλύτερα, ειδικά για τα service / επισκευές. Και αν ήξερα εκ των προτέρων το ότι είναι αρκετά γενναιόδωρος όσον αφορά τα δώρα του, θα τον είχα προτιμήσει από αντιπροσωπεία του Σαρακάκη.

 

Περισσότερες πληροφορίες μπορεί να σου δώσει ο ANATOLIKOS27, ο οποίος είναι και πωλητής εκεί.

 

P.S.: Έχεις όντως σχέση με DJing?

Link to comment
Share on other sites

καλως σας βρήκα TOY MAKER!

Το Dj ίσχυε παλιά..απλα εκανα διαφορα mixακια μονος μου,οχι τίποτα επαγγελματικό..και απλως το χρησιμοποιω για να μην ξεχνώ τις παλιές καλες εποχες που ασχολιόμουν με το mixing..!

Link to comment
Share on other sites

Dg lefo καλησπερα.Να σου πω πως σιγουρα θα σου κανω και αλλο δωρο.Επισης πατησια που μενεις?Γιατι και εγω πατησιωτης ειμαι,η μαλον εκει μεγαλωσα αλλα εχω μεταkομισει προ 7ετιας :oops: Αλλα συχναζω παντα εκει.Συνηθως motown.

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες!Η νεολαία όσο πάει και αυξάνεται!! Να έρθεις στις συναντήσεις μας!Επιβάλλεται! :wink:

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ πολύ G47!Εσενα πως σε λενε?

 

Ανατολικός27,χαρηκα! μένω κατω Πατήσια.. πλατεια Αγ. Παρασκευης εαν εχεις υπόψη σου.. Να σε ερωτήσω..εσυ δουλεύεις δηλαδή στον ΠΑΠΡΑ στην λεωφ. Συγγρου? Το ονομα σου ειναι..?

 

Καλός σας βρήκα Κοντρολα!Θα προσπαθήσω να έρθω στις συναντησεις!Εσένα το ονομα σου ειναι..?

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ πολύ G47!Εσενα πως σε λενε?

Γιωργος απο πατρα φιλε,ειμαι 20 χρονων (οι αλλοι ειναι παππουδες!! :D :D :D ),με cz3! :wink:

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ πολύ G47!Εσενα πως σε λενε?

 

Ανατολικός27,χαρηκα! μένω κατω Πατήσια.. πλατεια Αγ. Παρασκευης εαν εχεις υπόψη σου.. Να σε ερωτήσω..εσυ δουλεύεις δηλαδή στον ΠΑΠΡΑ στην λεωφ. Συγγρου? Το ονομα σου ειναι..?

 

Καλός σας βρήκα Κοντρολα!Θα προσπαθήσω να έρθω στις συναντησεις!Εσένα το ονομα σου ειναι..?

 

You Dj Lefos...me Αλέξανδρος :wink:

Link to comment
Share on other sites

Χάρηκα Γιώργο,Νατάσσα,Αλέξανδρε!

Δεν βλέπω την ώρα να το αποκτίσω το Czt..!!

Δεν ξέρω γιατί αλλα το μοτέρ του Cz3 του κολλητού μου,οταν βγάζει το φίλτρο μου θυμιζει τις καλές εποχες που ειχα το κατοστάρι το καθάροαιμο (καρτ) και έτρεχα στην Καrtodromo!Αλήθεια θα κανετε καμια συνάντηση στην Kartodromo...??

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ πολύ G47!Εσενα πως σε λενε?

 

Ανατολικός27,χαρηκα! μένω κατω Πατήσια.. πλατεια Αγ. Παρασκευης εαν εχεις υπόψη σου.. Να σε ερωτήσω..εσυ δουλεύεις δηλαδή στον ΠΑΠΡΑ στην λεωφ. Συγγρου? Το ονομα σου ειναι..?

 

Καλός σας βρήκα Κοντρολα!Θα προσπαθήσω να έρθω στις συναντησεις!Εσένα το ονομα σου ειναι..?

Eγκω Αρτεμης και οντως ντουλευει στο Παπρα στη Συγγρου.Τηλ2109350700 Ευκαριστωου. :lol: Αγια παρασκευη?Ξερεις που εμενα?Σκιαθου και Πατμου ρε συ μηπως γνωριζομαστε?
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ πολύ G47!Εσενα πως σε λενε?

 

Ανατολικός27,χαρηκα! μένω κατω Πατήσια.. πλατεια Αγ. Παρασκευης εαν εχεις υπόψη σου.. Να σε ερωτήσω..εσυ δουλεύεις δηλαδή στον ΠΑΠΡΑ στην λεωφ. Συγγρου? Το ονομα σου ειναι..?

 

Καλός σας βρήκα Κοντρολα!Θα προσπαθήσω να έρθω στις συναντησεις!Εσένα το ονομα σου ειναι..?

 

You Dj Lefos...me Αλέξανδρος :wink:

και ΕΤ go home!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

(αστειακι controlas :wink: )

Link to comment
Share on other sites

Χάρηκα Αρτέμη!Ελα ρε η Σκιαθου και η Πατμου ειναι δίπλα μου!Λες να σε ξερω..?χαχα! :D

Την Ολυμπία το ζαχαροπλαστείο θα το ξερεις λογικα...σωστά?

Link to comment
Share on other sites

το ρωτας?βεβαιως και το ξερω!!!παρε τηλ τωρα!!!κοιτα τι εγινε... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Που να παρω τηλ ρε συ?!!Στο τηλ που μου έδωσες πιο πανω?

Α!Όταν είχα ερθει εκει για να δω το Colt είχα μιλησει με την Πυλα.. Δέσποινα.Την ξέρεις..?

Link to comment
Share on other sites

Ναι ειναι η αδερφη της γυναικας μου.παρε στο τηλ που σου εδωσα.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...